0

@jacobFCB Jak jakieś ręczniki rozłożysz to pewnie tak.

0

Demokracja 1:0 Islamski Fundamentalizm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

16

@damianex10 Co to za rozpustnica po lewej?

0

@Kamilos84 @MESSIah16 Szczerzę wątpię, aby z RPA wyjechał w inny sposób niż w trumnie.

1

Gavi to jest wariat xD

1

Ferran wspaniały piłkarz

0

Piękny jest ten hymn Austro-Węgier. Szkoda, że Niemcy go ukradli...


5

Dobry ten Argentyńczyk z 10 na plecach. Rozważyłbym sprowadzenie go do Barcy.

5

Dawać do Barcy tego Enzo Ferrariego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Messi podający rękę piłkarzowi lepszemu niż on sam.


7

Lionel Messi, w skrócie GOAT.

6

Fryzjer już dzwonił z gratulacjami?

1

@Adas82 Co za głupi wpis xD To może niech nie leci z podniesionym łokciem skoro nic nie kontroluje?

35

Ci mówią o stronniczości sędziego, a ten sam sędzia nie wyrzucił Casha, któremu należała się czerwona kartka xD

0

@urbipl W 12 na pewno wygramy.

0

Moim zdaniem to było celowe.

6

@marcin62 Tak, to jest ich kultura pielęgnowana przez stulecia. Podobno nawet strzelanie w tył głowy w lasach pod Katyniem jest dziedzictwem narodowym Rosji. Uważam, że nie powinniśmy się wtrącać i przeszkadzać im w pielęgnowaniu ich kultury.

1

Fajny ten De Jong z reprezentacji Holandii. Mogliby go kupić.

0

@BorzyKrzys Widzę, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Polecam wrócić do podstawówki.

2

@NaFazieHitman Ale to trzeba mieć wyprany mózg, żeby wypisywać takie bzdury jak ty.

0

@Abuk Co nam daje remis? xD

0

@BorzyKrzys @Medium Nikogo nie obrażam. Po prostu jeżeli ktoś myśli, że używanie social mediów to obraza Boga to absolutne odklejenie od rzeczywistości i tu nie ma o czym dyskutować. Nie wiem po co tutaj mieszać religie. Jakby powiedział, że nie lubi jak kobieta używa sociali to spoko, ale pitolenie o jakiejś obrazie Boga to xD

3

@Medium Co mają social media do szanowania Boga? Jedenaste przykazanie brzmi "Nie będziesz korzystał z social mediów swoich."?

Odklejony fanatyzm religijny xD

0

GOAT prowadzi swoją reprezentację do zwycięstwa. To jest ten mental.

0

Ciekawe czy Ronaldo był już w pośredniaku.

0

Na miejscu Niemców popełniłbym seppuku

0

Ależ Japończycy się cieszą, super widok. :D

0

Hahahha brawo samuraje :D

5

Jak Japończycy nie strzelili tutaj bramki?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?