0

@sidzej ja sobie wypraszam, ja jestem mężczyzną psze Pani

17

Te niektóre żarty tutaj to tak czerstwe są że mi wszystkie pelargonie w domu pousychały

0

@TheNekro94 śledze La Ramble przez to okienko na bieżąco i widze jakie emocje wywołuje ten transfer więc wnioskuje że sporo osób się tym stresuje

2

Producenci valium i melisy lubią to okienko.

0

@ściah oby mu się układało, a nie żeby słuch po nim zaginął po 2 latach

1

@barteq @Azi powtarzam jeszcze raz, czysto sportowo (wyjaśnienie:czyli jakość piłkarza na boisku, statystyki i liczby) Neymar jest jak najbardziej zrozumiałym wyborem. Mam już dosyć co sezon powtarzania sobie "nie no, teraz Dembele n'a bank odpali". Więc lewe skrzydło jak najbardziej trzeba wzmocnić. Sytuacja jak teraz (kiedy Suarez i Dembele mają kontuzje a Messi ledwo co z niej wraca) pokazują że trzeba wzmocnić czymś konkretnym LS.

0

@Azi akurat w obecnej sytuacji, czysto sportowo podchodząc, to chęć sprowadzenia go jest jak najbardziej zrozumiała

1

@Skaramuczi nie no akurat co jak co. Kiedy Ney był w Barcy to kompletnie nie przypominał Dembele z zachowania, podejścia do sportu itd.

1

@Skaramuczi sprawa wygląda trochę tak że wypowie się że chce tylko do Barcy kiedy ta już na 100% uzgodni transfer z PSG. Inaczej tego nie zrobi bo nie chce zostać w Paryżu i nie chce zamykać sobie drzwi do innych klubów taką wypowiedzią :D

1

@Borneo wszystko między nimi na 99% jest ok. Wszyscy pompują balonik i spekulują na podstawie 2 sekundowych filmików ;p

6

Jeśli jutro będzie oficjalka Neymara to obiecuję że nie zjem pizzy w godzinach 15:00-16:00. Trzymajcie kciuki bo to wielkie wyrzeczenie.

3

@Grubson06 a czy to czasem nie oznacza rollercoastera? w sensie że transfer Neya taki jest? Raz Real, raz Barca, raz zostaje itd.? ;p

1

Ale już bym chciał 3.09. Ale by się powyjaśniało

1

@Grzesior667 No tak, podjął się i nie wyszło, nie mówi że wszystko jest super i czuję się idealnie i nic by nie zmienił. Z jego wypowiedzi wywnioskować można że wie że jest średnio. Ale żeby go besztać jak psa w internecie z tego powodu?
@koksik2700 ze skrajności w skrajność... Jakbym był chamem to bym Ci życzył żeby Ci coś nie wyszło i żeby Cię wszyscy zbluzgali jak leci... Ale chamem nie jestem więc tak nie będę Ci życzył ;)

0

@th@les e tam, lepiej go zbluzgać na La Rambli, to jest prawdziwy sport!

1

@klopx dziwi mnie trochę to że te 20/30 mln różnicy które rzekomo więcej chciałoby PSG aż tak bardzo działa na szejka skoro wydaje mi się że są to dla niego stosunkowo drobne sumy pieniędzy w porównaniu do całkowitych zarobków ze wszystkich biznesów..

0

@Socjopata z tego co słyszałem tutaj to za grosz trafionych u buka jeszcze

0

@ściah @monsterrize dzięki za odpowiedź.

0

@kkbarca sprawdzony ten facio? który tier?

3

Ale szejki muszą mieć beke z tych wszystkich informacji od dziennikarzy

12

Podsumowując tą burzę która się tu rozpętała. Macie kibicować tym klubom które ja wam wybiore, jasne?

2

@Danny Gaucho nie kibicuje się wybranym klubom według swoich preferencji i upodobań tylko państwom w którym dany klub leży, takie trudne? Panie łysiaku, myślałem żeś Pan mądrzejszy

70

@ViscaBarca123 masz 16 lat, trenujesz z legendami piłki nożnej, Messi zbija z Tobą piątkę... Czy można bardziej wygrać życie?

1

@grizzy10 wyczuwam frustracje u Ciebie.

0

@DonAndrzejos czyli dobrze wykonują swoją prace, chodzi o to żeby o nich mówili, nie ważne czy to prawdziwe informacje czy nie. Mnóstwo ludzi gada o danych dziennikarzach/gazetach więc dokonali tego czego chcieli ;)

4

@MESSIah16 tak bardzo się wczuwają w rolę że usunęli twarz Neymara ze sklepów ze swoją odzieżą itd.? No to prank im się udał

1

@VamosRakieta ja się na to właśnie złapałem. Dobry zabieg zrobił Pan Mateusz Donets ;)

1

@MesQueUnClub_87 nie idź na bana, Tyś jest jeden z mądrzejszych tu. Niech ktoś inny się poświęci

4

@tbas Piechnat.

57

@BarcaInfo niezbyt wiem o co tu chodzi, ktoś wyjaśni?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?