Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mow_mi_Douglas zależy, jeśli po jakiś przebojach to odpuść no i zwróć uwagę na to co napisał @hayek
2
@Batys koniec wirusa koniec wojny wracamy do normalności
2
płyta Okiego Produkt 47 bardzo fajna i przyjemna, polecam sprawdzać
6
OJO romero się spóźnił
1
@Kgorecki2500 a co do ptaków to aż mi się przypomniał film jak orzeł atakuje lisa, którego ludzkim okiem ciężko było zauważyć, ale akcja niesamowita
0
@Encore ciekawe co na to otoczenie piłkarza? czy to w jakiś sposób pomoże z dźwignią finansową?
1
I fajnie, Łukasza bardzo przyjemnie się słucha, mam nadzieje, że jeszcze Hejt Park zaliczy
GIKI TOP
2
@Sulimo dźwignia finansowa
1
@tristan87 słabizna… niektóre fanarty są ciekawsze, nie wiem co w tym nike tam biorą… dobrze, że meczowe dają radę
10
@FC1899Barca rajd z realem i bramka z PSG = dożywotni kontrakt
1
@bartekvisca @michal26
0
@macio_944 https://allegro.pl/oferta/mocny-wentylator-podlogowy-wiatrak-cyrkulator-50cm-9293706824
2
@MarioVeB! Buraczki albo mizeria
0
@tristan87 może @Sulimo opowie nam coś więcej o nim?
4
@norbi77 De Bruyne to klasa światowa, ale porównywać albo stawiać wyżej niektórych piłkarzy do Messiego czy Ronaldo to jest odklejka totalna
10
@adi7adi8 odpoczynek i reset też ważna rzecz
0
@Pilka_jest_okragla pewnie skończy się na Moracie i przedłużeniu Roberto
1
@Image Holandia dobrze leci
6
Lewy to jest klasa światowa, utrzymał się przy piłce, wywalczony rzut z autu dzięki, któremu padła bramka
4
Pięknie Czesiu Belgię rozkminił
1
Dawać tego Lewusa do Barcy
1
@Gappeq koń trojański
0
@NeKenI chłop w 2k17 wiedział co jest grane...
1
@marcin62 factos... bf nigdy nie był lepszy od COD'a
14
@Messibestplayerintheworld nowe słówko do słowniczka La Rambli: dźwignia finansowa to będzie taki sam klasyk jak, otoczenie piłkarza jest pozytywnie nastawione itp
9
@Qlimax86 wolałbym nocki niż popołudniówki
4
@lukaszbrk ja już się nauczyłem, dopóki oficjalki nie zobaczę to nie uwierzę w nic, mbappe w realu, neymar se queda itp itd
0
@kuz i ten Douglas ahh...
19
ale to była magia i ekipa... (łezka w oku)
1
@Kgorecki2500 sorbety i lody wodne