2

Strzały Dembusia są niepodrabialne

4

@Conradxc No tak, lepiej zostać zawieszonym na Real, Valencie i Bilbao niż na Espanyol, Atletico i Getafe xd

1

@tomek8756 Nikt nie ma pierwszeństwa, każdy ma prawą stronę zajętą. Muszą się "dogadać" ;d

2

@MesQueUnClub96 Tak, ale musisz to robić na twitterze.

8

@MESSIah16 Też lubię powoływać się na słowa Papieży.

"Osoby homoseksualne mają prawo do bycia w rodzinie; są dziećmi Boga; mają prawo do rodziny. Nikogo nie można wyrzucić z rodziny, ani sprawić, by jego życie stało się nie do zniesienia. Musimy uregulować ich wspólne pożycie. Mają prawo do tego, by ich związki były prawnie chronione. Za tym się opowiadam" - Papież Franciszek

5

Messi dzisiaj kompletnie niewidoczny. Leśny dziadek.

1

@Rl9k1nG To śmiejesz się czy boisz? To mogą być oznaki jakiejś choroby skoro nie możesz się zdecydować.

5

Dembele dzisiaj gra spektakl na miarę finału mundialu.

12

It's not football. It's LaLiga.

2

Niech Chaos sędziuje wszystkie mecze piłki nożnej. Chłop co każdy mecz potrafi rozkręcić.

1

Od ponad 10 lat gram w FIFĘ i właśnie uświadomiłem sobie, że nigdy nie zrobiłem platyny w żadnej z odsłon, a taki Messi sobie zrobił wszystkie możliwe trofea w realnym świecie. Kosmos.

2

@John_Doe Była, ale to nic nie zmienia w tej kwestii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@against_modern_football Co to za porównanie xD Jak odchodzili Xavi i Iniesta, a Ronaldo... litości.

6

@JohnyMemonik Biedny nie zrozumie bogatego.

0

Czy Saudyjczycy zapłacili więcej za Ronaldo niż za rafinerie gdańską?

0

Liverpool #łatwo.

2

@hayek Lewicowa aktywistka z autyzmem masakruje prawicowego gigachada. [Zobacz jak]

9

@michal26 Dostał 2 żółte a nie bezpośrednie czerwo.

7

@Firestone A można zawiesić zawieszenie zawieszenia czy to już ostateczne?

6

@JordiElNino Odkleiło.

0

@/R To serial na Prime Video.

2

@Getek Myślę, że kupon może wejść, ale możliwe jest też, że kupon nie wejdzie. Mam nadzieję, że pomogłem.

3

@Tomek_TF Albo taki mecz Bayern Barca za Setiena.

0

@Herato Moim zdaniem Top 3 Ronaldinho a top 4 Iniesta.

1

@Sulimo ale Porucznika Franka Drebina to Ty szanuj.

6

@Pawelsky Nie, ponieważ nie ma takiego nagrania. Tam była głowa.

6

@Kondziubarca
- No i jak tam rosyjska flaga nad Kijowem?
- A jak tam pogoda na Tajwanie?

3

@Zoker Tam była głowa.

5

@Emhyr No jasne, że bez szejków nie da się niczego ugrać, szczególnie LM. Dlatego $ity i P$G mają na koncie tyle samo LM co Jagiellonia Białystok.

6

@Cotutajsiedzieje Nie, po prostu Ronaldo w ostatnich latach jest cienki jak sik pająka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?