5

@Eklerek Dzień dobry, proszę pana!
@Sinirsey ???

3

@mr Barca niestety, ale makijaż tudzież jego brak robi różnicę, jeszcze czapka zimowa do tego i jest trzynastka :P

8

@mr Barca rocznikowo 26, wyglądam na 16-17, niedawno padło też 13 XD

2

@Marusek wielu to nie wiem, ale fakt. Ty się zaliczasz ;)

1

@Marusek co jest krzywdzące???

2

@Kgorecki2500 dzięki Kacper, Ty jeden mnie rozumiesz :D

3

@LAMC_10 a oglądałeś mecz w sobotę?
@MichalVamos oby już mu nic złego się nie działo :/
@Roobo na to czekam :D

6

@Criss18Barca Niech mi się tylko nie ważą terroryzować Pana Pedro Gonzaleza Lopeza, bo ja ich sterroryzuję!!!

1

@Gary aż takie luksusy? W starej km bym tak jechała XD

2

@ZwyklyCuler48 kurczak

1

@Gary Jak to wygląda w Centrum to nie wiem, ale nie będę z mojego zadupia jeździć z worami do Centrum czy innych „ekskluzywnych” dzielnic.

5

@Jakchcesz u mnie w okolicy na razie jest jeden automat, ale za to z karteczką „awaria do odwołania”

1

@clyde nawet gdyby nie stało się to dziełem propagandowym, to to po prostu nie ma sensu, gdy pół obsady nie żyje i minęło 11 lat od ostatniego klapsa. Poza tym, 10 sezonów to już i tak dużo. Tasiemce nigdy nie są dobre.

2

@FCB24 niestety mają…

2

@FCBMati10 Pieczki*
Coś Ci autokorekta psikusa zrobiła ;)

3

@Safrani @FcPortoFan1999 najki samograjki :P

4

@LAMC_10 to mi drążą te następne, albo tunel XD

3

@LAMC_10 Nie wiem, mnie dzisiaj głowa boli, jakby mi trzecią linię metra w głowie wiercili…

2

@FCB24 albo Douglas ^^

2

@lajcior no cóż…

10

@Zoker legendą jest Messi, Xavi, Iniesta, Puyol… nie nadużywałabym tego słowa w stosunku do każdego piłkarza, który osiągnął coś z klubem.

1

@lajcior tylko dorsza

2

@lajcior nie lubię…

7

@lajcior jeśli nie masz pomysłu, to kup swoim kobietom śledzie, bo kwiatki wyrzucą, a śledzie zjedzą XD

1

@Maciasek w Międzylesiu polecają

3

@adi7adi8 cieszymy się

2

@norbi77 dlatego ja bym uciekała, żeby nie zostać zjedzona (:

2

@MateS To sobie tańcz. Co mi do tego?

1

@FCB_dimiC bardzo brzydką rzecz Oski napisał XD

2

@majkiii a ona Ci odpowiada, że jeszcze nie jadła XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?