Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bo takie Jacki co trochę w fife pograły i myślą że znają się lepiej niż trenerzy ze stażem w profesjonalnej piłce nożnej przekraczającym często 3/4 ich życia, nie zdają sobie sprawy że pomocnik nie strzelający wielu goli może robić ogromną robotę na boisku.
0
Wiem wiem, przemyślałem to i dlatego usunąłem komentarz. Masz rację, mój błąd :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Dopóki przepisy dotyczące bramek wyjazdowych w LM się nie zmienią, zawsze bardzo ważne jest nie tracenie bramek u siebie przed rewanzem w razie ewentualnego remisu w dwumeczu. Więc to nie jest w cale dziwne myślenie
1
Chyba wiem co czują fani GoT przed każdym odcinkiem bo teraz to samo czuję przed jutrzejszym meczem :D a teraz zabawa: jaki wynik i kto strzeli? ;>
Ja obstawiam 2:1. Messi, Coutinho i Mane
1
nie można mówić że na pełny mecz podszedłby pod 40... wszedł w drugiej połowie, więc nie grał od początku, po proste źle wszedł w mecz jeśli chodzi o straty ale takie mówienie a gdyby cały mecz grał to by 40 strat miał jest bezsensu..
0
3:23. Łysy chyba coś niemiłego mówił do Dembele, podejrzewam że Brzechwy mu nie recytował :D
7
Oho, albo to troll albo już dawno nie było jazdy po Rakiticiu i trzeba się przypomnieć. Wytłumacz dlaczego ostatnio nie wychodzi mu dobra gra. Czekam na konkrety.
0
Dzięki, w kilka minut zostałem dobrze przeszkolony przez kolegów wyżej. Może faktycznie la rambla jest lepsza niż wyszukiwarka Google :)
0
Witam La Ramblo
Mam pytanie, o co chodzi z tymi komentarzarzami "taktyk."? Często to nijak ma się do postu użytkownika a sporo osób tego używa. Ktoś wyjaśni? :)
3
A mnie się wydaje że Dembele będzie bohaterem tego spotkania, o ile oczywiście zagra :)
3
Bo w basenie gdzie NASA fabrykuje zdjęcia nie ma gwiazd.
0
Nie wydaje mi się żeby się wściekle rzuciła na United, 1:0 w pierwszym meczu to szału nie robi. Myślę że wyjdą na spokojnie. Ewentualnie pod koniec meczu się rozstrzelają, jak często mają w zwyczaju
0
Nie spodziewam się zbyt wielu goli w tym meczu z jednej czy drugiej strony. 1:0 w poprzednim meczu to nie jest wynik w którym United musi się rzucić na Barce i nie ma nic do stracenia, każdy zespół musi grać ostrożnie bo strata jednej bramki komplikuje sprawę obydwum ekipom. Z drugiej strony jestem bardziej spokojny o wygraną Barcy, nie sądzę że dadzą sobie wbić tyle goli żeby odpaść, mentalność jest inna od czasów Romy. Wiem tylko że będzie to naprawdę mocny mecz!
0
Również myślę że wtopy nie będzie, sprawa z Romą jest zbyt świeża i każdy z piłkarzy Barcy ma ją jeszcze w głowie więc nie pozwolą sobie pokpić sprawy, tymbardziej że wszyscy w tym sezonie mówią że LM to jest priorytet i trzeba w końcu znów ją zdobyć.
6
Zdecydowanie jest potrzebny dzisiaj ktoś taki jak Vidal na boisku, żeby piłkarzom nagle się nie odechciało grać i nie zaczęli sobie truchtać ;)
0
Gdzieś czytałem że w wielu klubach wygranie finału LM się nie opłaca finansowo bo premia jaką piłkarze mają zapisaną w kontraktach w razie ewentualnej wygranej LM jest wyższa niż UEFA wypłaca klubowi za ten finał :P
0
Dlaczego wszyscy ciągle przypominają ten mecz w Rzymie? Myślę że piłkarze jak i trener wyciągnęli wnioski i drugiej takiej wtopy nie będzie, poza tym w tym sezonie mamy Vidala więc jestem pewien że nie zdarzy się drugi taki mecz gdzie piłkarze by człapali bez walki.
1
Nie widziałem w poprzednim meczu ani jednego "objeżdżania" ( bo wydaje mi się że to chciałeś napisać) Roberto na PO. Popraw mnie lub wyślij link z powtórki jeśli się mylę.
1
nie rozumiem, w momencie zmiany Alby za Semedo, Roberto przeszedł na PO i bardzo dobrze sobie radził, nie wybiegał bez sensu na 26 metr żeby za chwile się wrócić i podać do tyłu. Na PO bardzo dobrze sobie radził i nie robił większych błędów.
0
Co przepraszam teraz złego robi Roberto na PO że tak tutaj na niego narzekacie i Semedo w następnym meczu za niego koniecznie?
1
tak nie tak dawno też była zadowolona ze składu i że nowi zawodnicy pograją i w końcu Valdek zaczął rotować a jak przegraliśmy ten mecz to było źle bo rotował
0
tyle czasu na la rambli jesteś a jeszcze się nie nauczyłeś że jak piłkarz jest chwilowo w kryzysie z formą to trzeba go sprzedać w trybie natychmiastowym?