1

xD w punkt


1

@BART97 podobno Icardi już się tam kręci

0

@AmigoBlancos jak oceniasz ten transfer Amigo? Hot or not?

0

@Emhyr AS Monaco tez potrafi w transfery ostatnimi laty

8

@Azacca jak oceniasz outfit?

11

@Medium bo pewnie tak było xD nie bój się oni się tam dobrze zabawiają za nasze pieniądze :D

3

@FC1899Barca ważne, że rakiety nad głowami nie latają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

16

@taris w porządnej firmie odprawę się dostaje :D

1

@konrad1661 widziałem wczoraj, że nazwał Pago złodziejem na insta może o to chodzi xD a później przepraszał

3

Ale z tym upałem to przestańcie kto to widział żeby w lato gorąco było, wszystko przez globalne ocieplenie, niemożliwe

1

@AdamaTraore cnc niech sobie zrobi

0

@Dzemik55 lepszy radar pogodowy windy

1

Krzysiu zizou Stanowski

1

czyli teraz wszyscy co pozmieniali piece na ekogroszek/pelet są w czarnej dupie, a emeryci tym bardziej i pewnie w zimę do nich dotrze jaką cenę musza zapłacić żeby ogrzać dom

0

@WiernyKibic111 na youtube pelno jest filmików

5

@PatrychoO przynajmniej teraz nie wygląda jak jego siostra

0

@PatrykBarca mogli stypy wprowadzić podczas covida

0

@Emhyr co mnie obchodzi tutaj real

2

@kamilop Camp nou to nie sala weselna

0

Co za żenada… ciekawe co jeszcze wymyśla


25

AMEN



10 lat później...

9

nasz chłopak!


0

Pewnie don Diego jak i Alan zastraszeni byli bo już ta walka z alanem śmierdziała coś

1

Ale scam, dobrze że na strumyku oglądałem xD

0

Śmierdzi ta walka ustawka, wejść dostać zebrać kokosy

1

@FC1899Barca karma wróciła!!

1

@KrwawiaceoczyVEB strumyk płynie aż miło

0

@Transu96 ale porządne wino to Ty szanuj…

1

@Transu96 bredzisz

0

@Toretto vinted, ebay

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?