Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@Danny Gaucho Króciutko xD
1
@Kidd Oczywiście, że nie da się na coś takiego przygotować i w 100% zapobiec i każdy myślący to powinien wiedzieć. Nie rozumiem jak można w ogóle sugerować, że da się nad naturą zapanować.
5
@Kidd Przecież takim rzeczom nie da się fizycznie zapobiec, po prostu jest to niemożliwe. Taka jest moc natury.
0
@Rl9k1nG Białystok
36
@tomek8756 Nie szkoda.
14
@Encore Zawsze w serduszku będzie skasowanie Reguliona i brama z główki na 5:1 z Madrytem. Byłem przeciwny jego transferowi, ale chłop bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.
1
@BorzyKrzys Mają rację. Di Maria wbiegając na boisko tak rozrzedził powietrze, że wytworzył się tunel aerodynamiczny przez który piłka szybciej leciała w stronę bramki i wobec czego Kounde nie zdążył jej wybić.
9
@Siro Leonidas kozak. Najpierw klepie sobie Persów pod Termopilami a później strzela 7 bramek na Mundialu.
19
Też o tym pomyślałem, że idealnie by tu Dembele pasował xD
0
@BorzyKrzys Anita Włodarczyk
9
@Donnie_Darko Do pięknego brakuje mu 3 meczów z San Marino i dwóch z Wyspami Owczymi.
1
@Bartula Turniej Quidditcha
16
@bebeto77 No to mam dla Ciebie złe wieści.
3
@WiernyKibic111 TVP Sport?
23
Messi grający w szachy z piłkarzem lepszym niż on.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
18
Szanuje Cristiano, dobrze napisał.
0
Ależ dzisiaj Dembele meczycho zagrał.
0
Messi kolejną Złotą Piłkę już dostał?
3
Abuyin ibn Djadir ibn Omar Kalid ben Hadji al Sharidi będzie wręczał Puchar Świata Leo Messiemu!!!
6
FIFA już wie
7
Walić ten pucharek. Ważne, ze 75 mln litrów piwa od Budweissera wygrali :D
0
Francja w tym meczu:
Do 80 minuty flashbacki z II WŚ
Po 80 miucie flashbacki z Wojen Napoleońskich
Karne: Dotarli do Moskwy i musieli uznać swoją porażkę.
18
Messi wyglada jakby jeszcze nie ogarnał, że przeszedł gre na 100%.
0
Argentyna wygrała na Papieże!
https://x.com/yaummallah/status/1604534847195578371
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Bierzcie tego Emiliano Martineza do Barcy, dajcie mu pensje. Chłop zasłużył. Ultra kozak w karnych.
2
U Messiego na głośnikach dzisiaj
Los chce ze mną grać w pokera
Raz mi daje raz zabiera
Ja za swoim szczęściem biegnę w świat
Cuda przecież się zdarzają i marzenia się spełniają
4
Jeden Martinez cudo
Drugi dramat xd
2
Mecz który skrócił moje życie o kilka lat. xd