1

@okiemtypera_lucaxx95 Ale przecież to oczywiste, że na nowszych komputerach stare gry będą gorzej działać. To nie wina Windowsa a po prostu postępu ;x

5

@Pawel13sz Coś pomiędzy Ronaldinho w prime a Płachetą ze Szwecją.

6

@Cule1234 Szkoda, że nikt Michniewiczowi nie zakazał wydzwaniać do Fryzjera.

18

@HighestInTheRoom Mistrzostwa Świata w Meksyku dostarczą przyjezdnym niezapomnianych wrażeń.

0

@norbi77 No miał i co z tego? A oni mieli od groma czasu na upewnienie się, że samochód się zatrzyma. Pierwszeństwo zwalnia z zasady ograniczonego zaufania? Na cmentarzu jest wiele osób, co miały pierwszeństwo na pasach. Ten co ma więcej do stracenia powinien bardziej uważać.

0

@SuperPatsonFCB @ObiwanKenobi dobrze podsumował. Ważne jest to, że mieli pierwszeństwo, nie to że do końca życia będą na wózku :x

A wystarczyło użyć mózgu i poczekać aż samochód zacznie zwalniać/zatrzyma się. Prawo powinno być skonstruowane prosto. Nie włazisz na pasy dopóki samochód się nie zatrzyma lub znajduje się w odpowiedniej odległości.

3

@Kitek1640 Książę Półkrwi

0

@Bruttal Zawsze mógł powiedzieć, że wprowadzał demokracje.

0

@norbi77 Nienawidzę ludzi, którzy myślą, że są nieśmiertelni. Samochód było bardzo dobrze widać, mogli się zatrzymać. Można było uniknąć tego potrącenia, wystarczyło otworzyć oczy i spojrzeć w prawo, jak uczyli w podstawówce.

0

@LewoSkrzydlowy11 Coutinho zdobył LM i strzelił 2 bramki w ćwierćfinale LM, więc to nie był taki zły transfer.

8

@Tomo1989 Morderczy słup wpadł z prędkością +150km/h na przepisowo jadący samochód.

1

@Przemek2323 Polemizowałbym z tym stwierdzeniem.

0

@aqqi Luis Suarez zdobył dwa złote buty podczas gdy Messi i Ronaldo byli w swoim prime. W tym czasie Karimek bawił się w reżysera i kopał się po czole.

2

@P33ck Wind Rose - krasnoludzki power metal, Alestorm - piracki power metal, Powerwolf - religijny power metal, Sabaton - historyczny power metal. Gloryhammer - nerdowski power metal. Ktoś jeszcze coś zna? Uwielbiam wszystkie te zespoły.

59

Wczoraj strzeliłeś hattricka Barcelonie, a dzisiaj możesz się tym pochwalić w pracy. To jest życie.

1

Dawać jeszcze jedną brameczke na 4:4, bo chce karne.

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Michu94 Też nie rozumiem jak Intercity mogli dać sobie wbić 3 bramki cienkiej Barcelonie.

0

Chłop se hattriczka strzela Barcelonie grając w III ligowym klubie.

4

Brawo Dembuś, jesteś piękny.

1

0

Ale śmierdzi jakimś wylewem i 1:1 :D

0

Ferran jest jeszcze na gwarancji? Możemy go oddać do naprawy?

1

Dembuś jest niepodrabialny

6

Ależ teraz Intercity odjechało. Żeby tak w Polsce jeździli...

2

Strzały Dembusia są niepodrabialne

4

@Conradxc No tak, lepiej zostać zawieszonym na Real, Valencie i Bilbao niż na Espanyol, Atletico i Getafe xd

1

@tomek8756 Nikt nie ma pierwszeństwa, każdy ma prawą stronę zajętą. Muszą się "dogadać" ;d

2

@MesQueUnClub96 Tak, ale musisz to robić na twitterze.

8

@MESSIah16 Też lubię powoływać się na słowa Papieży.

"Osoby homoseksualne mają prawo do bycia w rodzinie; są dziećmi Boga; mają prawo do rodziny. Nikogo nie można wyrzucić z rodziny, ani sprawić, by jego życie stało się nie do zniesienia. Musimy uregulować ich wspólne pożycie. Mają prawo do tego, by ich związki były prawnie chronione. Za tym się opowiadam" - Papież Franciszek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?