Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FcPortoFan1999 Za to Barcelona ma pełne gacie ilekroć gra w Europie.
Paradoks Barcelony.
1
@Colon Stop olejowi na płótnie!
0
@against_modern_football Co to za nołnejmy?
1
Miało się tego nosa.
https://zapodaj.net/d6fdf2d7c104a.png.html
1
@hurek12 Różnica jest taka, że Puyol zakończył karierę, gdy uznał, że nie da rady już grać na najwyższym poziomie i nie pomoże już Barcelonie. Pique jednak nie potrafi podjąć takiej decyzji.
3
Mourinho w pierwszym pełnym sezonie w FC Porto wygrał tryplet z Ligą Europy, więc Xavi - wszystko przed Tobą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@TheNekro94 Jedynie kontuzje jako tako chronią Xaviego. Ale poza taktyką 1000 i jednej wrzutki to ja tam niewiele widzę z zamysłu taktycznego. No i zmiany dzisiaj to xD
0
Ligo Europy nadchodzimy!
1
Marciniak gra z nami dzisiaj, nawet trzyma Dembele, aby mu drugiej żółtej nie dać xDD
1
Dzięki Bogu, że jest ta Victoria Pilzno w grupie. Przynajmniej mamy pewną Ligę Europy.
3
Piquenbauer dzisiaj przechodzi samego siebie. Klasa światowa.
0
Chylę czoła przed Mariuszem. Lewus się skończył.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Ma ktoś sytuację, gdy Pedri padł przy Onanie? Bo miałem wrażenie, że bramkarz Interu go zaczepił, a to byłby karny...
0
Kocham Cię Dembele.
2
Zaraz go własnoręcznie do Faweli odwiozę...
3
Szacun Dembele, nie daj obijać Robercika. No i Komar pięknie wysłał typa na spotkanie z trawą.
6
Z czym Barcelona do ludzi jak na 5 metrze gość sobie strzela absolutnie niekryty xD
0
A jaki hymn będzie miała Superliga?
Moja propozycja:
8
@Emhyr Sam Twitter uznał Maję Staśko za nieodpowiednią.
https://zapodaj.net/76dc96c4b9461.png.html
0
Już się bałem, że pakt z diabłem się skończył...
0
@Michael24 Też mi się tak wydawało. Tak samo jakby ktoś zablokował ręką piłkę lecącą do bramki - wówczas czerwona kartka i karny. Bardzo dobry przepis.
0
Bez względu na wynik dzisiejszego meczu chciałbym przeprosić za rzuconą klątwę.
https://zapodaj.net/d6fdf2d7c104a.png.html
1
@draxidox https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11172397#comment-11172397
22
@Atencjuszek "Ludzie, pracujecie normalnie tak jak zawsze, żyjcie ciut skromniej, jak coś jest drogie to po prostu tego nie kupuje i tyle. Jestem młodym dorosłym, fakt faktem nie mam opłat i wydatków."
33
@Gosciuu Jestem prostym człowiekiem. Jeżeli ktoś szkaluje Bayern to popieram go.
0
@kuz Jakbyśmy przegrywali to byłaby minuta.
0
Piquenbauer póki co walczy o przedłużenie kontraktu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
47
Szkoda, że Raphinha w ogóle skakał, zamiast wbiec z całą siłą w nogę rywala. Obrońca spóźniony jakby miał 1000 pingu i jeszcze wystawia nogę na kilometr tuż przed biegnącego rywala. Karny oczywisty,