Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@El Madridista. Chyba tez 45-50%
0
@gumaz Ale byśmy robili szum na Camp nou… po jednej stronie lewica po drugiej prawica i jazda
0
Co w przypadku gdy:
- wjeżdża nam w tył samochodu Ukrainiec i ma zarejestrowane auto na Ukrainie, a także wykupione tam ubezpieczenie, wiadomo jest tam teraz wojna i czy ktoś się orientuje jak wypłacane jest odszkodowanie?
2
@TheNekro94 jak to teraz jest interpretowane przez policję? Jako Ucieczka z miejsca wypadku?
3
@Hubsao szkoda, że żaden dron przypadkowo nie spadł, oczywiście bez ofiar niewinnych cywilów
0
@OsamaDembele ile razy to miał szanse na hattricka to oddawał karnego Neymarowi albo Suarezowi
0
@OsamaDembele wybrał najlepsza opcje
14
@Kidd do ręki wiadomo
7
@AmigoBlancos a gdzie Ray Hudson
„Gdyby Messi był kapitanem Titanika to przedryblowałby górę lodową."
0
Jak Rosja może interpretować taki atak na ambasadora?
Swojego czasu Komorowski chyba jajkiem dostał xD
0
@bartekvisca to jak dla mnie chu**** zabieg
0
@macio_944 gierka dobra do ogarnia, ale po aktualizacji wysypało mi całe eq i od nowa musiałem wykorzystać wszystkie punkty atutów i wyłączyłem
1
@SamuraJack podmienili nam Ferrana…
1
@Barca1992 niestety z naszych pieniędzy
1
@Herato
1. Benzema
2. Salah
3. Courtois
2
VAMOS PEP
74
@clyde tyle lat minęło, a dalej boli ich wielka Barcelona
3
@dafik85 wczorajszy występ
14
brawo eleven brawo canal + za dymanie swoich klientów!! Urząd ochrony praw konsumenta powinien się zająć tą polską patologią
1
hehe
3
@Hubsao beka xD
6
@DonMatteo901 ja nie jestem gruba mam chora tarczyce xD standardowa gadka
0
@AdamaTraore somersby ma fajne smaki, normalnych nie piłem
0
@sieniu gdzie napisałem, że nie kupujemy? xD
0
@Janas11224 chyba w ONZ dalej internet expoler mają
1
@Hubsao turcja ma topowy sprzęt wojskowy, szkoda że Polska woli kupować Abramsy od USA
0
@FCB_dimiC to przez pelerynę niewidkę :P
2
@Lionel_Messi10 pytanie czy Bernardo chce grać w Barcelonie to jest kluczowe
1
@deyna2018 Syndicate
4
@Lionel_Messi10 wątpię, że Pep puści Bernardo nie oszukujmy się, ale to jeden z TOPowych pomocników