Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jeszcze chwila i Newcastle zapłaci rachunek za Bayern
17
Uwierzylibyście 6 lat temu, że 18.03.2026 o godzinie 20:23 będę siedział i pił se piwko?
23
Czy ta kompromitacja Flicka jest teraz z nami w pokoju @Faro ?
2
Jeszcze 14 i będzie spokój, dawajcie chłopaki
0
Jeszcze 15 i będzie spokój, dawajcie chłopaki
2
Jeszcze 16 i będzie spokój, dawajcie chłopaki
0
@ProMILs byłaby wielka szkoda gdyby Newcastle wyrównała 3 minuty po rozpoczęciu 2 połowy prawda? PRAWDA?
1
@Zoker jednak szczelili więc nigdy w nich nie wątpiłem
1
Nie wytrzymie naprawdę, za każdym jebanym razem to samo
1
Łokieć w ryj to jest męskie starcie według komentatora?
3
Czy my 3x z rzędu chcieliśmy zrobić to samo w tych rzutach różnych? XD
3
@Frimpong masakra, same słabiaki w gorących
5
Atencje musze bo sie udusze
4
@BojanKriKicz czyli co, odwołają Ci robotę?
0
@Hosh masz szczęście, że Jagiellonia wczoraj wygrała bo bym Ci właśnie pojechał
12
@Faro no chyba, że by dzisiaj przegrał ale wystawiłby Fatiego, wtedy to by nie była jego kompromitacja.
31
@Faro no i pięknie nam się wszystko ułożyło w całość :)
33
Ansu Fati poszedł na wypożyczenie w sezonie 25/26 do AS Monaco i nie dostał szansy na grę w Barcelonie.
Czyli już wiemy skąd taki pojazd na Flicka i mowa o jego kompromitacjach :)
28
@Faro wtf, Ty pijany jesteś? XD ja już nie wiem o czym my tu rozmawiamy...
19
@Faro "co to za różnica jak sie zmienila skoro dalej nie wygramy LM"
Jak to nie mówimy o wygrywaniu LM xd
7
Tez jutro idę do fryzjera. Mam nadzieję że będą mieli dobry utarg bo trochę za kominiarkę i rękawiczki zapłaciłem.
38
@Faro LM wygrywa tylko jeden zespół, raz w roku. Uważasz, że wszystkie kluby które tego trofeum nie wygrały akurat w tym roku powinny zwalniać trenerów?
3
@mercurial2000 to jest mecz Barcelony w Lidze Mistrzów, więc tak - odpadnięcie po słabej grze jest prawdopodobne xd
1
@kubix05 mapa Ci się trochę przysmoliła od dołu, jakiś pożar lekki czy co
37
@Ilka boki krótko, góra dłuższa
16
@gaucho104 podoba mi się to, że najpierw wyzywasz ludzi za to że 0-1 podchodzą do przeciwników SAFE, po czym piszesz że cała ta kasa i tak pójdzie na Ukrainę a my to będziemy spłacać xD
To już nie jest 0-1 podejście.
7
Ktokolwiek na poważnie wyobraża sobie, że Real to nie jest obrzydliwy klub?
6
@gumaz nie no @VegetaPolska nie przejmuj się, to że woli chłopa który mieszka bliżej i na pewno jest z nim szczęśliwa i tworzą super parę i jest w nim zakochana i się codziennie dupcą to jeszcze nie koniec świata.
1
@Zoker w którą środę?
3
Pov: wygrałeś z Fontem chociaż nic nie musiałeś nawet robić