Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NeKenI Sześćdziesiąt sześć? Przy założeniu ze budowla jest symetryczna i wypełniona w środku.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
37
@lucas/catalan Nie trzeba być ekspertem, aby stwierdzić, że palenie flagi strajku kobiet na obchodach Święta Niepodległości jest oznaką tego, że średnia IQ ludzi dokonujących tego czynu nie przekracza rozmiaru ich buta.
43
@lucas/catalan Polecę klasykiem. Zebrała się odpowiednia ilość narodowców a ich IQ zsumowane w końcu dało liczbę dwucyfrową i wynaleźli ogień, więc musieli się popisać :D
0
@FcPortoFan1999 2024 - Jagiellonia Białystok ma potencjał na bycie topowym klubem.
0
@Commandement Na kolana i przepraszaj. Inaczej widzimy się za 7 dni.
1
@QuaReL Szczerze to nie wiem. Pytaj u źródła.
0
@FcPortoFan1999 Jeżeli zabrałeś z lasu inne drzewo niż brzoza to nie nazywaj się Polakiem.
1
@QuaReL Moderator usunął ten post, nie użytkownik.
0
Ah ten Narodowy.
1
@draxidox Dlatego ja identyfikuje się jako kobieta tylko w kwestii emerytury i dźwigania ciężarów.
12
Najnowsza prognoza pogody na najbliższe kilka tygodni w Madrycie.
https://zapodaj.net/1027d30fb7058.png.html
2
Morata na spalonym. Czemu mnie to nie dziwi xDD
8
@tristan87 Co jak co, ale jeżeli miałby mnie ochraniać 120 kilogramowy, napakowany neofaszysta, zaprawiony w bójkach ulicznych, to czułbym się bezpiecznie. Zdecydowanie bardziej niż jakby to robił chłop po 60 roku życia z orzeczeniem o niepełnosprawności.
1
@Vekk To żeś dał przykład... ;d
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
17
Prognoza pogody na dzisiejszy wieczór w Madrycie.
https://zapodaj.net/1ffeac2d31c22.png.html
4
Ależ zima zaskoczyła w tym roku. 8 listopada 2022r. a już -5 w Madrycie.
17
Kiedy liczyłeś na stratę punktów przez Barcelonę.
https://zapodaj.net/84a4c5aa1d58f.png.html
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Jak tu narysować linię, aby to anulować?
0
Prawie Dembelinho było.
4
Lewandowski wie, że to nie wrestling?
5
Dziś pachnie jakby na kole losu został wylosowany Dembelinho a nie Dzbanbele.
3
@El dominatore Ta, szczególnie stracone 4 bramki (3 z samym Realem) w 13 meczach świadczą o chaosie w naszej obronie xD
0
@MESSIah16 Nie, bo to klub z historią i nie jest prowadzony przez szejków. No i przede wszystkim nie zbudował swojej ogromnej marki w krótkim czasie dzięki petrodolarom, a skrupulatnie i przez lata budował swoją markę.
3
@Corr Oby $ity i P$G odpadły. Tfu na szejków.
3
No i teraz rozdarte serca. Czy kibicować GOAT'owi czy Barcelonie...
1
@Roxi Dokładnie. Jeszcze niech $ity znowu się ośmieszy w LM i będzie idealnie.
19
Tyłka nie urywała ta gala, ale za darmo to uczciwa cena za takie widowisko.