Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@patrykzmc2000 Achraf Ben Ayad, czyli jedno z lepszych źródeł pisał że są daleko od porozumienia.
2
@BarcaInfo Todibo to niedługo będzie mógł zamieszkać w swoich włosach xd
0
@cycu658 Naprawdę bardzo was prosze, przestańcie z czasownikiem zaczynającym się na N.... To bardzo ale to bardzo niesmaczne już.
3
Po co brać tak na serio każdą plotke.. PSG ma 5 ŚO, ktoś se rzucił nazwisko Todibo (niewiadomo po co im 6 ŚO) i już afera że handel ludźmi z Barcy..
0
@sensej Wtedy miał klauzule, więc mógł, teraz nie ma, więc nie może się wykupić sam.
0
"Długa jest droga i ciężka, która z piekła wiedzie ku światłu" [John Milton, Raj utraconych]. Że tak zasunę, trzeba czekać do 3 września :D
0
@NGTRX A gdzie on napisał czy to dla niego słabe źródło? napisał że dostajemy newsy tylko od tego jednego i czekamy co inni powiedzą a Ty coś wkręcasz jakby napisał że to słabe źródło.
1
Ale smutne informacje od rana :(
0
@Azi oby się dogadali i oficjalka niedługo zawitała we wszystkich mediach.
2
@mesi8191 tiaaa, już widzę jak władze dwóch ogromnych klubów przez około miesiąc negocjują, jedni nawet lecą do Paryża na negocjacje twarzą w twarz. I co, o minecrafcie na tym spotkaniu gadali czy o czym?
0
@kibic1899 pierwsze pytanie, po co ta zasłona dymna? Co to zrobi za różnice 4 dni przed zakończeniem okienka? A po drugie, to nie wiem kto by był bardziej "super transferem" od Neya aktualnie.
2
@kingorbit oby i z Dembele sławetne "se queda" które zapoczątkował Pique się sprawdziło :D
2
Jak nazywa się ten bardzo dobrze poinformowany dziennikarz od Brazylijczyków który jako pierwszy podał informacje że Neymar odchodzi do PSG?
1
@norbi77 czyli Dembele ma zostać i dalej olewać wszystko a Rakitić ma zostać za zasługi?
0
@Brusu "se queda" w wykonaniu Sissoko :)
1
@ZelekBARCA to plucie już się robi serio obrzydliwe..
0
@xJLx nie no 1 kg to przesada, ale dzięki za ostrzeżenie. A tak serio to potrafiłem takie 2 paczki 200g dziennie zjeść, na ten moment ograniczyłem prawie do zera.
0
@Colon pamiętam że zajadałem się solonymi orzeszkami ziemnymi dopóki nie spojrzałem na to ile mają kalorii... bomba mocno, a tego można szamać i szamać bez końca.
1
Co oni żarli na tych wakacjach że taka plaga kontuzji
0
@TR3YWAY Jak narazie to przeciwnicy tego transferu płaczą tak samo.
0
@BlaseR9 Chyba nie odpowiedzieli jeszcze na oferte ze wczoraj, która miała być ostateczną ofensywą po Neya.
1
@Rewolucja123 Jak nie w tym sezonie to w następnym. Calma.
28
@AV0CAD0 "Jestem czarny i nie wstydzę się tego - powiedział Afroamerykanin. Jestem żółty i nie wstydzę się tego - powiedział Azjata. Jestem biały i nie wstydzę się tego - powiedział rasista"
1
@Colon On chyba nie do końca zdaje sobie sprawe, że gra w drużynie FC Barcelona. Takie moje zdanie.
21
@ViscaBarca123 Ja pierdziule, chyba nie często zdarza się taka sytuacja gdzie 16 letni gracz drużyny juniorów (nawet nie gracz Barcy B) tak często trenuje z pierwszą drużyną? :D świetnie, niech go seniorzy ćwiczą.
0
@patrykzmc2000 aktualnie ma ważny kontrakt w PSG, ma też zobowiązania wobec sponsorów. Obie strony muszą się z tego wywiązywać dopóki oficjalnie jest graczem PSG.
4
@Lamora polecam również, ale trudny dosyć film, trzeba się mocno skupić żeby go zrozumieć, nie jest to lekki film na obejrzenie ze znajomymi
0
@Fake69 napisałem że Ney rozumie się tak samo dobrze z Messim co Alba. Po czym odpisałeś że No nie wiesz czy tak samo dobrze się rozumiał. Więc chyba jasno chodzi o Messiego? ;p
0
@Fake69 czy Ty mi chcesz właśnie powiedzieć że Neymar nie rozumiał się dobrze z Messim i ten go nie szukał i nie podawał mu? No to nie mam pytań..
1
@tbas upsi, tu jego teoria upada :D