1

@masq w końcu bez narzekania z Twojej strony :D

1

@wachaFCB niby spoko ale nie wyobrażam sobie żeby Valverde posadził Suareza i Busquetsa na ławce. Ofensywa kosa by była ale defensywa wyglądałaby mocno niestabilnie.

0

@TheNekro94 e tam się przejmujesz, Dembele i Neymar będą połamani pół sezonu to miejsca w ataku będzie że ho ho :D

4

@barteq przekazane do zarządu, Bartomeu przeprasza i wyślę kwiaty, podaj adres do wysyłki tylko.

9

3

@matteoFCB Neymar nie bo "nakupkał na herb", Griezmann nie bo filmik nakręcił, de Ligt nie bo łasy na kasę a nie chce spełniać marzeń w Barcy. Jak się tak zaczniecie obrażać na każdego zawodnika to niedługo braknie piłkarzy na rynku..

3

Taka mnie myśl naszła, że w nowym Wiedzminie od Netflixa mógłby zagrać Pudzian w roli Letho. Co myślicie?

1

@Rewolucja123 à co Ty jego fryzjer??? A tak serio to chciałbym żeby to była prawda ale coś mi tu śmierdzi fejkiem

14

@Maurolkit śmiesznie by było gdybyśmy myśleli i zachowywali się jak dorośli a nie jak 12 latki :D

0

@VamosGirl de Ligt byłby przyszłościowym transferem ale nie oszukujmy się, nie jest nam teraz niezbędny, środek obrony mamy obsadzony dobrze, to inne pozycje bardziej potrzebują wzmocnień. Moim zdaniem Ney takim wzmocnieniem jest więc jak najbardziej jestem za. I nie, nie mówię że deszcz pada jak na mnie plują (chodzi o odejście Neymara), przestańcie z tymi żałosnymi tekstami już...

10

@Wawrzyszewski moim zdaniem 3 sezon lepszy od drugiego ale słabszy od pierwszego.

0

@olejtm czyli nie interesuje Cię to żeby nasi napastnicy strzelali bramki i zdobywali przez to trofea, tylko to że 3 lata temu odszedł w nieprzyjemnych okolicznościach bardzo dobry piłkarz który teraz mógłby wrócić?

5

@olejtm no właśnie wszyscy widzieliśmy ile Coutinho daje w ataku nam.

0

@CODEX musisz wykupić premium na LA RABMLI, inaczej usuwają

1

@kuz niezłe prowo :D

13

@bixmix a może by tak przestać się kłócić kto ma dłuższy siusiak? Jeden wygrywa to inny tamto i tyle.

0

@MesQueUnClub_87 ja mam z kolei podejście że dla mnie jest wielki że próbuje cały czas i nie odpuszcza, mimo że w obecnych czasach kadra Argentyny jest jaka jest, za przegraną obwinia się jego itd. Mógłby im powiedzieć papa a jednak dalej gra, to jest też sztuka :)

8

Nie wiem co was tak boli ta Argentyna, Messi nie musi nic wygrać z reprezentacją, nic już nie musi nikomu udowadniać, jest najlepszy mimo wszystko. Chyba po prostu boli was to że Cristiano ma więcej trofeów z reprezentacją niż Leo.. Olejcie to i życie odrazu stanie się prostsze :D miłego dnia!

3

@Fawrf a Dembele sobie zasypia na treningi bo gra na konsoli, niedbale się rozgrzewa przez co łapie kontuzje mięśniowe podczas meczu, i co? Dalej mamy się obrzucać odchodami jak małpy? Obydwoje są równie profesjonalni :D

0

@Delolen A według mnie spoko wygląda. Nie jest taki jak w książkę zapewne ze względu na to że ma być to serial przystępny dla każdego, ma zgromadzić jak największą widownie, a wiadomo że ładne buźki zawsze lepiej to robią niż te nieładne. Po drugie, wiadomo że będzie jednak trochę bardziej kreowany pod tego Geralta z serii gier bo większość osób oglądających to będą ludzie którzy grali w gry a nie czytali książki. Tak mnie się wydaje .

1

@Danny Gaucho tak tylko że on zarabia 24/7 co godzinę taką kwotę więc równie dobrze mogła być to stawka za godzinę w której kąpał się w basenie i popijał wodę kokosową. W takim wypadku nie wydaje się to straszną stratą :D

0

@Jakdxb poczytaj sobie o badaniach nt. Raka jąder spowodowanych przez palenie marihuany z uniwersytetu w Los Angeles "USC Norris Comprehensive Cancer Center". Ponadto daleko nie trzeba szukać, wystarczy przytoczyć przykład rapera OSTR. Któremu pękło płuco na koncercie, przez uzależnienie od palenie marihuany właśnie.

4

@Grzesior667 marihuana również powoduje raka, i "zapycha" płuca. Jedno i drugie to syf.

0

@turek99 tylko w hotelu nie nagrywaj z nim filmiku i nie posądzaj go o gwałt, jednej już nie wyszło.

2

@KamQiX nie mogę wyjść bo teraz to grozi szokiem, mogę oślepnąć itd. Za duże ryzyko.
@Nano22 przynieś mi do piwnicy trochę wody i jakieś cipsy jak już wyszedłeś

9

Ej, czajcie to.. Na dworze jest ciepło. Ja się dopiero z La Rambli dowiedziałem

0

@mkord nie wiem jak wyglądają Twoje randki, na moich ani kobieta ani ja nie mamy czasu pisać czegokolwiek czy siedzieć w telefonach. Ale nie każdy ma tyle szczęścia. Pozdrawiam :)

11

@Avada Kedavra mhm, czyli ten Pan siedzi za granicą. Niby po polsku mówi a w Polsce go nie ma, świat oszalał..

0

@Rewolucja123 ale kłamczuch, przecież już po zakończeniu roku szkolnego jest!

0

@Ermitano szukałem inspiracji do kolacji z kobitką, o paelli słyszałem już jakiś czas temu i z chęcią spróbowałbym zrobić ale dosyć drogie danie i do tego ciężko zdobyć owoce morza dobrej jakości i świeże :D
@mrboom czy ja wiem czy to danie wywodzi się z poza PL ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?