La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1175 Culés

15

Czarnobyl [możliwy spojler]
Kojarzycie tą scene gdzie niedługo po wybuchu ten szef zmiany nie chciał przyjąć do wiadomości że j*bło tylko cały czas powtarzał i wręcz wmawia innym że wszystko jest okej? Właśnie to mi przypominała wypowiedź Erniego "postawa moich piłkarzy zawsze jest dobra". Ten koleś nawet nie potrafi skarcic swoich piłkarzy gdy zagrali naprawdę naprawdę źle..

konto usunięte

2

@Jakchcesz 22 points in 11 matches - not great, not terrible

konto usunięte

0

@Jakchcesz a może to Valverde był tym kierownikiem?

0

@Misanthrope nie chodzi mi o ogół tylko o ten konkretny mecz. Jeżeli dziecko rozpieprzy Ci pół mieszkania to nie pogłaszczesz go po głowie i nie powiesz z uśmiechem na ustach "nic się nie stało, wszystko jest ok".. Tak jak wiele osób tu pisało, on jest kompletnie bezjajeczny, bez charyzmy i charakteru.

konto usunięte

3

@Jakchcesz No widzę, że to Ty nie kojarzysz tej sceny, skoro nie załapałeś nawiązania :P

0

@Jakchcesz on ma pełne pory żeby zagrać ofensywnie, a Ty wymagasz żeby gwiazdom zwrócił uwagę ;)

0

@Misanthrope dobra, teraz chyba zczailem, choć nawiązanie nie było aż tak oczywiste na pierwszy rzut oka ;p

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?