Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Wittgenstein lepiej iść szybciej niż później płacić za kanałowe leczenie ponad 1300 zł albo już Ciebie to czeka xd
7
RDR2 Mogiła sportowców
Przechodząc przez las natkniesz się na mogiłę ze zmasakrowanymi szczątkami drużyny. Poznasz ich po charakterystycznej literze B znajdującej się na koszulkach. Co więcej kilka luźnych kończyn również jest ułożonych na kształt tej litery.
https://assets.reedpopcdn.com/25druzyna2.jpg/BROK/resize/1920x1920%3E/format/jpg/quality/80/25druzyna2.jpg
Całe zdarzenie nawiązuje do rzeczywistej sytuacji z 2009 roku, kiedy organizacja terrorystyczna o nazwie Armia Wyzwolenia Narodowego, porwała i zabiła w lesie 12 kolumbijskich piłkarzy z drużyny o nazwie Los Maniceros. Z życiem udało się ujść tylko jednej osobie.
0
@VegetaPolska spróbuj Lion wildcrush to zmienisz zdanie, jeszcze z ciepłym mleczkiem to już całkiem
5
dzień doberek
4
To niezłe ps5 w wersji Mbappe xD
0
@Janas11224 @YouTuber paczaj
2
@Rekker 22:00 sobota i gerard romero znowu po pijaku wypisuje głupoty
0
@Cule1234 Romero tier 1? xDDD
2
@Kapitan hawk redaktor Klatus xD
3
@norbi77 cały Ćwiąkała gada tak jak mu wiatr zawieje
2
Zaraz będzie ból tyłków o cieszynke Neymara bo strzelił z choragiewki xD
0
Neymar strzelił w Pereza…
33
największe sukcesy Tebasa:
-odejście CR7
-odejście Messiego
-ból dupy o Mbappe na TT
hattrick kibica realu
0
@AmigoBlancos wątpię, że będzie tego żałował, jakby tak było to dzisiaj już byłby w Madrycie
2
@Comentateiro może po prostu traktuje tak swój zawód, szczerze za taką kasę 95% piłkarzy by zostało
3
Paris Platynov ma świetny warsztat komentatorski
0
@GeneralXavi a ElJareczek coś pisał? xD
8
@Kapitan hawk szybka piłka spławik wędka
2
@Pawci023x @Ghotti @masq
6
@GeneralXavi on jest najlepszym przykładem tego dlaczego warto używać prezerwatyw
14
Lukas Podolski (w ostatnim meczu sezonu pauzuje za żółte kartki): „Jadę z nimi pociągiem. Raz się żyje! Nie będę siedział w domu i patrzył w telewizor, skoro jest taka okazja i możliwość. Nigdy jeszcze czegoś takiego nie przeżyłem, nawet w Kolonii. Będę to pewnie pamiętał do końca życia. Myślę, że kibice porobią mi trochę zdjęć, jak je obejrzę na starość to będzie co opowiadać. Kibice zawsze mają fajne pomysły i to na szybko, jak na przykład wykombinowali na gorąco na Piaście. Mój syn też je zna i śpiewa, ale nie będę ich tu przytaczał. Jak będą chcieli autografy, to dostaną, jak nie to nie."
Poldi TOP!
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/283029240_2135808776601243_5612403599728395057_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=LRE5P_JbZvEAX-VZeZy&_nc_oc=AQkPKqwLqiDk4R6joTJoUK6HhVty8S6nrCIipqjWARZ7cRMozBphccih_K0-YR8jZE4&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AT-2LabdWuhZ3MXb2NNgMsJrS786w_mid1nVVrefNV7tjQ&oe=628E6689
Ekstraklasa trolls
0
@Rust_Cohle myślisz, że Mbappe lubi kozy?
3
@Emhyr przy takiej kwocie wolałbym Kounde, nawet jeśli trzeba byłoby dopłacić
1
@szkutnik91 o jezu xD w madrycie ma zostać ogłoszona 3 dniowa żałoba
5
@Cule1234 ten Romero to jest jakaś totalna porażka xD
3
@Przemas8411 bardziej mnie martwi możliwy transfer Raphinhi
1
@Pawel13sz ciekawe jak kiedyś smakowała :D
0
@Pogba Wiecznie to najlepszy kawałek, który spotkałem w swoim życiu.
ZL ponad wszystko
Rodzice po rozwodzie, mamy zero na koncie
Odkąd tata nas zostawił - ja bym wolał być tam
W Warszawie pójść do szkoły i pomieszkać u dziadka
On jako jedyny nigdy na nas się nie darł
Pamiętam jak wróciłem na rowerze do domu
I matka mi ze łzami w oczach mówi, że zmarł
Taki jest nasz los kiedy świat opuszczamy
Wszystko co kochamy zabierze nam czas
Z wiekiem nauczyłem się być dobrym dla mamy
Bo wiem, że gdy odejdzie to mi będzie jej brak
Muszę dbać o zdrowie, żeby być tu dla dzieci
By móc je wychować i pokazać ten świat
Nie zamienię miłości dla żadnych pieniędzy
Obojętnie ile kiedy kto by mi dał
2
@YouTuber może nie chciał go podłamywać przed Copa America
0
@YouTuber wątpię, ale kto wie, prawdy nigdy się nie dowiemy o co tak na prawdę chodziło Laporcie, PSG na tamten okres chyba jako jedyny klub był wstanie zaoferować taki kontrakt i pieniądze dlatego tak szybko poszło