Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Czemu kobiety zawsze wolą wysportowanych i zadbanych mężczyzn a nie grubasów zakolaków?
4
@Bolton bardzo fajnie, masz stówke do 10go pożyczyć?
11
@draxidox i wszystkim parkującym też
7
@July_6_BcN pierwszy raz widzę, żeby ktoś na udko z kurczaka powiedział biodro xD
7
@Kgorecki2500 z normalnych kartofli, tu jest polska a nie jakaś europa tak
6
@Ilka za kim jesteś?
4
Nie no bez przesady, nie opłaca się odkupować Clementa Lengleta z Atletico za 105mln...
9
@Rastafarnianin dziękuję ale jestem nie praktykujący
1
@FcPortoFan1999 na szczęście 3 piętro więc ładnie wszystkich widać
16
Grill, piwko, rozmowy i totalny chillout. Ahh uwielbiam podglądać co robią sąsiedzi
0
Ale bym se pograł w coś a nie ma w co pograć. Co u was ostatnio śmiga?
24
@TR3YWAY ja mam podobnie, tylko przekonuje się do jedzenia bez treningu
5
@mrboom pierwszy grill to dla Polaków święto
16
@Rastafarnianin dlatego jechać do spodu z ludźmi którzy mówią, że depresja to wymysły i lenistwo, idź na siłownię i do pracy to nie będziesz miał czasu na depresje.
1
@Frimpong z tego co zauważyłem to to się dzieliło na osiedla. Moje osiedle grało w tibie xd a jak poszedłem do gimnazjum to tam z kolei grali właśnie w metina a w tibie nikt
0
@gumaz heroesy, metin
25
Kiedy żul prosi cie o drobne a nie wie, że różnicie się tylko tym, że ty masz telefon
12
@gumaz mama łoiła w ciąży. Nie wiem czy się liczy
15
35 mln Polaków dzisiaj
5
@Rastafarnianin mieszczę się w pozostałej części tej skali
11
Zapraszacie laske na majówkę, podajecie jej to i nie możecie się od niej odpędzić do końca roku minimum
https://x.com/i/status/2049409729189892426
7
@TR3YWAY to zaraz dwójka wyjeżdża
16
@Bykunn absurdalne 90 mln? W czasach w których Brighton daje 70 mln za no name obrońcę :D
1
@kubix05 bo @MateuszDoniec chce odwrócić naszą uwagę od tematu sprzedaży Ferrana
4
@DamianBarcaCule tak, drużynę Realu Madryt
11
@Kgorecki2500 no ja nie polecam salonów VisionExpress, raz byłem z dziewczyną żeby kupiła sobie okulary. Założyła je, spojrzała na mnie mnie rzuciła
17
@Kgorecki2500 ale mnie podkurvyla za taki zamach na polską kuchnie... Chyba nie mogę iść dzisiaj do pracy z tych nerwów
2
@joloskyy wow, zajebista fota
0
@AmigoBlancos czyli taki trochę Real Madryt style?
0
@Arden pół Xa mam zawalone w tym jak środowiska prawicowe wrzucają ten filmik/zdjęcia albo coś tam, że Tusk się nie przeżegnał a Nawrocki tak...