July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Nazio_87 Ja też
1
@ferranshark7 chyba najlepszy mecz Neymara w Barcelonie, przynajmniej w mojej pamięci (a oglądałam wszystkie jego mecze).
7
Pamiętajcie, że 90 minut na Bernabeu to bardzo długo.
2
@PIWOSZ89 ale jak Puchar będzie w Eleven to i tak mu potrzebne
1
@Czajka90
Po hiszpańsku, żeby zrozumiał ;)
2
@Czajka90 Ja i Pedri to kochanie akurat xd
2
@Aequlibre teraz to przesadziłeś…
4
@Kessie 100% w punkt
3
@Eklerek Psychicznie zawsze…
1
@Eklerek A weź, ja po Anetkach choruję…
2
@LOPEZ16 Lubię CDR jak wygrywamy, a jak nie wygrywamy to nie lubię.
1
@mekston aż takich wysokich szpilek to bym nie założyła…
2
@Eklerek to jest dosłownie 100% typowej Anetki hahaha
2
@pt9 dla mnie wystarczy, że mogłabym przy nim nosić szpilki i już się kwalifikuje xd
3
@Eklerek z Anetką z pracy, kazała Cię pozdrowić :*
5
@Popitek12 Pedro Gonzalez Lopez to przystojny mężczyzna dobrze gra w piłkę w Barcelonie.
11
@TR3YWAY *zablokuj*
3
@Eklerek potwierdzam! Cukierki dostałam!
1
@Gary bardzo nieładne określenie xd
4
@bartulek98 9 lat misiu, 9 ;)
2
@Antimadridista_WR tak, to przeraża. Po pandemi, po pandemii, a pandemia była 6 lat temu xd
10
@BojanKriKicz ja się go nie boję xd
1
@Azi no trudno :p
1
@Antimadridista_WR co się smucisz? Najlepszy rocznik jesteśmy ;)
2
@Roobo Ja myślałam, że Ty masz ze 35 lat haha
7
@Bilon87 Nie pozostaje nam nic innego jak wierzyć ;)
3
@clyde 165 cm… taka średnia krajowa :P
4
@Aequlibre wystarczy, że w pracy muszę o tym słuchać…
2
@clyde ja w sumie też od tego 12-13 roku jak już osiągnęłam swój wzrost wyglądam podobnie (nie mam już pryszczy jak w okresie dojrzewania haha), jedyne co dodaje mi powagi to właśnie makijaż, bo bez tego to jak dzieciak, jeszcze w dodatku jak założę czapkę z pomponem i kolorową kurtkę to naprawdę można się pomylić :P
Ale mam nadzieję, że będę się właśnie tak starzeć (:
Chociaż przyznam, że te laskę co mi dała 13 to poniosło jednak XD
2
@Eklerek dobra, powiemy, że mnie adoptowałeś XD