Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jacobFCB Jak jakieś ręczniki rozłożysz to pewnie tak.
0
Demokracja 1:0 Islamski Fundamentalizm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
16
@damianex10 Co to za rozpustnica po lewej?
0
@Kamilos84 @MESSIah16 Szczerzę wątpię, aby z RPA wyjechał w inny sposób niż w trumnie.
1
Gavi to jest wariat xD
1
Ferran wspaniały piłkarz
0
Piękny jest ten hymn Austro-Węgier. Szkoda, że Niemcy go ukradli...
5
Dobry ten Argentyńczyk z 10 na plecach. Rozważyłbym sprowadzenie go do Barcy.
5
Dawać do Barcy tego Enzo Ferrariego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Messi podający rękę piłkarzowi lepszemu niż on sam.
7
Lionel Messi, w skrócie GOAT.
6
Fryzjer już dzwonił z gratulacjami?
1
@Adas82 Co za głupi wpis xD To może niech nie leci z podniesionym łokciem skoro nic nie kontroluje?
35
Ci mówią o stronniczości sędziego, a ten sam sędzia nie wyrzucił Casha, któremu należała się czerwona kartka xD
0
@urbipl W 12 na pewno wygramy.
0
Moim zdaniem to było celowe.
6
@marcin62 Tak, to jest ich kultura pielęgnowana przez stulecia. Podobno nawet strzelanie w tył głowy w lasach pod Katyniem jest dziedzictwem narodowym Rosji. Uważam, że nie powinniśmy się wtrącać i przeszkadzać im w pielęgnowaniu ich kultury.
1
Fajny ten De Jong z reprezentacji Holandii. Mogliby go kupić.
0
@BorzyKrzys Widzę, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Polecam wrócić do podstawówki.
2
@NaFazieHitman Ale to trzeba mieć wyprany mózg, żeby wypisywać takie bzdury jak ty.
0
@Abuk Co nam daje remis? xD
0
@BorzyKrzys @Medium Nikogo nie obrażam. Po prostu jeżeli ktoś myśli, że używanie social mediów to obraza Boga to absolutne odklejenie od rzeczywistości i tu nie ma o czym dyskutować. Nie wiem po co tutaj mieszać religie. Jakby powiedział, że nie lubi jak kobieta używa sociali to spoko, ale pitolenie o jakiejś obrazie Boga to xD
3
@Medium Co mają social media do szanowania Boga? Jedenaste przykazanie brzmi "Nie będziesz korzystał z social mediów swoich."?
Odklejony fanatyzm religijny xD
0
GOAT prowadzi swoją reprezentację do zwycięstwa. To jest ten mental.
0
Ciekawe czy Ronaldo był już w pośredniaku.
0
Na miejscu Niemców popełniłbym seppuku
0
Ależ Japończycy się cieszą, super widok. :D
0
Hahahha brawo samuraje :D
5
Jak Japończycy nie strzelili tutaj bramki?