Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
E tam narzekacie na temperaturę.. Lepiej powiedzcie jaka jest wasza ulubiona potrawa/danie z poza Polski?
23
@codemat nie mówię że jest gorąco ale przed chwilą do mojego pokoju weszło dwóch niziołków i wyrzuciło tu jakiś pierścień..
4
Ahh, te plotki transferowe są jak miód na moje serce, najlepsze to te z serii "Były piłkarz Barcelony pochlebnie wypowiadał się w ostatnim wywiadzie o piłkarzu X, jego rodzina w przeszłości mieszkała na tej samej ulicy co rodzina piłkarza X. Z tego regionu pochodzi również rasa bydła, z której steki podawane były w restauracji w Barcelonie w której w 2016 roku jedli wspólnie kolacje piłkarze Blaugrany. Istnieją zatem przesłanki do możliwego transferu piłkarza X do stolicy Katalonii [Kuba Nowak, Pani domu] ". A tu jeszcze ponad 2 miesiące do zakończenia okienka :D
0
@Danny Gaucho dobre, to i ja rzucę mądrością - "zawsze bądź miły dla osób które mają dostęp do Twojej szczoteczki do zębów".
0
@Nano22 tak właśnie podejrzewałem, że coś takiego może powstać. Fajnie w miarę by to wyglądało ale Barca tak dawno o ile w ogóle nie grała, ciekawe czy Valverde też postawi na takie ustawienie. I tu pytanie także do @SeeleyBooth Griezmann może śmiało grać na 9 czy raczej bylby tam wciśnięty bo nie ma nikogo innego a daliśmy tyle piniendzy za niego?
0
Jeśli w tym okienku przyszliby Neymar + Griezmann a odszedłby Rakitic i Coutinho (no i oczywiście Rafa, Denis itd.) to jak widzielibyście ustawienie i wyjściową 11? Bo ja nie mogę w myślach ich ustawić wtedy, zwłaszcza w ataku. Tylko bez śmieszków mi tu
0
@BarcaInfo dopiski "Tier: 3" itd. Rozumiem że jest to skala jak źródło jest wiarygodne i mocne? W sensie tier: 1 to najbardziej wiarygodne źródło i info itd. Tak? A Tier: 3 w tym wypadku jest też w miarę dobrym czy raczej coś z rodzaju dziennikarza z "Pani domu"?
4
@Luki 10 mam wrażenie że dziennikarze mają do Ciebie podobny tok myślenia i stąd tyle tych bzdurnych plotek transferowych :D
1
@Fake69 bo najlepszy wiek piłkarza to 16-22 lata, później już stary i słaby. Gotowy by przejść do Chin np. co nie?
0
@Colon keeanu reavs. Jakoś tak, na pewno przekrecilem :D
1
@Nano22 na szybko znalazłem Bluetooth radar. Chyba darmowy ale nie sprawdzałem. Pamiętam że kiedyś korzystałem z BlueSoila ale to do łączenia itd. Z komórkami, ale możesz spróbować i tego.
1
@Nano22 jakimś wielkim znawcą nie jestem ale spróbuj ściągnąć jakis program do obsługi bluetooth, najprawdopodobniej wszystko działa ok ale urządzenie nie wie że ma połączyć się konkretnie z kompem. Na telefonie masz liste do wyboru które urządzenie połączyć, samo z siebie się nie połączy :D mam nadzieję że rozumiesz o co mi chodzi
0
@Nano22 spróbuj zrestartowac kompa, zaktializuj system itd. A sprawdzałes czy ten zestaw słuchawek jest kompatybilny z wersją Twojego systemu i Service packa itd.?
P. S. Może jest jakiś program dołączony do tego zestawu, jeśli nie to spróbuj ściągnąć o ile istnieje i tam podziałaj
0
@Nano22 panel sterowania > opcje dźwięku > zakładka "Odtwarzanie" czy coś takiego. Nie ma ich tam w ogóle do wyboru?
3
@masq nie porównuj przestępstwa do zwykłej opinii czy pasuje Ci to czy dany zawodnik popełnił błąd odchodząc czy nie....
0
@MesQueUnClub_87 a uważasz np. Że ziemia jest płaska albo szczepionki są złe?
1
@MesQueUnClub_87 to pogadajmy o czymś innym, co sądzisz o pracy archeologa?
0
@ściah niezbyt rozumiem podejście, że ktoś przestanie kibicować CAŁEJ drużynie bo będzie w niej grał piłkarz którego się nie lubi.. Ja rozumiem wiele ale kibicuje się danej drużynie na dobre i na złe a nie tylko w określonych momentach.
0
@PopekMonster kiedy w końcu przestaniecie strzelać foszki i tupać nóżką bo dzidzia 2 lata temu czy rok zrobiła be? Bądźcie dorośli.. To samo tyczy się Neymara.
0
@messi564 de Jong jest chyba liczony do poprzedniego okresu rozliczeniowego. W sensie od 1go lipca startujemy od 0 jeśli chodzi o kupionych zawodników. Ale głowy sobie nie dam uciąć.
0
@BarcaInfo niesamowicie bym się cieszył z tej dwójki, co za wzmocnienie! :o trzymam kciuki
0
@l0Messini tak jak @BykFCB napisal. Myślę że w razie ewentualnego transferu, Neymar by jak na szpilkach chodził żeby nie wtopić, do tego byłby przy Messim, który jak wiemy umie opanować Brazylijczyka.
15
Ukochana La Rambla, pogłoski o przejściu dwóch/trzech świetnych piłkarzy: Neymar, Griezmann, de Ligt. A narzekanie jakbyśmy mieli sprowadzić 80 letniego staruszka z Alzheimerem :D
1
@Danny Gaucho Słyszałem że Danny Gaucho nosi dwie flaszki, jedną dla sąsiada, a drugą dla siebie. - Mylisz się, obie są dla Dannego.
0
Komentarz usunięty
2
@pax dawno Cię tu nie widziałem à szkoda, bo mądrego to i dobrze posłuchać ;) ja też długo się wstrzymywałem z wypowiedzeniem swojego zdania o Coutinho, ale nie wydaje mi się że odpowiedź jest jednoznaczna - wina Valverde. Uważam że na to składa się wiele czynników, dlaczego tak mu tu nie idzie. Presja, nieśmiałość (co za tym idzie psychika), trochę źle dobrana pozycja, ale tak jak zaznaczyłeś, na tej pozycji gra Messi. Może zamiast pastwic się na kimkolwiek po prostu będzie lepiej się pożegnać z Filipem zanim do końca popsujemy jego a on nas?
2
@Goh https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7398818
Chyba poszedł zachlac, RIP [*]
0
@blazeq bo jak się zastanawiasz czy przejść do Barcy czy gdzieś indziej to jesteś pazerniakiem i tylko hajs Ci w głowie a nie spełnianie marzeń, nie wiedziałeś? :D
2
@Nano22 incepcja :D
2
Dajcie już oficjalke de Ligta nie ważne gdzie, już mam dosyć miliona postów pt. "ale mnie wkurza ten De Light, niech se idzie do P$G jak taki pazerny na kasę..". Plisss