0

@Homeopata8989 Od nowego sezonu czy teraz?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Nhyz
1. Europa Universalis 4
2. Wiedźmin 3
3. Gothic 2

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@macio_944 Bardzo cenna uwaga Kombajna Bizona.

1

@Jackazz No z Sevillą i Valencią jako najmocniejszymi to bym polemizował.

2

@abram3k Dawać Real na Bernabeu. Potrzebny nam jeszcze jeden sparing przed półfinałem.

5

@Hubsao Leo Messi ze swoim największym fanem.

1

@Firestone I kur*a zmiennicy im zrobili remontadę. Wykrakałeś.

2

@michal26 Oby Real na Bernabeu.

3

Wszystkie białe drużyny zawiodły mnie dzisiaj.

Juve wygrywa, Real nie przegrywa, Totki gen frajerstwa.

4

Spieprzyliście nam wieczór

1

@Ghostface No tak, ale jak Real przegra to będziesz miał świadomość, że nie tylko Barca zawaliła kupon.

0

@Ghostface Życzę Ci, aby Real przegrał.

5

Bilans drużyn, którym dzisiaj kibicuje - 9:0. Całkiem nieźle.

0

Totki króciutko z szejkami dzisiaj xDD

0

Dziś Tottenham zwalnia Guardiolę, Villareal zwalnia Ancelottiego i Pep w Realu od poniedziałku.

1

Brawo Tottenham!!! Jazda z szejkami!

0

Byłaby wielka szkoda, gdyby w miesiąc Real odpadł z walki o 4 trofea.

5

@agaFCB Dokładnie. Kessie jest najpotężniejszym pomocnikiem w Barcelonie, ale statystyki o tym nie świadczą. Niedoceniony GOAT środka pola.

1

Kessie najlepszy pomocnik w Barcelonie. Prawdziwy lider i GOAT.

1

Mógłby se tak Real odpaść a Barcelona awansować.

1

To jest dramat co Ci Hiszpanie robią z piłką nożną w swoim kraju... Puchar Hiszpanii grają w Afryce, Superpuchar w Azji... Czego to się dla pieniędzy nie robi, tfu.

2

Grzmot to już krzyczy, Messi zaraz zejdzie na ławkę, a potem potężny hattriczek z karniaczków.

5

@Conradxc Dyskusja jest o Atletico i Realu, ale to Barcelona tak Cię boli, że musisz taki wysryw napisać?

5

@Foro Pracuje się by żyć, a nie żyje aby pracować.

0

@Janas11224 No, ale nie pisze do mnie :(

0

@Janas11224 Jestem takim przegrywem, że nawet fejkowe dziewczyny-naciągacze do mnie nie piszą.

3

@AmigoBlancos Moim zdaniem gra Realu jest bardzo dobra i niech jak najdłużej ją utrzymają.

2

Benzema talerze dzisiaj zmywa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?