2

@Medium miałem tą 07/08 ale to była piłeczka...

7

@Bruttal ja tam urodziłem się żeby żyć, a nie robić za mięso armatnie

1

@DonMatteo901 gdyby nie Lewy to nie umieściłbym

1

@Mario96w Misia na sztuczny miód

4

Żegnajcie Znajomi
Drodzy Przyjaciele, ogłaszam moje ostatnie pożegnanie w tym miejscu. Doceniam niezmiernie Waszą uwagę, zwłaszcza w pewnych okresach, które były bardzo śmieszne. Nie zamierzam tu zostać, ani tu wracać .....na szczęście, chcę powiedzieć, że nie mam nic przeciwko nikomu i nie mam nic do kogoś w szczególności. Ja tylko proszę, nie szukajcie mnie, bo mnie tu nie będzie, tylko ci , którzy byli są blisko mnie, będą wiedzieli jak się ze mną skontaktować. Chcę wyjaśnić, że sympatię i przyjaźń dla każdego z Was będę kontynuować wciąż i jeśli kiedykolwiek Was uraziłem, przepraszam. Ja po prostu wycofuję się, ponieważ uważam, że nie należę do tego miejsca. Trzymajcie się, bądźcie szczęśliwi i życzę wam jak najlepiej.
To był list, od El Chapo Guzman ,zostawił go w celi, kiedy uciekł z więzienia.

1

@QAnon on oszukał przeznaczenie

7

@RomanHoffer a co ma Boże ciało do jazdy na rowerze?

1

@kamyk_23 byłeś tam?

1

Rok 2030 FC Barcelona pozyskuje Daniego Alvesa

6

14

@Tomix_83 ale żenada xD mogli mu to powiedzieć w ostatnim meczu to chociaż miałby godne pożegnanie

1

Haaland tez był na Majorce czy tam Ibizie, a trafił do City xD

6

@AmigoBlancos kasa kasa kasa kasa jedna wielka mafia i monopol

2

@PatrychoO no ogólnie patrzenie się w piękne niebo w nocy to coś pięknego, szkoda tylko, że podróżować nie można po innych galaktykach no chyba, że weźmiemy jakiegoś grzybka

2

@msmsms moj tak robi jak widzi przez okno xD ale myślałem, że po prostu tak sobie gada

6

@Luciano99 trzymajta się tam wariaty na tych wakacjach

0

Francja to chyba najbardziej przereklamowana reprezentacja, jaki kurs ze nie wyjdą z grupy na MŚ?

0

@Chaoss czym był spowodowany ten spadek?

1

@Janas11224 2. Terrorysta z rosario

10

Pique 35 lat to już ten wiek, że ma się kryzys wieku średniego?

90

za Guardioli takie rzeczy kończyły się inaczej... szkoda, że te dzbany rujnują wizerunek klubu

6

@aleksandrowielki za Rakiete dobra suma była proponowana z tego co pamiętam

3

@paweldunajecfcb jego życie, jego wybory

0

@michal26 ja kiedyś żel z aloesu używałem, ale trzymałem go w lodówce i było git

8

@Janas11224 szkoda kotka, a krokodyl nieźle przykampił

5

@mateusz1989VeB już ktoś go tam wyjaśnił xD


1

@Image Mbappe i Silva największy progres zrobili
@Medium ciekawe jak wygląda sytuacja z Dortmundem, Dembele, Sancho, Haaland

1

@matirix20 ja mam 40km

1

@Kamiloza91 pytanie skąd te 10 milionów...

0

Te petardy przesada

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?