Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
@damianex10 tak to się zaczyna, a niedługo przyjdą jeszcze narkotyki i będzie się wykrzywiał jak Maradona na ostatnich mistrzostwach świata. Szkoda chłopa
5
@AmigoBlancos coś mi się wydaje że ten koleś pisał to z zaciśniętymi zębami i łzami w oczach
19
@kielon93 nick zobowiązuje
23
@deyna2018 to że w innych krajach jest gorzej to nie znaczy że mamy przymknąć oko bo u nas jest troche lepiej. To tak jakby ktoś powiedział "ucieli Ci ręke? nie przejmuj się bo komuś ucieli dwie"
14
@BigShaq a myślałem że ja trace czas jak sobie gram w gry, ale jednak można jeszcze bardziej marnować swój czas.
0
@Danny Gaucho tyle samo, co Hiszpanów obchodzi minimalna w Polsce? :p
4
@Salwik92 nie lubie rozmawiać o polityce ale z tego co napisałeś można wywnioskować że PIS kupiło ludzi ich własnymi pieniędzmi
0
@BigShaq może kupno, i wypożyczenie go na rok gdzieś?
5
@Polnar dzięki Barto żeś tam poleciał do tego Amsterdamu
1
Ta Antonella to jednak zdrowa dzierlatka
0
@Rewolucja123 aa to w Holandii np. jest chyba tak że jak nie pójdziesz do szkoły i nie będziesz miał żadnego "usprawiedliwienia" od lekarza czy coś, to dostajesz ileś euro kary
2
@Rewolucja123 też kiedyś zaspałem
0
@BigShaq gdyby do nas trafił to nikt by się z niego nie śmiał tutaj :D
0
@Jordi10 koleś sam sobie zaszkodził mocno tą ucieczką
0
@Jacull ja akurat nie jestem zwolennikiem modów więc mi to nie przeszkadza, ale teraz dylemat czy kosztem modów chcesz poczekać miesiąc aż wyjdzie na steamie ;p
@Nigaki też LA Noire wybrałem i Max Peyna 3, ale myslałem nad tym Bully, jak oceniasz?
0
@Jacull ja kupiłem na Rockstar, do tego mogłem sobie wybrać 2 ich gry za darmo, i jakieś pierdoły typu dodatkowa misja, strój itd.
0
@HansLanda znaczy, mi to nie grozi, mam taki sprzęt że w tych 60 fpsach 1440p pogram, po prostu troche zaciekawiło mnie że nie ma takich kolosalnych wymagań. Ale możesz mieć racje, ta gra już troche czasu ma.
0
@ArdoFCB spodziewałem się wyższych, ciekawe czy rekomendowane wystarczają do gry ew 60 fpsach na 1440p. Najprawdopodobniej nie
0
Ktoś wie czy rekomendowane wymagania sprzętowe do gry to takie na których gra w teorii będzie chodzić w 60 FPS'ach? I czy tyczy się to 1080p tylko?
0
@macio_944 tak to byłem ja
1
Dziewczyna: przepraszam że krzyczałam, jesteś na mnie zły?
Chłopak: nie jestem
Dziewczyna: przecież widzę że jesteś bardzo zły
*Z BUTA OTWIERA DRZWI*
Mateu Lahoz: Czerwona kartka! wyfandzalaj z boiska!
2
@amanter a Ansu nie może zagrać?
2
@Transu96 w górniczej dolinie nie ma żadnych taśm, coś tu kręcisz Panie kopacz
0
@Chwytliwy procesor kupiłem wcześniej, przed wyjściem nowej generacji. Ryzen 5 2600.
0
@Chwytliwy ja mam rtx 2070 super od gigabyty za około 2,6k kupowałem chyba
Edit. Sprawdziłem i za 2450 była wtedy
3
@colossus niech w końcu powtórzą karnego Błaszczykowskiego z Euro!
8
@levz0r a po co by Ci była La Rambla w więzieniu?
1
Śniło mi się że grałem w Barcelonie z Bońkiem i on taki szybki był że bramka za bramką ładował, i obok mojego bloku Griezmann trenował sobie ale nie chciał ze mną foty cyknąć. Taka historia, a wam co tam się śniło fajnego?
1
@macio_944 nazwa zespołu idealnie opisuje muzyke którą robią
0
@BarcaInfo mokry sen Leverkusen xd