4

@SHIBA Ciekawe, majątek Jeffa Bezosa wyceniany jest na 131 mld dolarów co oznacza że teoretycznie mógłby "posiadać" 145 takich statków. Ale oczywiście cały majątek to co innego niż jego faktyczne wolne środki itd. ;p

0

@Rewolucja123 dawać Messiego do rezerw to już w ogóle awansują :D

1

@BarcaInfo no to teraz już na pewno będą super grali, ciesze się że w końcu się na to zdecydowali :D

21

@sokot nie rozumiem co w tym złego, w tych jego cieszynkach. No ale ok ;p

8

@Danny Gaucho Czyli albo mój kumpel gra w pierwszym składzie albo obrażanko i nara. Cóż za profesjonalizm

0

@DonMatteo901 a nawet jeśli to co bo niezbyt czaje xd

0

@Arkon za dużo, tak za 5 zł na cały rok ze wszystkim to bym się może zastanowił, takto dwie flaszki miesięcznie to za drogo

2

@YouShouldListenToMe zapomniałeś jak się po polsku pisze niektóre wyrazy czy co? xd

0

Ale na fioletowej ścisk o nagrodę dla Messiego xd sory, ja rozumiem że można mieć swoje zdanie i te nagrody straciły na wadze sporo. Ale niektórzy to się spinaja jakby sąd uniewinnił seryjnego mordercę dzieci..

4

Musimy się poprawić, musimy zapomnieć o tym co było - powtarzane jak mantra przez Valdka od zawsze xd

0

A ja liczę że zagramy jutro jak z Betisem i będzie si. A co, niech stracę

1

@damianex10 bez Rakiticia, ciekawie

0

Mamy 2019 rok a nie 2017 tak ? Bo mi się już pomieszalo jak przeczytałem tą najlepszą 11

4

@Transu96 w gościach 3, u siebie nie słodze

25

Dobrze dobrze Neymar, strzelaj i zdobywaj formę bo za rok musisz u nas wjechać na pełnej, przy okazji nowego trenera u nas poznasz. Czekam

0

Dobra, nie chce rozpętać burzy ale wczorajszy mecz to odpowiedź na pytania "po co nam ten Neymar? Niech sobie siedzi u szejkow i tam płaczę". Sory, ale taka prawda, on jest nam niesamowicie potrzebny ;)

1

@Witekk10 a kto powiedział że w rapie musi być zawsze przekaz? Xd

0

@Transu96 musi jeść dużo zioła leczniczego żeby mu hp wróciło, można znaleźć przy obozie na bagnach dużo, niech mu ktoś tam podpowie

1

Potrafiła dojrzeć w Pedrim nowego Iniestą łaka maka fą

0

@Striker podobno ma też być bardziej realny system transferów. Bo pamiętam jak sobie wziąłem Liverpool pod skrzydła w fifie 19 i w totalnie pierwszym okienku Messi przeszedł do Realu za 100 mln i Dembele do Interu za 75 mln chyba xd transfery mają być cięższe do przeprowadzenia, ale to wiesz - podobno.

1

@Colon ale bym ją tere rere firi rifi tegeś śmeges kiedyś

2

@szoch6 widzę że zaczynasz toczyć walkę z samym sobą. Kto tutaj naśmiewa się z Realu? Ludzie wytkneli Ci głupi komentarz z gdybaniem a Ty coś o braku pokory, ktoś tu chyba nie wytrzeźwiał jeszcze.

3

@AmigoBlancos a gdyby 17.03.2019 w meczu Real Betis vs FC Barcelona, Leo Messi nie strzelił 3 goli to by było 1:1. Czaicie to? Mózg rozwalony.

4

@NGTRX tak, przypomina mi to komentarze Szpaka w fifie, gdzie strzelasz na bramkę, bramkarz łapie piłkę a Szpaku komentuje "noo, gdyby nie on, byłby gol" :D

4

@sebasek99 proszę, niee. Bo wpadamy tutaj już w takie odmęty cierpienia że głowa boli xd

40

@szoch6 uwielbiam to "gdyby".. Gdyby w tym meczu zamiast tego składu był skład Lecha Poznań to byśmy przegrali 7:0.

0

@monsterrize wiem, mowie tylko że wygląda może mieć max 85, nie więcej.

0

Hazard i 100 kg - XD. Może gdyby miał 20 kg kulkę z ołowiu w brzuchu.. On naprawdę w maxie waży 85 kg.

4

Co do wypowiedzi Hoenessa, przypomina mi to kółko wzajemnej adoracji, jak np. Lewy głosował na top 3 do złotej piłki i wybrał 3 ziomków od siebie z Bayernu. Zero obiektywizmu.

1

@EmilZatopek przez pół meczu nie grał na swojej pozycji i głupio faulował przez co był rzut karny dla Borussi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?