7

Czemu kobiety zawsze wolą wysportowanych i zadbanych mężczyzn a nie grubasów zakolaków?

4

@Bolton bardzo fajnie, masz stówke do 10go pożyczyć?

11

@draxidox i wszystkim parkującym też

7

@July_6_BcN pierwszy raz widzę, żeby ktoś na udko z kurczaka powiedział biodro xD

7

@Kgorecki2500 z normalnych kartofli, tu jest polska a nie jakaś europa tak

6

@Ilka za kim jesteś?

4

Nie no bez przesady, nie opłaca się odkupować Clementa Lengleta z Atletico za 105mln...

9

@Rastafarnianin dziękuję ale jestem nie praktykujący

1

@FcPortoFan1999 na szczęście 3 piętro więc ładnie wszystkich widać

16

Grill, piwko, rozmowy i totalny chillout. Ahh uwielbiam podglądać co robią sąsiedzi

0

Ale bym se pograł w coś a nie ma w co pograć. Co u was ostatnio śmiga?

24

@TR3YWAY ja mam podobnie, tylko przekonuje się do jedzenia bez treningu

5

@mrboom pierwszy grill to dla Polaków święto

16

@Rastafarnianin dlatego jechać do spodu z ludźmi którzy mówią, że depresja to wymysły i lenistwo, idź na siłownię i do pracy to nie będziesz miał czasu na depresje.

1

@Frimpong z tego co zauważyłem to to się dzieliło na osiedla. Moje osiedle grało w tibie xd a jak poszedłem do gimnazjum to tam z kolei grali właśnie w metina a w tibie nikt

0

@gumaz heroesy, metin

25

Kiedy żul prosi cie o drobne a nie wie, że różnicie się tylko tym, że ty masz telefon

12

@gumaz mama łoiła w ciąży. Nie wiem czy się liczy

15

35 mln Polaków dzisiaj

5

@Rastafarnianin mieszczę się w pozostałej części tej skali

11

Zapraszacie laske na majówkę, podajecie jej to i nie możecie się od niej odpędzić do końca roku minimum

https://x.com/i/status/2049409729189892426

7

@TR3YWAY to zaraz dwójka wyjeżdża

16

@Bykunn absurdalne 90 mln? W czasach w których Brighton daje 70 mln za no name obrońcę :D

1

@kubix05 bo @MateuszDoniec chce odwrócić naszą uwagę od tematu sprzedaży Ferrana

4

@DamianBarcaCule tak, drużynę Realu Madryt

11

@Kgorecki2500 no ja nie polecam salonów VisionExpress, raz byłem z dziewczyną żeby kupiła sobie okulary. Założyła je, spojrzała na mnie mnie rzuciła

17

@Kgorecki2500 ale mnie podkurvyla za taki zamach na polską kuchnie... Chyba nie mogę iść dzisiaj do pracy z tych nerwów

2

@joloskyy wow, zajebista fota

0

@AmigoBlancos czyli taki trochę Real Madryt style?

0

@Arden pół Xa mam zawalone w tym jak środowiska prawicowe wrzucają ten filmik/zdjęcia albo coś tam, że Tusk się nie przeżegnał a Nawrocki tak...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?