Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Strzały Dembusia są niepodrabialne
4
@Conradxc No tak, lepiej zostać zawieszonym na Real, Valencie i Bilbao niż na Espanyol, Atletico i Getafe xd
1
@tomek8756 Nikt nie ma pierwszeństwa, każdy ma prawą stronę zajętą. Muszą się "dogadać" ;d
2
@MesQueUnClub96 Tak, ale musisz to robić na twitterze.
8
@MESSIah16 Też lubię powoływać się na słowa Papieży.
"Osoby homoseksualne mają prawo do bycia w rodzinie; są dziećmi Boga; mają prawo do rodziny. Nikogo nie można wyrzucić z rodziny, ani sprawić, by jego życie stało się nie do zniesienia. Musimy uregulować ich wspólne pożycie. Mają prawo do tego, by ich związki były prawnie chronione. Za tym się opowiadam" - Papież Franciszek
5
Messi dzisiaj kompletnie niewidoczny. Leśny dziadek.
1
@Rl9k1nG To śmiejesz się czy boisz? To mogą być oznaki jakiejś choroby skoro nie możesz się zdecydować.
5
Dembele dzisiaj gra spektakl na miarę finału mundialu.
12
It's not football. It's LaLiga.
2
Niech Chaos sędziuje wszystkie mecze piłki nożnej. Chłop co każdy mecz potrafi rozkręcić.
1
Od ponad 10 lat gram w FIFĘ i właśnie uświadomiłem sobie, że nigdy nie zrobiłem platyny w żadnej z odsłon, a taki Messi sobie zrobił wszystkie możliwe trofea w realnym świecie. Kosmos.
2
@John_Doe Była, ale to nic nie zmienia w tej kwestii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@against_modern_football Co to za porównanie xD Jak odchodzili Xavi i Iniesta, a Ronaldo... litości.
6
@JohnyMemonik Biedny nie zrozumie bogatego.
0
Czy Saudyjczycy zapłacili więcej za Ronaldo niż za rafinerie gdańską?
0
Liverpool #łatwo.
2
@hayek Lewicowa aktywistka z autyzmem masakruje prawicowego gigachada. [Zobacz jak]
9
@michal26 Dostał 2 żółte a nie bezpośrednie czerwo.
7
@Firestone A można zawiesić zawieszenie zawieszenia czy to już ostateczne?
6
@JordiElNino Odkleiło.
0
@/R To serial na Prime Video.
2
@Getek Myślę, że kupon może wejść, ale możliwe jest też, że kupon nie wejdzie. Mam nadzieję, że pomogłem.
3
@Tomek_TF Albo taki mecz Bayern Barca za Setiena.
0
@Herato Moim zdaniem Top 3 Ronaldinho a top 4 Iniesta.
1
@Sulimo ale Porucznika Franka Drebina to Ty szanuj.
6
@Pawelsky Nie, ponieważ nie ma takiego nagrania. Tam była głowa.
6
@Kondziubarca
- No i jak tam rosyjska flaga nad Kijowem?
- A jak tam pogoda na Tajwanie?
3
@Zoker Tam była głowa.
5
@Emhyr No jasne, że bez szejków nie da się niczego ugrać, szczególnie LM. Dlatego $ity i P$G mają na koncie tyle samo LM co Jagiellonia Białystok.
6
@Cotutajsiedzieje Nie, po prostu Ronaldo w ostatnich latach jest cienki jak sik pająka.