Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jest krok w dobrą stronę! Gry na streamie mogą być tańsze dla nas Polaków, no ale teraz kolejna sprawa to jak zareagują na to deweloperzy.
5
@FCB24 No, a jakby zostawił Fermina i teraz Fermin by złapał kontuzje to byś mówił, że Flick zajechał Fermina. I tak to się kręci.
@heniusss Ci już napisał jak to Flick zarzyna Raphinhe.
żeby było ciekawiej, Eric Garcia rozegrał najwięcej minut w tym sezonie bodajże i jakoś o nim nie mówisz, że Flick go zajechał.
10
@FCB24 w meczu z Newcastle Flick bardzo wcześnie musiał zdjąć Erica Garcie z powodu urazu. Następnie zrobił 3 zmiany w 67 minucie. Ostatnią zmianę dobrze, że sobie zostawił bo pod koniec musiał ściągnąć Joana Garcie z powodu dolegliwości.
W takim kontekście już inaczej brzmi to zajeżdżanie i trzymanie piłkarzy prawda?
6
@Demollation te reklamy bukmacherów na tej stronie są coraz dziwniejsze
4
@clyde przekazałem mu to i kazał Ci opowiedzieć "dziękuję, kocham Polskę, marsz marsz Dąbrowski, z ziemii włoskiej do Polski za twoim przewodem, złączym się z narodem"
21
Dobrze, że lekarze Realu nie diagnozują uda Raphinhi bo wyszłoby im, że Pedri ma złamaną kostkę
1
@heniusss nie wiem czy masz ciężką pracę ale brzmi ona zajebiście ciekawie :D i możesz normalnie rum pić na statku jak pirat!
3
@lajcior ja Tobie też życzę żeby Real Madryt się rozwiązał w weekend
3
@heniusss no to jak i tak za dużo nie porobisz to idź graj dalej byku
5
@clyde przed każdym wzięciem chipsa do ust musisz powiedzieć "ankara Messi"
29
Chyba najtrafniejszy opis nowego Snape xD
7
Będzie tańsze paliwo, w końcu będę mógł odlewać więcej ze służbowego auta
2
@Bykunn nie no, dziś do meczu standardowo zerówka wlatuje i może pizza jak komornik nie zapuka. Po chipsach mam ciężki żołądek.
2
@July_6_BcN to jest życie. Kobiety same do mnie wypisują. Wystarczy tylko pić alkohol.
9
Nie gwarantuje wam, że dzisiaj będę trzeźwy
1
@gumaz pytasz dzika czy sra w lesie?
0
Dzisiaj reprezentacja Polski gra z reprezentacją Albanii w piłkę nożną
0
@clyde ze mną nie pograsz wariacie?
34
@NeroTFP1 ja się zawsze zastanawiam jak te dziadersy wyobrażają sobie scenariusz po napisaniu takiego komentarza. Że co, że ta kobieta im odpisze "tak, chodź uprawiać seks" czy co? Xd
7
@Danny Gaucho "Roberto Dinamite" w kontekście piłkarza który dużo strzela z rzutów wolnych brzmi jak postać z kreskówki xD
99
Też kiedyś pomyliłem kolana i zamiast złapać za kolano moją koleżankę z klasy w gimnazjum to przespałem się z kumplem
1
@Kgorecki2500 prosty, szybki obiad, takie najlepsze xd
16
W weekend się bawimy
https://x.com/i/status/2036064809204981977
7
@Cyzix ale do czynszu mogłaby się już powoli dorzucać. Gratulacje :)
0
@Faro niee, ten argument wygrywa dyskusje tylko z Tobą
2
Ale mnie kolega z pracy zdenerwował, lekko się kłóciliśmy przed chwilą o obsługę systemu tu w robocie no i w pewnym momencie mnie zagiął, że nie wiedziałem za bardzo co odpowiedzieć.
No i tak siedzę i przyszło mi do głowy kilka argumentów co mógłbym mu odpowiedzieć i jak poprowadzić dyskusje żeby go wyjaśnić ale ją też przegrałem.
27
@Faro a najlepsze jest to, że ja teraz nie żartuję
25
@Faro nasza obrona niczym Twoja obrona Fatiego
2
@Kgorecki2500 całkowicie się zgadzam, gra roku to nie jest ale też nie gniot.
0
@clyde wcale nie taki mały jak na średnią europejską