Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Avada Kedavra czytam kawał, czytam komentarze - myśle jeszcze mnie piwko po wczorajszym meczu trzyma. Ale zobaczyłem historie edycji xd
6
już nie przesadzajcie bo mam wrażenie że jak nie ma 17:0 dla Barcy to mecz nudny i do zapomnienia.. macie tak zniekształcone i komfortowe projekcje z przeszłości "za czasów Pepa" że nie da się wam dogodzić. Dla mnie to był bardzo fajny mecz i ciesze się z tej gry
1
Ale wyczuwam dzisiaj 4:1 i cieszenie się grą przez piłkarzy Barcy. FORÇA! :)
0
@Avada Kedavra na fb fcbarcy wrzucili filmik z nim i mówił
3
Pezet czyta fcbarca.com
Panie Pawle, niech się Pan ujawni, wiemy że gdzieś się tu Pan ukrywa. Jakbyście mieli stawiać to pod jakim nickiem?
1
@IAmBackCules obecnie jednego, ignorowałem 7 ale zapłacili w wyznaczonym terminem i przeprosili, więc kara ich ominęła
0
@Nano22 100 milionów stawiam, przyjmujesz?
20
@Pilka_jest_okragla zawsze jak patrze na 2012 rok w wykonaniu Messiego to mnie głowa boli
2
@Pilka_jest_okragla mafia już wtedy wiedziała kto wygra #korupcjaiprzekupstwo
0
@Nikarams dobra, skończcie płakać, wygrał na 99% Messi, Ronaldo nie jest w ogóle brany pod uwagę więc przestańcie pisać że Ronaldo nie zasłużył xd
0
@Zieliniak Wydaje mi się że w tym wszystkim chodzi ludziom tylko o to żeby Ronaldo jej nie wygrał, reszta jest bez znaczenia ;p
9
@Avada Kedavra na lewe skrzydło znając naszych asów
24
@BarcaInfo Jeśli nie chce jechać to nie musi, nie należy to do jego obowiązków. Więc w sumie nie widze w tym nic złego
0
@Azi z tym presezonem to w punkt mocno. Ja jestem jakoś dziwnie spokojny bo teraz może być już tylko lepiej a wkraczamy malutkimi krokami w decydujący moment sezonu.
1
Co was boli, że aż tak was to boli, że rychu peja ma szanse dziś uczciwie zarobić?
0
@Fantastyczny Chłopiec co cie boli, że aż tak cie to boli, że rychu peja ma szanse dziś uczciwie zarobić?
4
Weź Neymar przypomnij sobie dzisiaj dobrze jak się gra przeciw Realowi, bo w przyszłym sezonie w dwóch klasykach musisz ich zniszczyć
0
@LuisSalvano ja go nie cisne bo też chce jego powrotu
4
Ale że jak, Messi już wiedział że wygrał jak robili z nim ten wywiad i zdjęcia itd.? Czy robią tak z każdym kandydatem i dopiero na gali się dowiadują? Bo jeśli wie wcześniej to znajomi mogą nieźle się wzbogacić u bukow
3
@ForcaMilosz nie wiem jak to wyliczyłeś ale też możesz mi wysłać stówke jak chcesz
1
@ksobi nie ale chciałem być, nie wiem czy się liczy
2
@TheNekro94 u mnie, wyslij mi stówke i jak wygra Leo to Ci oddam 400zł, nie oszukam, słowo harcerza
1
Z tymi oficjalkami ZP to trochę mam flashbacki z ostatniego okienka transferowego i Neymarem. 100 osób potwierdza a wyszło jak wyszło
2
@Salwik92 śmieje sie, sam czekam
15
@Salwik92 przestańcie się lizać po końcówkach układu pokarmowego i piszcie takie rzeczy na priv xd
1
@itmustbejoke Hazardowi to powinna wystarczyć okładka Fify 20. Na więcej nie zasłużył
0
@bartoszekkk Neymar też miał być piłkarzem na lata ;p
0
@bartoszekkk rozumiem, ale niekoniecznie kupno 20 latka to strzał w dziesiątkę. Czasem potrzebne są takie transfery jak Arturo Vidal, niewielkie koszty, a dał naprawdę dużo. Transfer musi być przemyślany a nie że zawsze trzeba kupić młodego
0
@bartoszekkk niezupełnie się zgodze, nie mamy alternatywy dla Pique, Rakitić już nie gra praktycznie w ogóle. Odmładzanie kadry? Perez czy Fati mogą się nie zgodzić
6
#tiki-taka odejście Messiego za dwa lata boli mnie bardziej niż te 2 porażki w LM razem wziete...