1

@Ali3231 jakim cudem ten chłop ma tier 1 xd

1

@ranger3120 akurat zmieniłem play na plus i jest bajka

0

@ranger3120 nie rób tego! Play to najgorsza sieć

15

@draxidox podobnie jest z czarnoskórymi, a tylko nie klęknij to nazwą Cię rasistą

12

Borek zastanów się... Ty okłamałeś cała la ramble...


0

@Kamilos84 panie jaki Fati

1

@Kondziubarca kto wymyśla takie brednie xD

1

Iga już kamagre w żeliku zjadła to zaraz będzie ogień

2

Precle z lidla to totalny kozak

7

Robi wrażenie


0

korzysta ktoś z przeglądarki opera GX ? polecacie? można tam instalować rozszerzenia?

0

co miesiąc nowa drama w polskim necie :D


0

@AduŚ07 pewnie alkohol i inne używki

1

@Ali3231 i cyk kontuzja :D

0

@Oskar00 przestań, gimnazjalistom nie przetłumaczysz pewnych rzeczy :D

1

@MesQueUnClub96 czas pokaże, ale 45 mln funtów za 25 latka to okazja

1

@Przemooooo95 a tymczasem Arsenal za 45 mln funtów wyrywa Jesusa

0

@Crystal37 akurat Peszko i Borek to znajomi, ale od kieliszka, a Robcio z takimi nie trzyma

3

@Kapitan hawk spij słodko aniołku

4

@Foro nie przejmuj się to nic takiego

1

@SteuerFreiMoney ostatnio u mnie wleciały yeezy 350 onyx też polecam :D ale kolekcje masz solidną

0

@lukaszbrk zamów z neta, byłem w mediaku ostatnio to 200 zł za jakiś wentylatorek sobie krzyczą xd

1

@draxidox czyli dalej dla tego szefa złodzieja nieroba robisz? :D

3

@kewin niestety polityka zabiję każdy sport...

19

@FC1899Barca ja tutaj widzę samych nauczycieli, lekarzy, inżynierów i studentów :D

5

Pamiętajcie jak chcecie się schłodzić, a jesteście na mieście to dziś handlowa niedziela :D

0

O kurde, ale się zdziwiłem! BRAWO MATI!

0

Zaraz Mateusz Gamrot!

0

@LioMessi10 Teraz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?