1

Jeszcze chwila i Newcastle zapłaci rachunek za Bayern

17

Uwierzylibyście 6 lat temu, że 18.03.2026 o godzinie 20:23 będę siedział i pił se piwko?

23

Czy ta kompromitacja Flicka jest teraz z nami w pokoju @Faro ?

2

Jeszcze 14 i będzie spokój, dawajcie chłopaki

0

Jeszcze 15 i będzie spokój, dawajcie chłopaki

2

Jeszcze 16 i będzie spokój, dawajcie chłopaki

0

@ProMILs byłaby wielka szkoda gdyby Newcastle wyrównała 3 minuty po rozpoczęciu 2 połowy prawda? PRAWDA?

1

@Zoker jednak szczelili więc nigdy w nich nie wątpiłem

1

Nie wytrzymie naprawdę, za każdym jebanym razem to samo

1

Łokieć w ryj to jest męskie starcie według komentatora?

3

Czy my 3x z rzędu chcieliśmy zrobić to samo w tych rzutach różnych? XD

3

@Frimpong masakra, same słabiaki w gorących

5

Atencje musze bo sie udusze

4

@BojanKriKicz czyli co, odwołają Ci robotę?

0

@Hosh masz szczęście, że Jagiellonia wczoraj wygrała bo bym Ci właśnie pojechał

12

@Faro no chyba, że by dzisiaj przegrał ale wystawiłby Fatiego, wtedy to by nie była jego kompromitacja.

31

@Faro no i pięknie nam się wszystko ułożyło w całość :)

33

Ansu Fati poszedł na wypożyczenie w sezonie 25/26 do AS Monaco i nie dostał szansy na grę w Barcelonie.
Czyli już wiemy skąd taki pojazd na Flicka i mowa o jego kompromitacjach :)

28

@Faro wtf, Ty pijany jesteś? XD ja już nie wiem o czym my tu rozmawiamy...

19

@Faro "co to za różnica jak sie zmienila skoro dalej nie wygramy LM"
Jak to nie mówimy o wygrywaniu LM xd

7

Tez jutro idę do fryzjera. Mam nadzieję że będą mieli dobry utarg bo trochę za kominiarkę i rękawiczki zapłaciłem.

38

@Faro LM wygrywa tylko jeden zespół, raz w roku. Uważasz, że wszystkie kluby które tego trofeum nie wygrały akurat w tym roku powinny zwalniać trenerów?

3

@mercurial2000 to jest mecz Barcelony w Lidze Mistrzów, więc tak - odpadnięcie po słabej grze jest prawdopodobne xd

1

@kubix05 mapa Ci się trochę przysmoliła od dołu, jakiś pożar lekki czy co

37

@Ilka boki krótko, góra dłuższa

16

@gaucho104 podoba mi się to, że najpierw wyzywasz ludzi za to że 0-1 podchodzą do przeciwników SAFE, po czym piszesz że cała ta kasa i tak pójdzie na Ukrainę a my to będziemy spłacać xD
To już nie jest 0-1 podejście.

7

Ktokolwiek na poważnie wyobraża sobie, że Real to nie jest obrzydliwy klub?

6

@gumaz nie no @VegetaPolska nie przejmuj się, to że woli chłopa który mieszka bliżej i na pewno jest z nim szczęśliwa i tworzą super parę i jest w nim zakochana i się codziennie dupcą to jeszcze nie koniec świata.

1

@Zoker w którą środę?

3

Pov: wygrałeś z Fontem chociaż nic nie musiałeś nawet robić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?