La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1787 Culés

2

Dzisiaj znów meczu nie obejrzę, więc liczę na świetną laramblowską relację, głównie po końcowym gwizdku :)
Choć chyba z góry mogę zakładać jakie opinie w trakcie i po meczu będą się pojawiać.

1

@macio_944 Spoiler


ValverdeOUT

0

@macio_944 a co, kolega już się szykuje na premierke RDR2 na PC? ;>

6

@Jakchcesz
Nie, idę się spotkać ze znajomymi.
Są osoby, które by mnie zjechały i poddaliby pod wątpliwość moje kibicowanie, ale czasem wolę się spotkać ze znajomymi, niż oglądać mecz Barcelony Valverde. Oczywiście kiedy mam czas, to oglądam, a jak nie oglądam to śledzę wyniki kiedy mogę, po strzelonej bramce się cieszę etc. Ale samo oglądanie po prostu nie sprawia przyjemności, szczególnie na wyjazdach. Dlatego wolę czasami robić inne rzeczy. Wciąż czekam na zmiany. Jeśli przyjdzie Koeman, czy inny trener, to wróci również mój zapał do oglądania każdego meczu. A jak odejdzie Bartomeu ze swoim żenującym zarządem, to tym bardziej powróci moja chęć.

PS. A RDR2 ogarnę pod koniec/na początku roku, bo szykuje się na poważną zmianę sprzętu. Więc wtedy ogram. Nie mogę się doczekać :)

1

@macio_944 To ludzie z LR nie muszą oglądać każdego meczu i mają znajomych w realu (hehe)? Kurcze, muszę to wypróbować.

0

@Danny Gaucho
Spróbuj, polecam. Tylko gorzej jak kibicujo w realu Realowi (hehe).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?