July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Eklerek Dzień dobry, proszę pana!
@Sinirsey ???
3
@mr Barca niestety, ale makijaż tudzież jego brak robi różnicę, jeszcze czapka zimowa do tego i jest trzynastka :P
8
@mr Barca rocznikowo 26, wyglądam na 16-17, niedawno padło też 13 XD
2
@Marusek wielu to nie wiem, ale fakt. Ty się zaliczasz ;)
1
@Marusek co jest krzywdzące???
2
@Kgorecki2500 dzięki Kacper, Ty jeden mnie rozumiesz :D
3
@LAMC_10 a oglądałeś mecz w sobotę?
@MichalVamos oby już mu nic złego się nie działo :/
@Roobo na to czekam :D
6
@Criss18Barca Niech mi się tylko nie ważą terroryzować Pana Pedro Gonzaleza Lopeza, bo ja ich sterroryzuję!!!
1
@Gary aż takie luksusy? W starej km bym tak jechała XD
2
@ZwyklyCuler48 kurczak
1
@Gary Jak to wygląda w Centrum to nie wiem, ale nie będę z mojego zadupia jeździć z worami do Centrum czy innych „ekskluzywnych” dzielnic.
5
@Jakchcesz u mnie w okolicy na razie jest jeden automat, ale za to z karteczką „awaria do odwołania”
1
@clyde nawet gdyby nie stało się to dziełem propagandowym, to to po prostu nie ma sensu, gdy pół obsady nie żyje i minęło 11 lat od ostatniego klapsa. Poza tym, 10 sezonów to już i tak dużo. Tasiemce nigdy nie są dobre.
2
@FCB24 niestety mają…
2
@FCBMati10 Pieczki*
Coś Ci autokorekta psikusa zrobiła ;)
3
@Safrani @FcPortoFan1999 najki samograjki :P
4
@LAMC_10 to mi drążą te następne, albo tunel XD
3
@LAMC_10 Nie wiem, mnie dzisiaj głowa boli, jakby mi trzecią linię metra w głowie wiercili…
2
@FCB24 albo Douglas ^^
2
@lajcior no cóż…
10
@Zoker legendą jest Messi, Xavi, Iniesta, Puyol… nie nadużywałabym tego słowa w stosunku do każdego piłkarza, który osiągnął coś z klubem.
1
@lajcior tylko dorsza
2
@lajcior nie lubię…
7
@lajcior jeśli nie masz pomysłu, to kup swoim kobietom śledzie, bo kwiatki wyrzucą, a śledzie zjedzą XD
1
@Maciasek w Międzylesiu polecają
3
@adi7adi8 cieszymy się
2
@norbi77 dlatego ja bym uciekała, żeby nie zostać zjedzona (:
2
@MateS To sobie tańcz. Co mi do tego?
1
@FCB_dimiC bardzo brzydką rzecz Oski napisał XD
2
@majkiii a ona Ci odpowiada, że jeszcze nie jadła XD