Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@wojopancer obraźliwe to nie wiem ale na pewno obrzydliwe
46
@wpwelement wiesz co, bo @macio_944 mnie obraził, znaczy nie mam dowodów ani nic, ale weź go prewencyjnie zbanuj do czasu wyjaśnienia sprawy.
30
Myślę, że Rockstar trochę przesadził z tą kampanią marketingową GTA VI w Meksyku
27
Bardzo fajne zachowanie Flicka. Niewiele osób zwróciło na to uwagę ale Hansi zachował się bardzo po gentlemansku i na chwilę pokazał Realowi jak wygląda fotel lidera
2
@Virusk3 nie, ale możesz go po prostu nie obrażać
0
Ale kibice na Camp Nou się cieszą na wejście Ferrana
1
@Criss18Barca przecież ich robimy właśnie xD levante nie istnieje
4
Jest 2:0, totalny lajcik. Levante kompletnie rozbrojone, prawdopodobnie kwestia czasu i wpadnie kolejna bramka dla Barcy bo ich przyciskają.
A rambla tymczasem obraża wszystkich piłkarzy Barcelony, że się do niczego nie nadają xD
4
Dajcie jej wody @July_6_BcN
17
Ale trzeba przyznać, że Real był liderem dłużej niż Trzaskowski prezydentem. Więc jest progress u nich
19
Yamal wpadł mu w oko chyba
3
Yamal skuteczność lipna ale widowiskowy jest chłop niesamowicie
1
No Raphinha może mieć nie swój dzień w ataku, ale zawsze pracuje przepotężnie w pressingu i obronie
0
Cancelo ratuje Flickowi posadę?
1
Super FDJ, oby tak dalej
0
Zapomniałem, że Christensen jest naszym piłkarzem
33
jeśli dobrze liczę i dzisiaj wygramy, to Real Madryt nadal pozostanie najobrzydliwszym klubem w historii piłki nożnej
13
Kto wygra dostaje Grenlandie
1
@damianex10 ta w której trzyma kamerę wycelowaną w nieletnią
2
@Kgorecki2500 nie no wiadomo, charakter najważniejszy.
Ale bimbały miała duże
4
@Kgorecki2500 i cyce wampirzycy
0
@Safrani to ile ty masz lat, ja myślałem że Ty młody chłop jesteś
17
Jutro poniedziałek ale myślę, że jakoś zleci a potem to już tylko 40 lat do emerytury
4
@Filipem wake the fuck up samurai, we have city to burn
4
@BillyButcher szkoda tylko, że odcinki takie krótkie. Zaczyna się, akcja i koniec odcinka xD
14
@mrboom kojarzę ją, ma na imię Julia bo tak nostalgicznie sobie zostawiła. Przed operacją była Julianem.
9
@Danny Gaucho niby jej się spodobało moje zdjęcie, ale jak wysłała mi zdjęcie swojego to już przestało być tak fajnie
5
@FCB_dimiC @kubix05 @Danny Gaucho @NeroTFP1 la rambla nie wybacza błędów, tu tylko najsilniejsi przetrwają
5
@kubix05 czekaj, zakładasz zimową kurtkę i na to jeszcze ocieplaną kurtkę?
8
@draxidox was to do Choroszczy powinno się zgłosić