Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Hahaha haa jej w dupe xD
0
@HighestInTheRoom wiecej luzu luzu luzu luzuu xD
1
@gumaz ez money for me
0
piątek weekend w sobote
0
nie trawie tego kubańczyka
0
Pompka, prokurator xD
2
Parke znalazł sobie chłopca do bicia
9
@MesQueUnClub96 i LM w środy na TVP :)
0
Pielęgniarki i Ania Karcz niczego sobie :d
0
Kolano na banie kończymy balet, AJ znakomite warunki
0
@BigDaglas czasami ale daje f5 i wszystko bangla
0
Hejter powinien zmienić ksywę na reklama
0
@ranger3120 na yt dwie pierwsze walki później wiadomo strumyczek
2
@Danny Gaucho dokładnie Danny! Krowa która dużo muczy mało mleka daje
0
Młody jeżyk ee e ee
0
Brawo dla Wiktorii! Wygrała to raczej
0
nie przepadam za Robertem, ale ten transfer to byłby strzał w 10, Robcio to tytan pracy, potrafi o siebie zadbać i jest bezproblemowy jako piłkarz, większe kontuzje też go omijają szerokim łukiem, śmiem twierdzić, że to piłkarz, który nie będzie potrzebował żadnej aklimatyzacji w Barcelonie, na pewno ekipa Xaviego dużo by zyskała z Polakiem w składzie bo na obecną chwilę jest to piłkarz, którego każdy klub by chciał mieć u siebie, jeśli trafi do nas to można powiedzieć, że trafiliśmy 6 w piłkarskiego totka, oby telenowela z nim szybko się zakończyła
0
@Rust_Cohle @Roxi @clyde dziękuje bardzo, a na jakich kołach latacie? 27.5 czy 29
0
Mamy tu jakiś maniaków rowerowych?
Jaka rama roweru przy wzroście 180cm? Jedni piszą, że M drudzy, że L, napisałem do dwóch profesjonalnych sklepów i taka sama odpowiedz
Pozdrawiam i życzę miłego dzionka
3
@Kurkmen z klapka wczoraj dobrze zebrał xD
0
@PatrychoO jednak Ameryka to stan umysłu
1
@PatrychoO dlaczego tak długo? Pomyśleć jakby każdy rozwód miałby tyle trwać xD ale to jest Ameryka i chyba robią z tego show
0
@Freudysta nigdy chyba nie piłem, dobra? w żabce ostatnio nie było czasem?
0
@AmigoBlancos ile razy Benzema asystował CRowi?
18
@gumaz byłem, polecam bo sam nie wróciłem :D
0
@ranger3120 tylko w koszulce z 1 sezonu :P
6
takiego napastnika potrzebuje obecna Barcelona, ale to był dzik
0
@Medium co robisz?
1
@YouTuber to nawet fajnie lata
0
@BombowiecKrawczyk wychodzi na to, że wszyscy kibice Barcelony są toksyczni :)