Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Piłka nożna to najgorszy sport.
0
Paredes jak typowy Jugol a jednak Argentynczyk
0
FRANCISZKU MÓDL SIĘ MOCNIEJ. DIEGO WSPIERAJ Z GÓRY 10 MINUT
0
Lautaro nowy Higuain
99
Bycie kibicem Barcelony i Argentyny to najszybszy bilet do psychiatryka.
6
Nienawidzę piłki nożnej
0
Kounde daj swojaka plz
2
Kibice Barcelony przyzwyczajeni.
5
Polaku kończ ten mecz!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
16
@Bobo25 Boli? Ma boleć.
1
Francja weszła w mecz jak w II Wojnę Światową.
1
Dembele i Griezmann dzisiaj w formie iście Barcelońskiej.
3
ŁYSY GDZIE KARTKI
0
Oficjalnie przestaje bojkotować mundial w Katarze.
3
Co on tu zrobił za zmiany? xD
4
Jeszcze siedem, jeszcze siedem!!!
0
Ymbappe tylko człapie po boisku.
3
Dobra, Marciniak kończ już ten mecz.
0
@Kimirionum Czerwona i 3 lata zawieszenia oraz 100 zl grzywny
1
Szacun Dembele, braci się nie traci.
https://cdn.vox-cdn.com/thumbor/Jd9R4S_YCZn7ROQWOax1GcEN2a8=/0x0:1943x3000/1400x933/filters:focal(912x545:1222x855):no_upscale()/cdn.vox-cdn.com/uploads/chorus_image/image/59053903/932016754.jpg.0.jpg
4
Dembele powinien mieć pomnik w Barcelonie.
0
Marciniak prawie szpagat zrobił.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
20
Nawet pomimo tego, że oglądałem na strumyku to i tak czuje się oszukany na hajs.
12
@cris2706 Zgadzam się, że Gwiezdne Wojny nawet obok Marvela nie stały. Stoją kilka półek wyżej niż Marvel.
3
@Medium Bo nie ulepszałeś gdy akurat pocierał się po czole.