- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1533 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1533 Culés
25
Jak czytam takie coś to mam taka bekę xD wyrazili zaniepokojenie XDDD Najbardziej bezużyteczna organizacja na świecie ktora powinna zostać rozwiązana
0
@Janas11224 chyba w ONZ dalej internet expoler mają
4
@Janas11224 nieprawda. W RB nie mogą zasiadać tylko przedstawiciele państw "zachodnich" bo to gremium reprezentuje organizację globalną. Muszą być różne głosy słyszane. Niestety stałym członkiem jest Rosja. Ale chcemy czy nie jakiekolwiek ogólnoświatowe bezpieczeństwo musi być uzgadniane przy udziale tego kraju
0
@Janas11224 tzw. Incydent na Ukrainie :-D
0
@Bykunn ta organizacja do czegokolwiek się przydała kiedyś? Przecież nikt się z tymi ich głosowaniami nie liczy... Równie dobrze mógłbym zrobić sondę na LR
0
@masq Pewnie że tak. I sama ONZ i Rada Bezpieczeństwa. Tylko to nie są spektakularne działania bo nie do nich zostały stworzone te organizacje. Te organizacje są kwintesencją dyplomacji. Tylko że ona jest raczej nudna i żmudna, w ogóle nie medialna
3
@Janas11224 jakbys kiedys poczytal o jezyku dyplomacji to bys nie mial beki. To nie sa organizacje ktore jak takie janusze czy sebixy z piana w mordzie beda od ch***w wyzywac.