2

@FcPortoFan1999 Za to Barcelona ma pełne gacie ilekroć gra w Europie.

Paradoks Barcelony.

1

@Colon Stop olejowi na płótnie!

0

@against_modern_football Co to za nołnejmy?

1

1

@hurek12 Różnica jest taka, że Puyol zakończył karierę, gdy uznał, że nie da rady już grać na najwyższym poziomie i nie pomoże już Barcelonie. Pique jednak nie potrafi podjąć takiej decyzji.

3

Mourinho w pierwszym pełnym sezonie w FC Porto wygrał tryplet z Ligą Europy, więc Xavi - wszystko przed Tobą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@TheNekro94 Jedynie kontuzje jako tako chronią Xaviego. Ale poza taktyką 1000 i jednej wrzutki to ja tam niewiele widzę z zamysłu taktycznego. No i zmiany dzisiaj to xD

0

Ligo Europy nadchodzimy!

1

Marciniak gra z nami dzisiaj, nawet trzyma Dembele, aby mu drugiej żółtej nie dać xDD

1

Dzięki Bogu, że jest ta Victoria Pilzno w grupie. Przynajmniej mamy pewną Ligę Europy.

3

Piquenbauer dzisiaj przechodzi samego siebie. Klasa światowa.

0

Chylę czoła przed Mariuszem. Lewus się skończył.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Ma ktoś sytuację, gdy Pedri padł przy Onanie? Bo miałem wrażenie, że bramkarz Interu go zaczepił, a to byłby karny...

0

Kocham Cię Dembele.

2

Zaraz go własnoręcznie do Faweli odwiozę...

3

Szacun Dembele, nie daj obijać Robercika. No i Komar pięknie wysłał typa na spotkanie z trawą.

6

Z czym Barcelona do ludzi jak na 5 metrze gość sobie strzela absolutnie niekryty xD

0

A jaki hymn będzie miała Superliga?

Moja propozycja:


8

@Emhyr Sam Twitter uznał Maję Staśko za nieodpowiednią.

https://zapodaj.net/76dc96c4b9461.png.html

0

Już się bałem, że pakt z diabłem się skończył...

0

@Michael24 Też mi się tak wydawało. Tak samo jakby ktoś zablokował ręką piłkę lecącą do bramki - wówczas czerwona kartka i karny. Bardzo dobry przepis.

0

Bez względu na wynik dzisiejszego meczu chciałbym przeprosić za rzuconą klątwę.

https://zapodaj.net/d6fdf2d7c104a.png.html

22

@Atencjuszek "Ludzie, pracujecie normalnie tak jak zawsze, żyjcie ciut skromniej, jak coś jest drogie to po prostu tego nie kupuje i tyle. Jestem młodym dorosłym, fakt faktem nie mam opłat i wydatków."

33

@Gosciuu Jestem prostym człowiekiem. Jeżeli ktoś szkaluje Bayern to popieram go.

0

@kuz Jakbyśmy przegrywali to byłaby minuta.

0

Piquenbauer póki co walczy o przedłużenie kontraktu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

47

Szkoda, że Raphinha w ogóle skakał, zamiast wbiec z całą siłą w nogę rywala. Obrońca spóźniony jakby miał 1000 pingu i jeszcze wystawia nogę na kilometr tuż przed biegnącego rywala. Karny oczywisty,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?