1

@barteq Flick jest skazany na to żeby być w to zamieszany. Pierwsze co obiecywali kandydaci to, że jak wygrają to Flick zostanie.

10

Polscy politycy to lubią speedruny, Czarnek jeszcze nie wystartował dobrze na premiera a już się tak zbłaźnił, że każdy ma z niego bekę xd

5

Z okazji dnia mężczyzn życzę wam żebyście w przyszłości wysłali mi wszystkie swoje pieniądze

1

@Hosh a więc wojna

1

@July_6_BcN formę Ferrana Torresa?

0

Czyli dziś jestem ekspertem od wyborów prezydenckich Barcelony.
Zaraz wam powiem jaka jest jedyna i prawdziwa prawda na ten temat.

5

Nie bez powodu akurat teraz wyszedł ten wywiad Xaviego. Dziwnym zrządzeniem losu w poprzedni piątek Lechia wygrała u siebie 3:0 z Jagiellonią Białystok a dwa dni później wychodzi wywiad Xaviego....
@Hosh

0

@Arden Rashford to taki gorszy Dembele w Barcelonie. Nigdy nie wiesz czy będzie game changerem czy nie będzie go w ogóle w meczu. Bardzo niestabilny zawodnik.
Z drugiej strony, za 30 baniek kogo innego byśmy wzięli?

6

@Popitek12 brawo, tak trzymaj popit.
Ile wyroku do odsiadki Ci jeszcze zostało tak btw?

14

Fajnie, że Yamal w 2035 roku będzie miał 27 lat i będzie mógł porządnie wejść w dorosły footbol jak to zazwyczaj u piłkarzy następuje

0

Jak na razie to chłopaki ewidentnie wzorują się na ekstraklasie

1

@TR3YWAY oo uwielbiam, rzucanie się kupą o to która płeć jest lepsza w byciu płcią

1

@Hosh nie mądruj się jagielończyku

1

@Kgorecki2500 u nas w kraju nie ma z tym problemu, za granicą niechętnie patrzą na dokumenty z mobywatela.

20

@MirusAmisz widziała mnie nago, powiedziała żebym już więcej do niej nie pisał bo dostane zakaz sądowy.
Kobiety w tych czasach są bardzo wybredne.

23

Pedri Pedro Gonzalez Lopez nago

11

@Chimera to wy dostajecie za to kasę?! Ale jestem do tyłu

5

@ZuczekFCB1899 mamy jakieś piwo?

28

@NeroTFP1 1,5 roku za zamordowanie dwójki osób. W tym kraju bardziej się opłaca mordować niż przekręcać na podatkach

4

Jak szybko odrobić 35 tysięcy na bookmacherze

1

Normalna rodzina, morszczuk dziewczyna

1

@Zoker ale trzeba być lamusem i przegrywam jak ci mama tankuje auto hahah

4

@mrboom ja mam lepsze pytanie, skąd oni mają na to pieniądze??

5

@Bolton nie mogę stracić prawa jazdy za jazdę po pijaku skoro nigdy go nawet nie zrobiłem.

13

Ostateczna odpowiedź Pereza na La Masie

31

Hahaha La rambla się spłakała o cenę benzyny. Trochę drożej na stacjach i już koniec świata...
Mi zawsze mama tankuje więc tego nie odczuwam.

11

Dzień dobry i pozdro wam

2

@NeroTFP1 język polski jest zabawny, usuń wyraz "się" i nagle stajesz się zwyrolem i lecisz na bana

21

@tomek8756 Barca Hansiego Flicka jest ładniejsza

1

@LAMC_10 ty ostatnio pisałaś że masz duże nogi i piersi nie?
O to ci chodziło? @clyde

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?