0

No nic, jeśli potrzebujemy 62 okazji żeby zdobyć jedną bramkę to do siebie pretensje powinni mieć.

8

Czemu oni nie pokazują powtórek? Nie mówię, że powinien być karny ale chociaż chciałbym powtórkę zobaczyć jak to wyglądało z bliska xD

1

Choćby się dwoił i troił to nie chce dziś wpaść. Szkoda Yamala bo widać, że zaangażowanie level sto

19

Obyśmy się tylko nie zesrali w LM starter pack


3

Doczekamy się jakiejś powtórki czy była ręka w polu karnym albo potencjalny faul na Olmo? Xd

4

Barcelona 17 okazji i zawsze brakuje minimalnie ale i tak przegrywa 1:0. Nowe, nie znałem xD

4

Po co sędzia rysuje linie jak i tak mur przesuwa się pół metra przed nim + na chwilę przed strzałem skaczą do przodu?

0

Koke jeszcze jeden faul i powinien wylecieć bo dzisiaj mu nie chodzi o grę w piłkę

5

Raphinha wygląda jakby na głodzie siedział w Detroit xD

2

@Derpowsky Flick w ogóle nie daje mu grać

13

28 minuta. Joan Garcia wali przewrotke z własnego pola karnego i strzela na 6:1

2

@VamoSBarca88 ja dziś zjem do meczu łóżko tapicerowane ORLANDO bez zagłówka

1

@EzioAuditoreDF kibic Monaco?

16

200 mln - tyle bym postawił na dzisiejszą wygraną Barcy.
Ale nie mam tyle.

8

@MirusAmisz u mnie na ścianie wisi w ramce koszulka Messiego z sezonu 2015-2016.
Ale trafiłem mega okazję w Egipcie na wakacjach na targu.

11

Ja wszystko rozumiem @NeroTFP1 ale to trochę przeginka jednak

26

Luiz Diaz miał trafić do Barcy i strzela gola Realowi. Można powiedzieć, że transfer mimo wszystko udany.

7

43

Odkąd przyszedł Flick to mamy minimum ćwierćfinał LM, w La Lidze częściej jesteśmy liderem niż nie, PK, Superpuchar Hiszpanii - wszędzie dochodzimy daleko.
Jeszcze niedawno to nie było normą, pamiętacie jak gigantyczny problem stanowiło wyjście z grupy w LM?
Jak lekko się dygalismy czy będziemy w top 4 w La Lidze żeby się załapać do Ligi mistrzów na następny sezon?

Po prostu Padre Flick odmienił Barcelonę i zawsze mnie będzie bawiło narzekanie na niego bo zmiany jakiejś tam nie zrobił w meczu. Co za czas żeby żyć.

33

@agaFCB racja, a jak zaczniesz się przebierać w męskiej to już w ogóle zostaną Twoimi kumplami

2

@Karol145 tyle to nie

2

Wypij ze mną piwo za które Twoja skóra Ci podziękuje

14

@Frimpong nieprawda, nie zakleszczyliśmy się

16

Kocham Cię @Faro

4

@Luciano99 co mogę zrobić później?

0

@maroon niee, ja nie wierzę. Ja wiem.

1

@Chimera tak, pozdrawiam.

4

Człowiek ogląda na Twitterze info, newsy itd. Związane z misją artemis. No i oczywiście algorytm podłapał i równocześnie podsuwa mi posty spiskowców którzy usilnie walczą z tym że nigdy nie wylądowaliśmy na księżycu i ogólnie wszystkie loty w kosmos to fejk.
Nie mogę tego czytać bo się denerwuje aż jak ludzie potrafią być głupi xD

9

Widać, że idzie wiosna. Rano 4 a wieczorem już 7 na plusie

2

@Kgorecki2500 oglądanie Padre Flicka to prawie jak przyjęcie świętego sakramentu. Więc można powiedzieć, że się liczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?