Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Homeopata8989 Od nowego sezonu czy teraz?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Nhyz
1. Europa Universalis 4
2. Wiedźmin 3
3. Gothic 2
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@macio_944 Bardzo cenna uwaga Kombajna Bizona.
1
@Jackazz No z Sevillą i Valencią jako najmocniejszymi to bym polemizował.
2
@abram3k Dawać Real na Bernabeu. Potrzebny nam jeszcze jeden sparing przed półfinałem.
5
@Hubsao Leo Messi ze swoim największym fanem.
1
@Firestone I kur*a zmiennicy im zrobili remontadę. Wykrakałeś.
2
@michal26 Oby Real na Bernabeu.
3
Wszystkie białe drużyny zawiodły mnie dzisiaj.
Juve wygrywa, Real nie przegrywa, Totki gen frajerstwa.
4
Spieprzyliście nam wieczór
1
@Ghostface No tak, ale jak Real przegra to będziesz miał świadomość, że nie tylko Barca zawaliła kupon.
0
@Ghostface Życzę Ci, aby Real przegrał.
5
Bilans drużyn, którym dzisiaj kibicuje - 9:0. Całkiem nieźle.
0
Totki króciutko z szejkami dzisiaj xDD
0
Dziś Tottenham zwalnia Guardiolę, Villareal zwalnia Ancelottiego i Pep w Realu od poniedziałku.
1
Brawo Tottenham!!! Jazda z szejkami!
0
Byłaby wielka szkoda, gdyby w miesiąc Real odpadł z walki o 4 trofea.
5
@agaFCB Dokładnie. Kessie jest najpotężniejszym pomocnikiem w Barcelonie, ale statystyki o tym nie świadczą. Niedoceniony GOAT środka pola.
1
Kessie najlepszy pomocnik w Barcelonie. Prawdziwy lider i GOAT.
1
Mógłby se tak Real odpaść a Barcelona awansować.
1
To jest dramat co Ci Hiszpanie robią z piłką nożną w swoim kraju... Puchar Hiszpanii grają w Afryce, Superpuchar w Azji... Czego to się dla pieniędzy nie robi, tfu.
2
Grzmot to już krzyczy, Messi zaraz zejdzie na ławkę, a potem potężny hattriczek z karniaczków.
5
@Conradxc Dyskusja jest o Atletico i Realu, ale to Barcelona tak Cię boli, że musisz taki wysryw napisać?
5
@Foro Pracuje się by żyć, a nie żyje aby pracować.
0
@Janas11224 No, ale nie pisze do mnie :(
0
@Janas11224 Jestem takim przegrywem, że nawet fejkowe dziewczyny-naciągacze do mnie nie piszą.
3
@AmigoBlancos Moim zdaniem gra Realu jest bardzo dobra i niech jak najdłużej ją utrzymają.
2
Benzema talerze dzisiaj zmywa.