1

Hahaha haa jej w dupe xD

0

@HighestInTheRoom wiecej luzu luzu luzu luzuu xD

1

@gumaz ez money for me

0

piątek weekend w sobote

0

nie trawie tego kubańczyka

0

Pompka, prokurator xD

2

Parke znalazł sobie chłopca do bicia

9

@MesQueUnClub96 i LM w środy na TVP :)

0

Pielęgniarki i Ania Karcz niczego sobie :d

0

Kolano na banie kończymy balet, AJ znakomite warunki

0

@BigDaglas czasami ale daje f5 i wszystko bangla

0

Hejter powinien zmienić ksywę na reklama

0

@ranger3120 na yt dwie pierwsze walki później wiadomo strumyczek

2

@Danny Gaucho dokładnie Danny! Krowa która dużo muczy mało mleka daje

0

Młody jeżyk ee e ee

0

Brawo dla Wiktorii! Wygrała to raczej

0

nie przepadam za Robertem, ale ten transfer to byłby strzał w 10, Robcio to tytan pracy, potrafi o siebie zadbać i jest bezproblemowy jako piłkarz, większe kontuzje też go omijają szerokim łukiem, śmiem twierdzić, że to piłkarz, który nie będzie potrzebował żadnej aklimatyzacji w Barcelonie, na pewno ekipa Xaviego dużo by zyskała z Polakiem w składzie bo na obecną chwilę jest to piłkarz, którego każdy klub by chciał mieć u siebie, jeśli trafi do nas to można powiedzieć, że trafiliśmy 6 w piłkarskiego totka, oby telenowela z nim szybko się zakończyła

0

@Rust_Cohle @Roxi @clyde dziękuje bardzo, a na jakich kołach latacie? 27.5 czy 29

0

Mamy tu jakiś maniaków rowerowych?
Jaka rama roweru przy wzroście 180cm? Jedni piszą, że M drudzy, że L, napisałem do dwóch profesjonalnych sklepów i taka sama odpowiedz
Pozdrawiam i życzę miłego dzionka

3

@Kurkmen z klapka wczoraj dobrze zebrał xD

0

@PatrychoO jednak Ameryka to stan umysłu

1

@PatrychoO dlaczego tak długo? Pomyśleć jakby każdy rozwód miałby tyle trwać xD ale to jest Ameryka i chyba robią z tego show

0

@Freudysta nigdy chyba nie piłem, dobra? w żabce ostatnio nie było czasem?

0

@AmigoBlancos ile razy Benzema asystował CRowi?

18

@gumaz byłem, polecam bo sam nie wróciłem :D

0

@ranger3120 tylko w koszulce z 1 sezonu :P

6

takiego napastnika potrzebuje obecna Barcelona, ale to był dzik


0

@Medium co robisz?

1

@YouTuber to nawet fajnie lata


0

@BombowiecKrawczyk wychodzi na to, że wszyscy kibice Barcelony są toksyczni :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?