20

@damianex10 tak to się zaczyna, a niedługo przyjdą jeszcze narkotyki i będzie się wykrzywiał jak Maradona na ostatnich mistrzostwach świata. Szkoda chłopa

5

@AmigoBlancos coś mi się wydaje że ten koleś pisał to z zaciśniętymi zębami i łzami w oczach

19

@kielon93 nick zobowiązuje

23

@deyna2018 to że w innych krajach jest gorzej to nie znaczy że mamy przymknąć oko bo u nas jest troche lepiej. To tak jakby ktoś powiedział "ucieli Ci ręke? nie przejmuj się bo komuś ucieli dwie"

14

@BigShaq a myślałem że ja trace czas jak sobie gram w gry, ale jednak można jeszcze bardziej marnować swój czas.

0

@Danny Gaucho tyle samo, co Hiszpanów obchodzi minimalna w Polsce? :p

4

@Salwik92 nie lubie rozmawiać o polityce ale z tego co napisałeś można wywnioskować że PIS kupiło ludzi ich własnymi pieniędzmi

0

@BigShaq może kupno, i wypożyczenie go na rok gdzieś?

5

@Polnar dzięki Barto żeś tam poleciał do tego Amsterdamu

1

Ta Antonella to jednak zdrowa dzierlatka

0

@Rewolucja123 aa to w Holandii np. jest chyba tak że jak nie pójdziesz do szkoły i nie będziesz miał żadnego "usprawiedliwienia" od lekarza czy coś, to dostajesz ileś euro kary

2

@Rewolucja123 też kiedyś zaspałem

0

@BigShaq gdyby do nas trafił to nikt by się z niego nie śmiał tutaj :D

0

@Jordi10 koleś sam sobie zaszkodził mocno tą ucieczką

0

@Jacull ja akurat nie jestem zwolennikiem modów więc mi to nie przeszkadza, ale teraz dylemat czy kosztem modów chcesz poczekać miesiąc aż wyjdzie na steamie ;p
@Nigaki też LA Noire wybrałem i Max Peyna 3, ale myslałem nad tym Bully, jak oceniasz?

0

@Jacull ja kupiłem na Rockstar, do tego mogłem sobie wybrać 2 ich gry za darmo, i jakieś pierdoły typu dodatkowa misja, strój itd.

0

@HansLanda znaczy, mi to nie grozi, mam taki sprzęt że w tych 60 fpsach 1440p pogram, po prostu troche zaciekawiło mnie że nie ma takich kolosalnych wymagań. Ale możesz mieć racje, ta gra już troche czasu ma.

0

@ArdoFCB spodziewałem się wyższych, ciekawe czy rekomendowane wystarczają do gry ew 60 fpsach na 1440p. Najprawdopodobniej nie

0

Ktoś wie czy rekomendowane wymagania sprzętowe do gry to takie na których gra w teorii będzie chodzić w 60 FPS'ach? I czy tyczy się to 1080p tylko?

0

@macio_944 tak to byłem ja

1

Dziewczyna: przepraszam że krzyczałam, jesteś na mnie zły?
Chłopak: nie jestem
Dziewczyna: przecież widzę że jesteś bardzo zły
*Z BUTA OTWIERA DRZWI*
Mateu Lahoz: Czerwona kartka! wyfandzalaj z boiska!

2

@amanter a Ansu nie może zagrać?

2

@Transu96 w górniczej dolinie nie ma żadnych taśm, coś tu kręcisz Panie kopacz

0

@Chwytliwy procesor kupiłem wcześniej, przed wyjściem nowej generacji. Ryzen 5 2600.

0

@Chwytliwy ja mam rtx 2070 super od gigabyty za około 2,6k kupowałem chyba
Edit. Sprawdziłem i za 2450 była wtedy

3

@colossus niech w końcu powtórzą karnego Błaszczykowskiego z Euro!

8

@levz0r a po co by Ci była La Rambla w więzieniu?

1

Śniło mi się że grałem w Barcelonie z Bońkiem i on taki szybki był że bramka za bramką ładował, i obok mojego bloku Griezmann trenował sobie ale nie chciał ze mną foty cyknąć. Taka historia, a wam co tam się śniło fajnego?

1

@macio_944 nazwa zespołu idealnie opisuje muzyke którą robią

0

@BarcaInfo mokry sen Leverkusen xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?