Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LioMessi10 Teraz
3
Ale akcja 3 sekundy przed końcem odklepał, Rakhmonov top
25
@jaras121 psa widziałem, ale takiej rasy jeszcze nie
35
wytłumaczy ktoś o co tutaj chodzi??
2
@magister97r
2
@xAdrianx Zimna niegazowana
0
@TR3YWAY to ten moment żeby usiąść i pomyśleć co chcesz w życiu robić xd
1
@ranger3120 Może jakaś inna odmiana osy
0
@Nazio87 cena trochę odstrasza :/
4
la liga zweryfikowała
7
@Sulimo i jeszcze to
https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/moze-i-prawda-ze-psy-sa-wierne-ale-my-koty-nie-pokazujemy-policji-gdzie-sa-schowane-narkotyki.jpg
1
@Sulimo koty są fajne
3
@Emhyr przeciętny pomocnik w przeciętnej lidze
1
@tomek8756 ale faza... żyjesz 74 lata i koniec końców spotyka Cię taki koniec
0
@tomek8756 dziwnym trafem wszyscy z pisu, ciekawe jakie bonusy tam mają xd
5
@norbi77 XXI wiek, a najważniejsze wydarzenia sportowe będą transmitowane w 720p xD powinny być jakieś wytyczne co do transmitowania wykupionych praw
3
@Emhyr aguero
1
@Solmyr tylko od czasu przyjścia do Barcelony to więcej był chory niż zdrowy
15
@Medium cos jak my z kutinio tylko, że Barcelona jeszcze dopłacała do tego interesu xd
3
@Rust_Cohle myślisz, że te malediwy to za co?
3
@taris był taki słaby, że każdy już o nim zapomniał :D
16
@MesQueUnClub96 odloty pl
21
@Pawel13sz brakuje go... a Ray Hudson to dosłowny TOP, ciary są zawsze przy nim
2
@Kgorecki2500 dużo fajnych klasyków jeszcze jest do obejrzenia np Borat w 4K :D
3
@koksik2700 zależy od policjanta, ale raczej mandat chyba 1500 zł i zabranie dowodu rejestracyjnego, jakby co pal franka ze auto było u mechanika, a teraz jedziesz na przegląd xD
10
@DonMatteo901 tymczasem banda szejków zabawia się z jakimiś turystkami :D ale cóż nic tylko podziękować bandzie mafii z fifa, petrodolary na otarcie łez
21
rodzinka pl
1
@Sulimo ciekawe jaki widok był na zdjęciach satelitarnych
5
@tobiasson92 stawianie polski w gronie Japonii czy Szwecji brzmi ciekawie xD
0
@Emhyr pewnie ten który się nie zgodzi zniknie w niewyjaśnionych okolicznościach :P