Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No nic, jeśli potrzebujemy 62 okazji żeby zdobyć jedną bramkę to do siebie pretensje powinni mieć.
8
Czemu oni nie pokazują powtórek? Nie mówię, że powinien być karny ale chociaż chciałbym powtórkę zobaczyć jak to wyglądało z bliska xD
1
Choćby się dwoił i troił to nie chce dziś wpaść. Szkoda Yamala bo widać, że zaangażowanie level sto
19
Obyśmy się tylko nie zesrali w LM starter pack
3
Doczekamy się jakiejś powtórki czy była ręka w polu karnym albo potencjalny faul na Olmo? Xd
4
Barcelona 17 okazji i zawsze brakuje minimalnie ale i tak przegrywa 1:0. Nowe, nie znałem xD
4
Po co sędzia rysuje linie jak i tak mur przesuwa się pół metra przed nim + na chwilę przed strzałem skaczą do przodu?
0
Koke jeszcze jeden faul i powinien wylecieć bo dzisiaj mu nie chodzi o grę w piłkę
5
Raphinha wygląda jakby na głodzie siedział w Detroit xD
2
@Derpowsky Flick w ogóle nie daje mu grać
13
28 minuta. Joan Garcia wali przewrotke z własnego pola karnego i strzela na 6:1
2
@VamoSBarca88 ja dziś zjem do meczu łóżko tapicerowane ORLANDO bez zagłówka
1
@EzioAuditoreDF kibic Monaco?
16
200 mln - tyle bym postawił na dzisiejszą wygraną Barcy.
Ale nie mam tyle.
8
@MirusAmisz u mnie na ścianie wisi w ramce koszulka Messiego z sezonu 2015-2016.
Ale trafiłem mega okazję w Egipcie na wakacjach na targu.
11
Ja wszystko rozumiem @NeroTFP1 ale to trochę przeginka jednak
26
Luiz Diaz miał trafić do Barcy i strzela gola Realowi. Można powiedzieć, że transfer mimo wszystko udany.
7
Odpisz mi @clyde
https://x.com/i/status/2041033950907277669
43
Odkąd przyszedł Flick to mamy minimum ćwierćfinał LM, w La Lidze częściej jesteśmy liderem niż nie, PK, Superpuchar Hiszpanii - wszędzie dochodzimy daleko.
Jeszcze niedawno to nie było normą, pamiętacie jak gigantyczny problem stanowiło wyjście z grupy w LM?
Jak lekko się dygalismy czy będziemy w top 4 w La Lidze żeby się załapać do Ligi mistrzów na następny sezon?
Po prostu Padre Flick odmienił Barcelonę i zawsze mnie będzie bawiło narzekanie na niego bo zmiany jakiejś tam nie zrobił w meczu. Co za czas żeby żyć.
33
@agaFCB racja, a jak zaczniesz się przebierać w męskiej to już w ogóle zostaną Twoimi kumplami
2
@Karol145 tyle to nie
2
Wypij ze mną piwo za które Twoja skóra Ci podziękuje
14
@Frimpong nieprawda, nie zakleszczyliśmy się
16
Kocham Cię @Faro
4
@Luciano99 co mogę zrobić później?
0
@maroon niee, ja nie wierzę. Ja wiem.
1
@Chimera tak, pozdrawiam.
4
Człowiek ogląda na Twitterze info, newsy itd. Związane z misją artemis. No i oczywiście algorytm podłapał i równocześnie podsuwa mi posty spiskowców którzy usilnie walczą z tym że nigdy nie wylądowaliśmy na księżycu i ogólnie wszystkie loty w kosmos to fejk.
Nie mogę tego czytać bo się denerwuje aż jak ludzie potrafią być głupi xD
9
Widać, że idzie wiosna. Rano 4 a wieczorem już 7 na plusie
2
@Kgorecki2500 oglądanie Padre Flicka to prawie jak przyjęcie świętego sakramentu. Więc można powiedzieć, że się liczy.