Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@michal26 foliarz wygrywa Wimbledon xD kto by pomyślał takie rzeczy :D
2
Nie szukaj winnych w innych Panie Kyrgios
0
Stwierdzam, że chłop ma dwubiegunówke
4
@MesQueUnClub96 czy Ty przypadkiem miałeś nie zmieniać swojego awatara?
3
Sędzia dobra morda :D
1
@macio_944 jak to jakaś seria to proszę mnie oznaczać w następnym poście, pozdrawiam
0
@bartekvisca kolega jedzie, ale już przekładany chyba ten koncert miał parę razy
8
@Pawel13sz Araujo murarz, tynkarz, akrobata
0
@ProMILs proszę się zgłosić w wiadomości prywatnej, szefostwo wzywa
3
@koksik2700 potwierdzam
0
@JohnnyBarca pierwszy okej, a drugi kiepski
0
Jakie wasze typy?
5
pozdrawiamy pogoń szczecin
3
@Pawel13sz Busi? TOP!
0
Najpierw zmniejszają cenę paliwa o 30gr, a pare dni później podnoszą stopy procentowe
4
@PatrychoO kiedyś za kieszonkowe mógł kupić 5 paczek chipsów, a teraz 3 to nie dziwie mu się :D
7
Dzień dobry!
22
@marcin62 dwóch dziadów wyzywa się na twitterku - polska polityka w pigułce
11
@Kondziubarca mam nadzieje, że komar zostanie bez klubu w takim razie jak nie potrafi się określić
0
@Pilka_jest_okragla a co on ma za koreczki? legendy fest
https://www.footy-boots.com/wp-content/uploads/2010/01/adidas-adiZero-football-boots.jpg
17
Kowal jak zawsze w formie
1
@pawello10 @NeKenI @Sulimo @clyde @PatrychoO @hayek co sądzicie o opinii tego oto eksperta? a Tobie polecam udać się na jakąś terapie
Wielu seryjnych morderców zaczynało właśnie od zwierząt.
1
@NeKenI tylko wiesz jak to się może skończyć, obroża na nogę albo wyjdzie po 3 latach za dobre sprawowanie albo się okażę zaraz, że rodzice ustawieni
2
@hayek najchętniej sam bym go tym kablem zaorał, a potem na utylizacje
6
Parodia... 5 lat za znęcanie się nad kotem...
Katem okazał się 22-letni Kacper B. z Gdyni. Grozi mu do 5 pozbawienia wolności. Kot jest bezpieczny!
fotka sadysty w linku
https://ibb.co/68d0mDs
@clyde
0
@MesQueUnClub96 bvb potrafi w transfery i nie mów, że nie :D zobaczymy jak sytuacja się rozwinie bo na pewno na nim też dobrze zarobią ;)
0
@KrwawiaceoczyVEB @kynio302 wiek to tylko liczba
4
2 sezony i pewnie pójdzie za 100 mln
0
@ranger3120 wpisz na youtube drama XI i filmik od revo albo gimpera, a możliwy ban japczana za
2
Kolega prosi o link…