0

@AmigoBlancos czyli taki trochę Real Madryt style?

0

@Arden pół Xa mam zawalone w tym jak środowiska prawicowe wrzucają ten filmik/zdjęcia albo coś tam, że Tusk się nie przeżegnał a Nawrocki tak...

6

@Arden obrzydliwe to jest robienie polityki na pogrzebie człowieka

0

@BorzyKrzys na 21:35 też w razie czego

3

Nie będę narzekał, że dzisiejszy mecz będzie nudny czy coś. Ale na wszelki wypadek nastawiłem budzik na 21:25

6

@marcin62 kto ma dużego niech daje herb (ja mam mały)

7

@Zoker kiedy zaczyna Cie drapać w gardle ale jesteś w więzieniu więc na szczęście to nie choroba

4

@RoberDzik co oni głupi są? Flaga Argentyny na MŚ?
Przecież Argentyna nie leży w Europie...

2

Atletico i Arsenal bijące się o to który zespół pierwszy zamuruje się we własnym polu karnym

1

W tym meczu padło więcej bramek niż Mbappe zwolnił trenerów w Realu. Szacun dla obu ekip

10

Jak na razie to najlepszy mecz w tych półfinałach

1

@KamQiX za czarnoskórych, spoconych, muskularnych mężczyzn?

6

@NeroTFP1 zawsze się zastanawiam jak ktoś taki potrafił przez kilkanaście/kilkadziesiąt lat przeżyć będąc takim debilem xD że wcześniej nie zeżarł gwoździ które znalazł na ulicy czy coś

2

@Zbyszard grill obowiązkowy. Choćby pogody nie było to i tak zrobię tego grilla albo nie nazywam się Jakchcesz

9

@macio_944 czego się spodziewałeś po środowisku Brauna?

2

@Zoker a próbowałeś nim rzucić z całej siły o ścianę?

35

@Deathwing112 jakbym miał stawiać to bym stawiał że $$$ załatwi niemal każdy problem w kościele xd

3

@agaFCB ja bym poleciał ale niestety nie mam pieniędzy bo wszystkie pieniądze muszę wydawać na alkohol

28

Czyli babcie są takimi przekotami nie tylko u nas ale na całym świecie

5

@gumaz co za bzdura
Ja nawet na swoje dziecko nie płacę a mam płacić na dzieci 273 tys innych ojców??

27

@tribo lipinki łużyckie, łączna 43

4

@marcin62 chłop już drugi dzień nie może przestać pisać o Owsiaku. Obsesja nabiera na sile

18

To zdjęcie może przejść do historii jak zdjęcie profesora Religi

17

Barcelona strzeliła najwięcej bramek w Lidze i straciła ich najmniej.
Padre Flick nawet jak nie dostaje transferów a pół zespołu ma kontuzje to i tak zjada tą lige.

21

Wiesz, że Real Madryt miał cienki sezon jak ich kibice zaczynają postować takie rzeczy xD

2

@lajcior Mieszanka musztardy z keczupem mmm ale smaka narobiłem sam sobie
@Azi instrukcje niejasne xD

8

@lajcior bierzesz kiełbasę, dajesz ją na grill, ściągasz kiełbasę jak będzie gorąca jak mamuśki w twojej okolicy i jesz.
To jest mój ulubiony przepis i specjał

3

@clyde to jest to co pisałaś wczoraj. Dosłownie wszyscy im będą patrzyli na ręce, każdy przekręt od razu odbiłby się echem na całą Polskę.

23

Fundacja Cancer fighters uruchomiła stronę na której widnieje oficjalna i pełna kwota oraz będzie tam wyszczególnione wszystko na co idzie jaka suma.
To tak w kwestii wałków o których ludzie pisali.

1

@dafik85 i Araujo na 9tce xdd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?