0

@Rudi35 w tak poważnej sprawie jak przepisanie domu i wszystkie kruczki prawne z tym związane, to Ty pytasz na La Ramblii zamiast udać się do specjalisty?

0

ale mi brakowało oglądania meczu Barcelony z przyjemnością ;)

0

@Grzesior667 w środe zamówie przedpremierowo, stąd ciekawość czy będzie więcej przedpremierowo kosztować

0

ciekawe ile będzie kosztować Red dead redemption 2 na PC

0

@macio_944 źródło?

0

@adambądkowski93 ale słodkie skurczybyki

0

@Fawrf szkoda tylko że 32 latek ma większą chęć biegania niż młodsi koledzy xd

6

@lucca87 znajde filmik jak "amator" odbiera piłke Messiemu i jego też nazwij przehypowanym

43

@Rewolucja123 ojej, szok, obrońca dał się raz okiwać :p już nie przesadzajcie, wytykacie każdy jego błąd bo konkuruje z Leo o złotą piłkę

35

@Chwytliwy kumpel do wora, wór do jeziora

10

@BigShaq ewentualnie siostra, że gale od nagród indywidualnych to spisek przeciwko bratu

0

@Danny Gaucho spodziewałem się wyższego poziomu ale nie najgorsze

1

Nie cierpię tego gadania "nie zasłużyliśmy na przegraną" no kurde... Barca strzeliła 2 bramki a Inter 1 więc dlaczego nie zasłużyli? Sędzia nie uznał jakieś poprawnie strzelonej przez Inter bramki? Nie sądzę. Więc jeśli padł taki wynik to widocznie zasłużyli...

2

nie wiem czy w piłce nożnej się coś zmieniło ale chyba chodzeniem nie wygrywa się meczów?

5

@Osioł ja nie moge oglądać takich programów bo się gotuje odrazu w środku ze złości

2

@BarcaInfo Brzmi jak Brazylijska telenowela

0

czy w fifie 20, każdy z możliwych do wyboru stadionów dla FC Barcelony wygląda jak stadion FC Koźminka czy jest któryś większy? bo aż się odechciewa grać u siebie

0

@ViscaBarca123 co to kogo obchodzi, ważne że $ się zgadzają, reszta jest nieistotna. To chyba na tej zasadzie działało ;p

1

@kerouac ciężko żeby była chemia jak Messi zagrał w tym sezonie tylko chwile xd A z Suarezem to nie powiem bo nawet jakiś zalążek chemii i zgrania widziałem, ale to wciąż za krótko żeby rozumiał się z każdym jakby grali razem od zawsze

0

@MesQueUnClub_87 pytałem już dzisiaj ale nikt mi nie odpowiedział, Griezmann w Barcy już grał na PS czy mi umknęło?

2

@highway nie ufaj nikomu, nawet nikomu

1

@kacper0404 ciężko nie być cieniem siebie samego jak masz ciągle kontuzje po kilka tygodni, wracasz na dwa mecze i znowu kontuzja. Po drugie to nie wina Valverde, trenuje jak każdy inny więc wszyscy powinni łapać kontuzje w takim razie.. A co do Griezmanna to po 7 meczach w barcy - 3 gole, 2 asysty. Coutinho po 7 meczach w Barcy 2 gole i 1 asysta [źródło. Transfermarkt.pl]. Więc nie wiem skąd wziąłeś że ma poczatek gorszy niż Cou.

0

@Rewolucja123 szybkie pytanie, czy w Barcy Griezmann grał już na prawym skrzydle?

2

@kacper0404 no tak, kontuzje Dembele to w 100% wina Valverde, a Griezmann to o co chodzi? on dopiero zaczyna w naszym klubie i nie najgorzej mu idzie

0

@Jordi10 antyszczepionkowcy zatrzymali się w rozwoju na 3000 roku p.n.e
Nie ma co zbytnio na nich tracić czasu moim zdaniem

1

Victor Valdes na tym zdjęciu z ostatniego artykułu wygląda jak koleś z filmu w którym zabili mu córke i rusza dorwać jej oprawców, czy mi się wydaje?

1

@MesQueUnClub_87 Mocno czekam na premiere na Netflixie

2

@KmN ja tak wybieram, kluby mogą czuć się zaszczycone

2

Stranger things 4 zapowiedziane, pięknie

0

@Dejwol mam nadzieje że Twój pies to nie ten z avatara

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?