Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kondziubarca a w Barcelonie jaj nie mają? Za takie akcje które robił i robi powinien już dawno nie być brany pod uwagę, ale Dembele jak fagata pewnie ma plan a b c i d
0
@Emhyr ciężko jest zadać nokautujący cios wariatowi który ma atomówki w swoim arsenale…
71
To już 5 lat jak Jose Mourinho powiedział:
• Pogba to wirus, a nie gracz zespołowy
• Martial jest zbyt leniwy i powinien opuścić klub
• Rashford nie może być głównym napastnikiem Man United
• Luke Shaw nie używa głowy na boisku
Został wtedy wyśmiany za mówienie prawdy...
1
Disney+ Wciąga na lajcie hbo Max
1
@MateuszQ heat
1
@Pawel13sz ciekawe czy trzeźwy był jak to mówił xD
1
@Transu96 już za pare dni na olx... jedyny minus to ten na akumulatorze
0
@tomek8756 29 stopni, sauna w chacie... ciężko będzie mi się spało
0
@Janas11224 mnie dziwi jak redbull w restauracji może kosztować 22 zł xD ale dania obiadowe poszły w górę ok 4-5 zł
1
@ProMILs w lidlu było ostatnio
15
@Hubsao na kod la bamba macie 0% zniżki
2
@gumaz głupota, a nie słabość
2
@-barca4ever- gomorra, got
1
@MesQueUnClub_87 są tam znikome ilości kalorii co to jest 0.6-1 kcal na 100ml
3
@MesQueUnClub_87 Ty myślisz, że do jednej butelki dają 100g słodzika? xD
1200 tabletek (36 kcal) zastępuje ponad 5 kg cukru (ok. 24000 kcal)
1 tabletka (0,03 kcal) słodzi jak jedna łyżeczka cukru (20 kcal)
3
@GeneralXavi polecam pepsi ananas zero cukru TOP
1
dobrze, że sędzia nie przerwał walki jak Kornik go dosiadał
2
@IronSanHybrid zginął od własnej broni :P
1
Fajna walka powiem wam
2
@Kgorecki2500 ruskie i angole to najgorsze co może spotkać na wakacjach
3
@Pewex Bojan 31 lat Messi 34 ciężko było go nazywać nowym Messim
0
@nagev podobno nie wyleczył się do końca o ile to prawda
1
@Przemek2323 sam prezydent Turcji był za tym żeby Rosjanie przylatywali do Turcji na wakacje
1
@Pewex pierwsze słyszę, że Bojan miał być nowym Messim, ale na pewno był półkę wyżej niż Munir czy Hali
2
@nagev nie stawiaj Bojana obok Munira czy Halilovicia
0
@Szklaner u mnie 32 stopnie, ale te alerty w dni upalane dobre są dla starszych osób
0
@tomek8756 Polska piękny kraj, szkoda, że te morze takie brudne
4
@Mlodypro101 najgorsi to są Ci co myślą, że mają jakieś super auto i są świętymi krowami na drogach
0
@Azacca 50-60 mln e
2
@Firestone a będzie coś na balet i dziewczyny dla Pique?