Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na miejscu Niemców popełniłbym seppuku
0
Ależ Japończycy się cieszą, super widok. :D
0
Hahahha brawo samuraje :D
5
Jak Japończycy nie strzelili tutaj bramki?
0
Jak Niemcy nie strzelili tutaj bramki? xD
2
Szkoda, ze tego nie strzelił. Ależ byłaby brameczka Musiali.
3
@barcanawieki No cóż, trzeba będzie dalej mu życzyć porażek na każdym froncie, dopóki trenuje u szejków.
2
@barcelonaLM Dawać więcej z Oceanii. Chcę obejrzeć szlagier Timor Wschodni vs Tuvalu.
0
Drugie miejsce w grupie każdy by brał w ciemno po tym meczu. Brawo Czesiu
2
Dostał od ciała, więc nie ma mowy o karnym.
3
Ależ ten Schmeichel świetnie wznawia piłkę.
3
@MESSIah16 Dawać gościa do nas po mundialu.
6
@masq Nie wiemy ile znaczy. Wytłumacz.
2
Arabowie przez ponad 100 minut zabiegali całkowicie Argentynę, a przyjdzie taki Grosicki i powie, że ledwo 60 minut da radę biegać.
0
Argentyna mecz o wszystko z nami xD
0
Nigdy nie zrozumiem dlaczego pozwala się bramkarzom skakać z kolanem na wysokości głowy.
7
Jednak Messi leśny dziadek.
0
Ależ teraz wyczyścił Messiego.
3
Dobrze, że Arabia nie dopisała sobie 0 pkt przed meczem.
1
@BartqRKO Najlepsza akcja pierwszej połowy tego spotkania.
0
@ProMILs To Messi ma lagi i zagrywa sekundę za późno.
2
Messi leśny dziadek, nie potrafi w tempo podać.
2
Ależ mnie irytuje ten brak linii/stopklatki od razu po spalonej akcji... Robią jakieś bzdurne animacje, które tak naprawdę nie wiadomo czy odzwierciedlają faktyczną akcję...
10
Aj, szkoda, że piętką do Messiego nie zagrał.
5
@MESSIah16 Neonaziol będzie witany w Polsce? W kraju, który tyle przez nazistów wycierpiał? Przecież do takich jak on to Powstańcy strzelali w 1944...
2
Dobrze, że nie 8:2, bo zaraz śmieszki by się odpaliły.
2
@4drian0 GOAT zszedł i nie ma komu bronić.
1
Maguire GOAT. Nawet najlepszym się zdarza zgubić przeciwnika.
0
Jeżeli tak kopią Brytoli to ciekawe co zrobią w meczu z USA.
6
Maguire asysta. GOAT wsród obrońców.