0

@draxidox Widać, że ma ikrę.

14

W Europie już nie ma słabych drużyn. Wyspy Owcze 2:0 Turcja.

20

Dajcie mnie już Barcelonę Xaviego, bo oczy krwawią od tej "gry"

7

Najgroźniejszą akcją reprezentacji Polski w tym meczu było podanie walijskiego obrońcy do walijskiego bramkarza.

5

Dzięki Krycha za hajs. Nigdy mi kuponu nie przegrałeś

6

Ciekawostka.

Gdyby Czesław Michniewicz mieszkał w Walii to w jego telefonie wyświetliłoby się 711 połączeń z kontaktem "trin gwallt"

Trin gwallt to oczywiście fryzjer po walijsku.

5

@mateusz1989VeB Myślę, że jak Czesiu dobrze podzwoni, to nawet możemy bramkę strzelić.

16

@tomek8756 A teraz pomyśl jakie Messi miałby statystyki, gdyby jednak nie był leśnym dziadkiem...

2

@tomek8756 Rockstar pewnie zaraz wpłaci kaucje i sami gościa zatrudnią.

0

@zmiter912576 Dam ci herba na zachętę. Może za kilka lat coś śmiesznego napiszesz.

5

@malicinho Też mam nadzieję, że te nowotwory, czyli PiS i partia Orbana na Węgrzech się rozpadną.

4

@hayek Aż mi się przypomniały "wolne wybory" z filmu Dyktator.

0

@mateusz1989VeB Ciekawe czy ma taki segregator z tematami rozmów z Fryzjerem.

1

@FC1899Barca I tak lepsza farma wiatrowa niż elektrownie węglowe, a co za tym idzie kopalnie węgla itd.

0

@MrPGG Niesamowita autostrada do finału. Poważny rywal dopiero w 1/2, a i tak nie jest to najwyższa półka. W finale też rywal bardzo przystępny.

1

Antoni Macierewicz otrzyma dzisiaj Order Orła Białego. Aż dziwne, że nie żółtego, dwugłowego.

https://365psd.com/images/previews/0b3/russian-dblhead-eagle-logo-51248.jpg

12

@tristan87 Wolę, żeby był zdrowy, ale jednak nie zagrał z Danią.

10

@Zoker Zawsze mam bekę jak widzę ten plakat, bo to informacja z plakatu wcale nie oznacza, że te małżeństwa ultra wierzące są szczęśliwe. Równie dobrze facet może codziennie bić babę (lub na odwrót) i po prostu Ci ludzie mają w głowie to, że nawet jeżeli jesteś bity, nieszczęśliwy w związku to i tak nie możesz wziąć rozwodu, bo to grzech.

I w ogóle co to za pitolenie, że rozwód jest czymś złym. Jasne, lepiej się męczyć przez całe życie, niż znaleźć kogoś innego.

8

@Azacca Moim zdaniem największym problemem tego meczu było to, że przeciwnicy strzelili dwie bramki, a my żadnej.

0

@Derean Mundial już wygrał, LM nie, więc sprawa jest prosta.

22

Ja pier... te reprezentacje...

1

Braithwaite słuchaj, głupia sprawa wyszła...

24

Grasz sobie w piłeczkę z Gavim, Pedrim, Dembele, Raphinią, Kounde, z ławki Fati... a tu widzisz Krychowiaka, Glika i Frankowskiego. Jak tu się nie załamać.

0

@Sulimo Frankowski jest. I tyle można o jego występie powiedzieć.

4

Lewandowski by nerke oddał za Dembele i Raphinię na skrzydłach.

2

@MesQueUnClub96 Spodenki nie pasują.

0

Lewandowski zapomniał, że to nie Dembele na skrzydle.

4

Szkoda, że mamy te czerwone spodenki, bo grając na biało mielibyśmy przewagę u hiszpańskiego sędziego.

1

Krychowiak prawie gościowi łeb urwał.

2

Hiszpańscy sędziowie już nawet w kadrze prześladują Lewandowskiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?