Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Misanthrope dobra, teraz chyba zczailem, choć nawiązanie nie było aż tak oczywiste na pierwszy rzut oka ;p
0
@Misanthrope nie chodzi mi o ogół tylko o ten konkretny mecz. Jeżeli dziecko rozpieprzy Ci pół mieszkania to nie pogłaszczesz go po głowie i nie powiesz z uśmiechem na ustach "nic się nie stało, wszystko jest ok".. Tak jak wiele osób tu pisało, on jest kompletnie bezjajeczny, bez charyzmy i charakteru.
15
Czarnobyl [możliwy spojler]
Kojarzycie tą scene gdzie niedługo po wybuchu ten szef zmiany nie chciał przyjąć do wiadomości że j*bło tylko cały czas powtarzał i wręcz wmawia innym że wszystko jest okej? Właśnie to mi przypominała wypowiedź Erniego "postawa moich piłkarzy zawsze jest dobra". Ten koleś nawet nie potrafi skarcic swoich piłkarzy gdy zagrali naprawdę naprawdę źle..
0
Jeszcze nie zacząłem pić a już mi się chce rzygać, dzięki Barca xd
1
Chłopaki, Halloween było przedwczoraj, przestańcie już straszyć..
0
Należę do bandy Messiego i spółki i jak podają do Griezmanna i ma piłkę to zamykam oczy i nawet nie patrze #Teammessi
15
Matka i siostra Ronaldo przypominają mi trochę dwa typy osobników, przeplatające się w dość płynny sposób. Pierwszy typ to typowe Matki Brajankow którym wszystko się należy i daj więcej jeszcze bo mi się za nic więcej należy. Drugi typ osób to zagorzali płaskoziemcy. Dla których wszystko to ogromny spisek przeciw nim i "prawdzie". To co te dwie kobiety gadają o nagrodach indywidualnych których w danym roku Ronaldo nie dostał, do złudzenia przypominają mi te dwa procesy myślowe..
0
@Rewolucja123 nie wywołuj burzy pls
Edit. A co mi tam, @MESSIah16 robota dla Ciebie.
1
@Azi jest w tym dużo prawdy, aczkolwiek sporo osób krytykuje kwestie finansowe związane z Kościołem i w tym się z nimi zgadzam. Ale dużo trash talku też jest :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Gaucho nie narzucaj mi proszę co mam myśleć. A po drugie to po prostu zazartowalem ze sposobu w jaki to napisał bo to w stylu ludzi starszych
3
@kubix05 brzmisz jakbyś miał 75 lat. Ale avatar z misiem, dziwne.
14
Joaquin Phoenix - 8/10
Jack Nicholson - 6/10
Heath Ledger - 7/10
Grosicki - 11/10
Tyle w temacie. Fakt, nie opinia.
2
@MESSIah16 wrócił temat transferu Neymara to jest i on :D zawsze czujny
14
@jakub9611 w fifie? :D chyba równie dobrze mógłbyś tego nie dopisywać
4
@Murazor dzięki, zapomniałem przez te ostatnie 30 minut
1
@SeeleyBooth no, mi mózg czasem przegrzewa jak myśle że umre i nic nie będzie, tylko czarność i tyle. Nie będę wiedział jak rozwinął się świat. Takie luźne przemyślenie od ateisty
2
Czy jeśli dzisiaj przebiore się za grób to wszyscy będą zadowoleni?
1
@ForcaMilosz za Guardioli dalej by miał 16 ..
8
Jak będę szybko biegał to moge na PO do Barcy? :D
4
@wachaFCB Krycha obecnie co najwyżej do Cafe Bernabeu może podbić na kawe
4
@Rewolucja123 tłumacz google płonął u Dembele :D
0
@LuisSalvano ja mam ochotę na partyjkę gwinta
63
Ja to i tak Ansu Fatiego podziwiam, w jego wieku wstydziłem się przybić piątke kolegom mojego 4 lata starszego kuzyna a on wychodzi w pierwszym składzie na Camp nou i po nieudanych próbach ataku, dalej próbuje. Szacun mocno
0
@Maniek9444 konflikty w sensie że Suarez nie chciał podać do Griezmanna? to już gorsze konflikty ja miałem na orliku w wieku 7 lat jak kolega musiał iść na obiad a piłka była jego
0
@Jordi10 Słoń na wielbłądzie nie ujedzie, odwrotnie może jeszcze tak
0
@TheNekro94 spoko pomyśl o tym że jutro w zasadzie już piątek :)
0
@msmsms jedna z tych gier w których chciałbyś wyczyścić sobie pamięć żeby zagrać i przeżyć jeszcze raz ;)
2
@4drian0 nie z potęgą. Tylko jest pewna analogia w tym jak Leo zagra cudowny mecz w LM czy z rywalem z najwyższej pułki, wtedy jest zazwyczaj cisza. A jak następny świetny mecz zagra z Valladolid to jest "z Valladolid to i ja bym szczelił". Tak to wygląda z tego co przyuważyłem :(
15
Mój brat jest bardziej za ligą angielską i wiecie jak to zwykle bywa, dogryzki że La Liga to liga ogórkowa i Messi to tylko ogórom strzela i że w innej lidze by sobie nie poradził. To wszystko głównie dla śmieszków ale jest w tym sporo powagi jednak. Ale zobaczyć jego szczękę na podłodze po dzisiejszym wspólnym oglądanym meczu w wykonaniu Leo - bezcenne :D