Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przed chwila zobaczyłem filmik z upadku Araujo, makabrycznie to wyglądało, brawa dla piłkarzy obu ekip za szybka reakcje i ustawienie ciała w odpowiedniej pozycji, z tego co czytam to już wszystko dobrze, zdrowia Araujo!!
0
@VanBest najgorsze jest to, że w tym pokoju VAR siedzi przeważnie 4-6 osób i oni nie potrafią podjąć decyzji gdzie wszystko mają klatka po klatce i wołają sędziego głównego żeby pod presją (kibiców i piłkarzy) podjął decyzje
2
@vangoor 21:30 xd jeszcze gorzej
3
@Pawel13sz o tak! jakieś pozytywne informacje w końcu!
2
@hayek już widzę, ale chyba kilka kwitków z polskiej skarbówki i podatek od szczęścia :D
51
czaicie składacie parę podpisów i macie 35 milionów euro xD
1
@Lionel_Messi10 niestety takie są fakty, a o przejęciu Xaviego nie wspomne :P
1
@marcin62 w co grasz? a gram teraz w ea sports fc 2023
39
a niektórzy mokre sny o Haalandzie tutaj mieli xd no nic kolejny sezon chyba znowu na kombinowaniu pod górkę
1
@P33ck ważne, że do Bayernu nie trafił
7
@doc BVB go podszlifuje i znowu opchnie za kozacką kwotę
4
@SinMistico klasycznie Napoli i Roma xD
2
@jeyx77x to może za 2-3 dni się umyjesz w końcu :)
32
efekt braku Messiego :)
niech LaLiga wprowadzi więcej chorych przepisów
0
od zawsze kibicowałem Manchesterowi City :D
4
@tristan87 w końcu... powodzenia Erling!
3
cooo, ale Paris Platynov tu poleciał!! komentuje mecze CS:GO, TOP
1
@OsamaDembele w punkt!
5
@VegetaPolska nie oszukujmy się, ale też jest pełno płaczków z Madrytu kiedy sprawy zaczęły się komplikować xd obie strony siebie warte :P
0
@OsamaDembele kurde masz mnie! pewnie zrobi wszystko żeby w lecie zmienić klub i zagrać w LM, bo jego ego tego nie udźwignie
3
@DaPidejpi skojarzyłem z tym
0
@DaPidejpi to o nim pisali, że jakaś poważna kontuzja?
29
@OsamaDembele ciekawa ciekawostka
Ronaldo który strzelił w tym sezonie więcej goli w Premier League niż Messi i Neymar razem wzięci nie zagra w Lidze Mistrzów w następnym sezonie he he
1
@gumaz Los/przeznaczenie
4
@Hubsao pierwsza cześć to chyba zrobiła ogólnie rewolucje w filmach i w kinach, ale ten czas szybko leci
1
@FC1899Barca Coś pięknego… pomyśleć jakby człowiek byłby wstanie zbadać inne galaktyki…
Szacuje się, że w widzialnym Wszechświecie istnieje 350 miliardów dużych galaktyk oraz 3,5 biliona galaktyk karłowatych. Wszystkie te galaktyki tworzą 25 miliardów grup galaktyk zawartych w 10 milionach supergromad galaktyk
5
@MesQueUnClub96 pierogi ruskie i kuchnia włoska
4
@OsamaDembele myśle, że to już czas w końcu wczoraj miałeś komunie święta
0
@NaFazieHitman No niestety… jakaś odskocznia od siedzenia w majtach przy kompie musi być
0
Często się kłóćcie ze swoimi partnerkami?