Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@marcin62 co Ty gadasz, szklanka do napojów 360 ml Pasabahce – Casablanca i karnet do multikina to duży budżet transferowy. Zero wymówek.
3
@FcPortoFan1999 ja już się naoglądałem zawodu codziennie rano patrząc w lustro
1
@lajcior nie rób z niego konfidenta, z psami i karetkarzami się nie gada
7
@lajcior a to było zabawne. Fermin leży półprzytomny, leci z niego jak z kranu, 5 medyków przy nim. A Yamal se siedzi na piłce i czeka żeby różny wykonać xDD
8
@agaFCB dziś boli, ale wczorajszej zabawy nikt nam nie odbierze.
58
Wiadomo, że ból dupy jest. Ale myślę sobie o Yamalu we wczorajszym meczu i to jest dla mnie absurdalnie chore co ten gościu wyprawia.
Myślę, że kolejni prezydenci Barcelony będą rozliczani z tego czy udało im się przedłużyć z nim kontrakt. Epokowy talent.
3
Najlepsze, że to było zero zaskoczenia, to co wiele osób się śmiało i obstawiało to się sprawdziło.
Dopóki oni się nie nauczą, a nie nauczą się, to tak będzie zawsze nasza LM wyglądała.
Babol w obronie, czerwo obrońcy i milion niewykorzystanych sytuacji.
6
Babol w obronie i strata gola
Czerwona dla obrońcy
Mam wrażenie że Barcelona się nigdy nie nauczy naprawdę.
1
Wydać miliard na Transfery i płacić trenerowi 50 baniek rocznie żeby grać taki football to też wyczyn Atletico xD
4
Yamal ma absurdalne umiejętności piłkarskie w tym wieku...
2
Turpin smutny xD
2
No to już wiemy kto musi awansować w tym dwumeczu
4
Panie areczku, faule są dla Atletico, dla Pana jest wstajemy i gramy dalej
1
Jak Griezzman odejdzie z Atletico to stracą jakieś 80% potencjału ofensywnego. Chłop sam wszystkie akcje napędza.
4
Ale się leje, jak z kranu... Masakra
3
@marcin62 a co jak ten pijamy ziomek jest Twoim szefem i jest środa godzina 10:42? @Luciano99
22
walić materace i penalti a favor del real madrid
4
@Frimpong wysłał mi przed publikacją to na priv i zapytał czy dobrze napisał.
Odpowiedziałem żeby mi oddał 20 zł które ode mnie pożyczył i już mi nie odpisał.
1
@lithotripter tok czego funkcjonuje?
1
@lajcior swoją drogą bardzo młoda teściowa.
Nasuwa się niewygodne pytanie co do wieku partnerki...
3
@AduŚ07 tak, to pani Marylka, lat 74
19
Mam nadzieję, że nasza obrona będzie dziś tak mocna jak obrona Konfederacji przez @Roobo
14
@gumaz Uwielbiałem, zawsze dużo alkoholu od rana do wieczora. Patrzenie żeby nauczycielki Cie nie przyłapały.... Ahh te wspomnienia.
Bycie kierowcą autokaru to najlepsza praca jaką miałem.
2
@Popitek12 znowu brałeś leki nasenne babci? Te mocniejsze co sie po pół bierze?
1
@Faro wręczę Cie @wpwelement i sam usunę swój komentarz w tym temacie żebyś Ty nie musiał ok?
5
W końcu Bloodborne którego będę mógł uruchomić na moim PC @clyde
I kto się śmieje ostatni??
1
@escarabajo jestem Twoim wiernym followersem ale nie czekałem na podsumowanie kadry
48
Jest takie stare chińskie przysłowie "Atletico dzisiaj dostaje na łeb i Barca Flicka luźno awansuje".
To wręcz szokujące jak bardzo pasuje do dzisiejszego meczu.
12
@NeroTFP1 na szczęście nie mam pieniędzy więc nawet nie mam możliwości być oszukanym
45
W życiu najważniejsze są 3 rzeczy
1. Hans
2. Dieter
3. Flick