La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1120 Culés

14

Lukas Podolski (w ostatnim meczu sezonu pauzuje za żółte kartki): „Jadę z nimi pociągiem. Raz się żyje! Nie będę siedział w domu i patrzył w telewizor, skoro jest taka okazja i możliwość. Nigdy jeszcze czegoś takiego nie przeżyłem, nawet w Kolonii. Będę to pewnie pamiętał do końca życia. Myślę, że kibice porobią mi trochę zdjęć, jak je obejrzę na starość to będzie co opowiadać. Kibice zawsze mają fajne pomysły i to na szybko, jak na przykład wykombinowali na gorąco na Piaście. Mój syn też je zna i śpiewa, ale nie będę ich tu przytaczał. Jak będą chcieli autografy, to dostaną, jak nie to nie."

Poldi TOP!

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/283029240_2135808776601243_5612403599728395057_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=LRE5P_JbZvEAX-VZeZy&_nc_oc=AQkPKqwLqiDk4R6joTJoUK6HhVty8S6nrCIipqjWARZ7cRMozBphccih_K0-YR8jZE4&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AT-2LabdWuhZ3MXb2NNgMsJrS786w_mid1nVVrefNV7tjQ&oe=628E6689

Ekstraklasa trolls

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?