0

Tak abstrahując od temu Brazylijczyka bo ostatnio ciągle Neymar i Neymar tutaj... Jak myślicie, który zawodnik PSG był najczęściej nieobecny z powodu kontuzji w poprzednim sezonie?

0

@kamzar prosić to sobie oni mogą, nikt im nie zabroni. Ja też proszę o wygraną w totka więc wiesz. Za marzenia nie karają :D

10

Zaczynacie już zachowywać się jak dzieci z tym czepianiem się pewnego użytkownika o wpisy itd. o Neymarze.. Ma pełne prawo wstawiać info z plotkami na temat Brazylijczyka i ma pełne prawo chcieć jego powrotu, a wy ciągle jakieś uszczypliwe komentarze w jego kierunku... Dajcie se na wstrzymanie i idźcie herbatę zrobić, tyle samo pożytku będzie.

0

@Danny Gaucho prawie już o Tobie zapomniałem łysy. Ale idealnie wróciłeś na ploteczki o Neymarze :D

5

@koszol paka jak Lay's. Niby taka duża i dobra, otwierasz a w środku połowa pusta hehe pół żartem pół serio oczywiście ;)

12

@JaSzymon nie no... Serio aż brak mi słów na takie bzdury. Przypomina mi to trochę wymysły ludzi o teorii płaskiej ziemi..

0

@juliacicha no i prawilnie, donos będzie karany, walić konfidentów i te sprawy

2

@Ratamahatta do gry nie dołączył jeszcze Arthur i Messi.. Więc po co na tym etapie pisać takie rzeczy?

0

@Jericho Nie i nic takiego nie napisałem.. Po prostu sezon się nie zaczął, ba! nawet okienko transferowe się nie zakończyło a ludzie już teraz piszą takie "pewniaki" kto będzie grał a kto nie...

0

@nitey jesteś w stanie dać sobie dwie ręce i nogi uciąć że na pewno tak będzie i na 100% bez jakiejkolwiek innej możliwości Valverde nie będzie wystawiał tych piłkarzy w normalnych meczach w sezonie?

0

@Jericho tak, Valverde myślał kilka nocy, planował jakby tu zadrwić z kibiców i wymyślił taki plan, a potem tylko żeby zrobić na złość nie będzie ich wystawiał. Brawo 5+ za dobrą dedukcje Sherlocku.

0

@cules100pro wątroba u dorosłego mężczyzny przetwarza 10g czystego alkoholu na godzinę. Tego procesu nie da się przyspieszyć ani spowolnić (chyba że masz chorą wątrobę). Więc to nie zależy od wagi tylko od czasu od spożycia. @Lola120 Po 3-3,5h już powinieneś mieć 0,0 promila .

2

@BarcaInfo pff i on był wart ponad 100 mln? Taką sztuczkę to nawet ja potrafię...

0

@brzucho no dobra, możesz mieć swoje zdanie ale co ta szybkość daje Semedo? To że umie szybko dobiec do lini końcowej po czym wycofać i podać do najbliższego..

2

@brzucho świetny tok myślenia. Ściągnijmy Usaina Bolta w takim razie, będzie najszybszy, więc najlepszy..

3

@kkbarca poczekajmy jeszcze i się przekonamy kogo będzie wystawiał. Narazie to równie dobrze możemy numery Lotto zgadywać. Kto wie co będzie.

0

@krzychu1526 nie podzielam max. Słabo zrobiłeś i to bardzo.. Mogłeś najpierw z nim pogadać i wyjaśnić co tam do niej czujesz itd. Ale takto mega słaby ruch

0

@WiernyDoKoncaFCB wszystko zależy od tego jaki masz PC. 27 calowy monitor 60 Hz jest dobry do grania w 1440p. Ale do tego musisz mieć odpowiednio dobry procesor i kartę graficzną.

1

@NeroTFP najlepsze że 90% tych lasek z insta co tak mówią, mają wysportowaną sylwetkę i ogólnie są fit :D wtedy łatwo się mówi żeby się nie martwić. To trochę tak jakby milioner mówił "nie masz pieniędzy? Nie przejmuj się, pieniądze to nie wszystko!"

0

@MesQueUnClub_87 dopóki Ivan jest zawodnikiem Barcy to ma moje pełne wsparcie (oczywiście wiadomo że to mało znaczy heh), nie olewa gry, daje z siebie wszystko i nie odstawia cyrkow, dlatego całym sercem jestem za nim aczkolwiek powinien powoli przyjąć rolę zamiennika i zrobić miejsce dla młodszych.

5

@Gaucho Messi to po Coronie jest to mu nie w głowie wiadomości powitalne :D

3

@DonAndrzejos a pomyślałeś o tych wszystkich osobach które się obrażą jak przyjdzie Neymar? On nie może przyjść bo Stasiek z Sosnowca będzie pisał na LA RABMLI że jest niezadowolony...

6

@woro1 łoooo, popłakałem się ze śmiechu, to najśmieszniejszy komentarz jaki w życiu widziałem, nie potrafię przestać się śmiać, brakuje mi aż oddechu! Gratuluję, myślałeś o zawodzie komika?

2

@MesQueUnClub_87 dokładnie :D hah jestem tak niesamowicie ciekawy jak będzie wyglądała ta drużyna po tym okienku transferowym, jak ją ustawi Valverde, jak będą się zgrywali itd. już teraz czuje emocje przed zbliżającym się sezonem..

4

@Dajnatace ja mam do tego taki stosunek, że nie mam nic przeciwko temu żeby przyszedł, wręcz chciałbym. Ale nie jest to coś co spędza mi sen z powiek i modle się o niego. Jak będzie to spoko jak nie to się nic nie stanie, już teraz jestem mega zadowolony z transferów :)

0

@PawkoFCB ogólnie jeśli chodzi o system walki to na tamte czasy gdy powstawał Wiedźmin 3 było to coś dosyć świeżego i nowatorskiego, nie można też porównywać go z grą (kingdom come) która wyszła 2/3 lata później, do tego miała w założeniu być hiperrealistyczna. Więc wiadomo że system walki musi się różnić od gry w której grasz mutantem o nadludzkiej sile, szybkości i refleksowi hah :D

0

@bartoszekkk Barcelona nie przegrała z Juventusem walki o de Ligta, zdrowy rozsądek Bartomeu wygrał w tej walce, olbrzymie wynagrodzenie dla Holendra to byłaby przesada. Poza tym, czemu nie dasz przykładów w drugą stronę? A kto np. pojechał osobiście do Amsterdamu żeby przekonać de Jonga ?

0

@kkbarca też mocno trzymam za niego kciuki, ale chyba zmądrzał trochę, takie odnoszę wrażenie. Raczej większość jego kontuzji brało się z jego niedbalstwa. Oby w tym sezonie robił kose na skrzydle! :)

9

@szkutnik91 teraz to sobie wyobraziłem
- Panie lekarzu od kostki Neymara, tutaj Barcelona. Co jest z tą kostką?
- nie jest dobrze
- ehh no to teraz mamy niedobre odczucia..
:D

6

@MarioVeB! użytkownik @BieVo porównał go do papieru toaletowego spuszczanego w toalecie. To według Ciebie nie jest obrażanie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?