Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rudi35 w tak poważnej sprawie jak przepisanie domu i wszystkie kruczki prawne z tym związane, to Ty pytasz na La Ramblii zamiast udać się do specjalisty?
0
ale mi brakowało oglądania meczu Barcelony z przyjemnością ;)
0
@Grzesior667 w środe zamówie przedpremierowo, stąd ciekawość czy będzie więcej przedpremierowo kosztować
0
ciekawe ile będzie kosztować Red dead redemption 2 na PC
0
@macio_944 źródło?
0
@adambądkowski93 ale słodkie skurczybyki
0
@Fawrf szkoda tylko że 32 latek ma większą chęć biegania niż młodsi koledzy xd
6
@lucca87 znajde filmik jak "amator" odbiera piłke Messiemu i jego też nazwij przehypowanym
43
@Rewolucja123 ojej, szok, obrońca dał się raz okiwać :p już nie przesadzajcie, wytykacie każdy jego błąd bo konkuruje z Leo o złotą piłkę
35
@Chwytliwy kumpel do wora, wór do jeziora
10
@BigShaq ewentualnie siostra, że gale od nagród indywidualnych to spisek przeciwko bratu
0
@Danny Gaucho spodziewałem się wyższego poziomu ale nie najgorsze
1
Nie cierpię tego gadania "nie zasłużyliśmy na przegraną" no kurde... Barca strzeliła 2 bramki a Inter 1 więc dlaczego nie zasłużyli? Sędzia nie uznał jakieś poprawnie strzelonej przez Inter bramki? Nie sądzę. Więc jeśli padł taki wynik to widocznie zasłużyli...
2
nie wiem czy w piłce nożnej się coś zmieniło ale chyba chodzeniem nie wygrywa się meczów?
5
@Osioł ja nie moge oglądać takich programów bo się gotuje odrazu w środku ze złości
2
@BarcaInfo Brzmi jak Brazylijska telenowela
0
czy w fifie 20, każdy z możliwych do wyboru stadionów dla FC Barcelony wygląda jak stadion FC Koźminka czy jest któryś większy? bo aż się odechciewa grać u siebie
0
@ViscaBarca123 co to kogo obchodzi, ważne że $ się zgadzają, reszta jest nieistotna. To chyba na tej zasadzie działało ;p
1
@kerouac ciężko żeby była chemia jak Messi zagrał w tym sezonie tylko chwile xd A z Suarezem to nie powiem bo nawet jakiś zalążek chemii i zgrania widziałem, ale to wciąż za krótko żeby rozumiał się z każdym jakby grali razem od zawsze
0
@MesQueUnClub_87 pytałem już dzisiaj ale nikt mi nie odpowiedział, Griezmann w Barcy już grał na PS czy mi umknęło?
2
@highway nie ufaj nikomu, nawet nikomu
1
@kacper0404 ciężko nie być cieniem siebie samego jak masz ciągle kontuzje po kilka tygodni, wracasz na dwa mecze i znowu kontuzja. Po drugie to nie wina Valverde, trenuje jak każdy inny więc wszyscy powinni łapać kontuzje w takim razie.. A co do Griezmanna to po 7 meczach w barcy - 3 gole, 2 asysty. Coutinho po 7 meczach w Barcy 2 gole i 1 asysta [źródło. Transfermarkt.pl]. Więc nie wiem skąd wziąłeś że ma poczatek gorszy niż Cou.
0
@Rewolucja123 szybkie pytanie, czy w Barcy Griezmann grał już na prawym skrzydle?
2
@kacper0404 no tak, kontuzje Dembele to w 100% wina Valverde, a Griezmann to o co chodzi? on dopiero zaczyna w naszym klubie i nie najgorzej mu idzie
0
@Jordi10 antyszczepionkowcy zatrzymali się w rozwoju na 3000 roku p.n.e
Nie ma co zbytnio na nich tracić czasu moim zdaniem
1
Victor Valdes na tym zdjęciu z ostatniego artykułu wygląda jak koleś z filmu w którym zabili mu córke i rusza dorwać jej oprawców, czy mi się wydaje?
1
@MesQueUnClub_87 Mocno czekam na premiere na Netflixie
2
@KmN ja tak wybieram, kluby mogą czuć się zaszczycone
2
Stranger things 4 zapowiedziane, pięknie
0
@Dejwol mam nadzieje że Twój pies to nie ten z avatara