0

@BombowiecKrawczyk sam jesteś toksyczny pisząc Essa kibice Barcelony xD

1

@BombowiecKrawczyk bo ktoś się nie zgadza w kwestii twojego ulubionego raperka xD jak masz tu marudzić, że są tu toksyczni ludzie to nie pisz już nic najlepiej

0

@BombowiecKrawczyk esssa, nikt Cię tu nie trzyma xd mam nadzieję, że to twój ostatni wpis :D

2

@michal26 dlatego teraz tylko iphone

0

@LS scam jak nic

2

BOMBAZO!

Adam Glapiński wybranych przez Sejm na drugą kadencję Prezesa NBP!
za: 234 posłów
przeciw: 223 (cała opozycja)

24

co chłop poszedł xd


3

szkoda, że nie na 21 bo dawno nie było i na C+

0

@macio_944 gdybym miał klimę to miał bym wywalone xd dlatego też wole jesień zimę

2

@joloskyy przecież to był oczywisty bait

1

@MesQueUnClub96 jestem po prostu ciekawy :D

2

@MesQueUnClub96 no ciekawe jakby Iga zagrała na taką Serene Williams w swoim TOPie

1

Nagłówki w mediach jakby wysadzili Polska ambasadę xD

1

Dwóch ruskich żuli w moskwie oblało czerwona farba budynek polskiej ambasady przecież jak zobaczyłem ten filmik to się zaśmiałem jacy tam ludzie żyją

0

@cules100pro chyba, że jesz i smażysz

7

najgorsze w jedzeniu naleśników jest ich smażenie

1

@Khajio ominęło mnie to

1

@Gaz co??

1

@Pogba a co jeśli za granicą tak płacą?
@Kurkmen też bym rozważył taką opcję

0

pracuje ktoś z was w zakładzie pogrzebowym? np. jako osoba zabierające zgon/zgony z miejsca zdarzenia, z jednej strony praca chyba tylko dla osób z mocna psychiką chociaż czasami taki człowiek tragedie może zobaczyć i coś pęknie w środku

pytania do reszty:
-czy taka oferta pracy by was interesowała?
-czy byście np za 20 tysięcy zł za miesiąc podjęli się takiej pracy?

32

@QAnon jak kocha to połyka i nie ważne czy po imprezie czy mcdonaldzie

3

@Kgorecki2500 ja ostatnio w restauracji widziałem redbulla za 16 xd ale kina chyba dużo zarabiają na jedzeniu + napojach podobno

1

@MesQueUnClub96 podobnie z Modriciem ZP xd

2

0

@DonMatteo901 przecież jak ja bym był jakimś sławnym aktorem albo piosenkarzem to bym ich tak trollował, że kino pierwsze co to sandały i dziurawe skarpetki i zrywka z biedronki

4

co jak co, ale BVB to faktycznie kura znosząca złote jaja...


6

@Worny jak tyczki, a wręcz pachołki...

6

@Cule1234 Arsenal obecnie dobry kierunek, tam może być liderem zespołu i przy okazji skład młodziutki

4

@LloretDeMar nazywanie gościa fundamentem co 80% kontraktu był kontuzjowany to trochę śmieszne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?