Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Takefusa Kubo: Myśli tylko o Barcelonie - przeszedł do Realu Madryt
Kylian Mbappe: Myśli tylko o Realu - Loading...
Tak oczywiście w formie żarciku, ale nigdy nie mówcie nigdy ;)
0
@YoNoEntiendoNada Bóg honor ojczyzna? :D
1
Spoko że na FB dostałem lidera wśród fanów na fcbarca.com choć tylko lajkuje zdjęcia a nie komentuje :D Dziekuję wam moi drodzy, doceniam
0
@SHIBA tapicerka do wymiany od brązu
3
@Zip łobuz kocha najbardziej
2
@Rewolucja123 Nope, chodziło mi o @LuisSalvano i @MESSIah16 . Chyba bana za ich oznaczenie tu nie dostane
6
@NaFazieHitman temat Neymar = przygotuj się na posty dwóch użytkowników :D
2
@masq ta mentalność: "zapłaciłam za bilet więc moge Ci się zesrać na głowę a Ty masz grać bo ja zapłaciłam za bilet, moge wszystko" iks kurna de
8
@Rewolucja123 warto dodać że miałem również o wiele mniej prób od niego ;)
38
Odnośnie tiki taki to od 2018 roku strzeliłem tyle samo goli z rzutów wolnych co C. Ronaldo, ale super
0
Niestety nie mogłem obejrzeć wczorajszego meczu, tylko jakiś skrót widziałem dzisiaj. Ogólnie Messi nic nowego nie pokazał, ale pytanie mam jak sobie poradził Griezmann na 9? Jak zagrali Fati i później Dembele oraz gdzie i jak dokładnie grał S. Roberto? No i jak wyglądała nasza pomoc, w sensie dobrze czy wypadają z formy? Jeśli ktoś ma chwilę na odpowiedź to dziękuję :D
0
@macio_944 a co, kolega już się szykuje na premierke RDR2 na PC? ;>
0
@FDJ to nie broń jest problemem tylko ludzie którzy z niej strzelają :D
4
@SeeleyBooth ale mnie nieczyste myśli naszły, ale w pracy nie wypada
0
@itmustbejoke że to wszystko to mafia i jeden wielki spisek przeciwko niemu
2
@FafitFCB pierwsze takie se, ale 12 już ładnie wchodzi
3
@Nolife1899 coś jak te reklamy "100000% legit, no scam!" ^^
2
@Katalończyk 99 Etoto, Etotamto.. ciekawe co jeszcze wymyślą
0
@ranger3120 są takie różne jajkomierze co Ci zaznacza mniej więcej jak jajko jest ugotowane, ale to niektóre badziewia co i tak źle mierzą
1
@RychuBarca czyli dożywocia na ławce trenerskiej mu życzysz
Edit. @TheNekro94 19 sekund szybszy :D
16
Ja to bym założył piłkarzom akie opaski na noge, że jak mało by biegali to by ich raziło prądem, bo Erni jest motywujący jak saszetka po herbacie
5
@MesQueUnClub_87 Nic się nie dzieje, musimy się poprawić, jestem zadowolony z moich piłkarzy, ciągle pracujemy żeby być lepsi.
3
@MesQueUnClub_87 Spoko, jestem ciekaw jak duet Dembele / Griezmann sobie poradzi.
0
Wiem że gdybanie ma tyle sensu co obietnice wyborcze. Ale coś przeczuwam że gdyby dzisiaj Griez zagrał idealnie na 9, to gdy tylko wróci Suarez analogicznie Griezmann wróciłby na lewe skrzydło, a szkoda :(
1
taki lifehack, jak nie będziecie łamać regulaminu to nie będziecie banowani :D
29
@Ronaldinho10_ Patrząc na niektórych sędziów to wystarczą żółte papiery.
12
@Fenelon Valdek bez Suareza złapał errora. Niewiadomo czego się spodziewać
0
@MesQueUnClub_87 Bardzo celne i słuszne uwagi, nie zgodzę się jedynie co do Griezmanna, też uważam że to nie piłkarz na tą pozycje, ale pracowitość i inteligencja jaką wykazuje to coś czego nam bardzo brakuje, kogoś komu się chce biegać a nie chodzić. Ale artykuł 9/10 takto dla mnie :D
61
@Chwytliwy biedny Semedo
0
@Transu96 powiedzieć Ci fraszke?