Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BombowiecKrawczyk sam jesteś toksyczny pisząc Essa kibice Barcelony xD
1
@BombowiecKrawczyk bo ktoś się nie zgadza w kwestii twojego ulubionego raperka xD jak masz tu marudzić, że są tu toksyczni ludzie to nie pisz już nic najlepiej
0
@BombowiecKrawczyk esssa, nikt Cię tu nie trzyma xd mam nadzieję, że to twój ostatni wpis :D
2
@michal26 dlatego teraz tylko iphone
0
@LS scam jak nic
2
BOMBAZO!
Adam Glapiński wybranych przez Sejm na drugą kadencję Prezesa NBP!
za: 234 posłów
przeciw: 223 (cała opozycja)
24
co chłop poszedł xd
3
szkoda, że nie na 21 bo dawno nie było i na C+
0
@macio_944 gdybym miał klimę to miał bym wywalone xd dlatego też wole jesień zimę
2
@joloskyy przecież to był oczywisty bait
1
@MesQueUnClub96 jestem po prostu ciekawy :D
2
@MesQueUnClub96 no ciekawe jakby Iga zagrała na taką Serene Williams w swoim TOPie
1
Nagłówki w mediach jakby wysadzili Polska ambasadę xD
1
Dwóch ruskich żuli w moskwie oblało czerwona farba budynek polskiej ambasady przecież jak zobaczyłem ten filmik to się zaśmiałem jacy tam ludzie żyją
0
@cules100pro chyba, że jesz i smażysz
7
najgorsze w jedzeniu naleśników jest ich smażenie
1
@Khajio ominęło mnie to
1
@Gaz co??
1
@Pogba a co jeśli za granicą tak płacą?
@Kurkmen też bym rozważył taką opcję
0
pracuje ktoś z was w zakładzie pogrzebowym? np. jako osoba zabierające zgon/zgony z miejsca zdarzenia, z jednej strony praca chyba tylko dla osób z mocna psychiką chociaż czasami taki człowiek tragedie może zobaczyć i coś pęknie w środku
pytania do reszty:
-czy taka oferta pracy by was interesowała?
-czy byście np za 20 tysięcy zł za miesiąc podjęli się takiej pracy?
32
@QAnon jak kocha to połyka i nie ważne czy po imprezie czy mcdonaldzie
0
@deyna2018 TOP
https://www.filmweb.pl/film/Samoloty-2013-587727
3
@Kgorecki2500 ja ostatnio w restauracji widziałem redbulla za 16 xd ale kina chyba dużo zarabiają na jedzeniu + napojach podobno
1
@MesQueUnClub96 podobnie z Modriciem ZP xd
2
@KrwawyAlways @Janas11224
0
@DonMatteo901 przecież jak ja bym był jakimś sławnym aktorem albo piosenkarzem to bym ich tak trollował, że kino pierwsze co to sandały i dziurawe skarpetki i zrywka z biedronki
4
co jak co, ale BVB to faktycznie kura znosząca złote jaja...
6
@Worny jak tyczki, a wręcz pachołki...
6
@Cule1234 Arsenal obecnie dobry kierunek, tam może być liderem zespołu i przy okazji skład młodziutki
4
@LloretDeMar nazywanie gościa fundamentem co 80% kontraktu był kontuzjowany to trochę śmieszne