Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@draxidox Widać, że ma ikrę.
14
W Europie już nie ma słabych drużyn. Wyspy Owcze 2:0 Turcja.
20
Dajcie mnie już Barcelonę Xaviego, bo oczy krwawią od tej "gry"
7
Najgroźniejszą akcją reprezentacji Polski w tym meczu było podanie walijskiego obrońcy do walijskiego bramkarza.
5
Dzięki Krycha za hajs. Nigdy mi kuponu nie przegrałeś
6
Ciekawostka.
Gdyby Czesław Michniewicz mieszkał w Walii to w jego telefonie wyświetliłoby się 711 połączeń z kontaktem "trin gwallt"
Trin gwallt to oczywiście fryzjer po walijsku.
5
@mateusz1989VeB Myślę, że jak Czesiu dobrze podzwoni, to nawet możemy bramkę strzelić.
16
@tomek8756 A teraz pomyśl jakie Messi miałby statystyki, gdyby jednak nie był leśnym dziadkiem...
2
@tomek8756 Rockstar pewnie zaraz wpłaci kaucje i sami gościa zatrudnią.
0
@zmiter912576 Dam ci herba na zachętę. Może za kilka lat coś śmiesznego napiszesz.
5
@malicinho Też mam nadzieję, że te nowotwory, czyli PiS i partia Orbana na Węgrzech się rozpadną.
4
@hayek Aż mi się przypomniały "wolne wybory" z filmu Dyktator.
0
@mateusz1989VeB Ciekawe czy ma taki segregator z tematami rozmów z Fryzjerem.
1
@FC1899Barca I tak lepsza farma wiatrowa niż elektrownie węglowe, a co za tym idzie kopalnie węgla itd.
0
@MrPGG Niesamowita autostrada do finału. Poważny rywal dopiero w 1/2, a i tak nie jest to najwyższa półka. W finale też rywal bardzo przystępny.
1
Antoni Macierewicz otrzyma dzisiaj Order Orła Białego. Aż dziwne, że nie żółtego, dwugłowego.
https://365psd.com/images/previews/0b3/russian-dblhead-eagle-logo-51248.jpg
12
@tristan87 Wolę, żeby był zdrowy, ale jednak nie zagrał z Danią.
10
@Zoker Zawsze mam bekę jak widzę ten plakat, bo to informacja z plakatu wcale nie oznacza, że te małżeństwa ultra wierzące są szczęśliwe. Równie dobrze facet może codziennie bić babę (lub na odwrót) i po prostu Ci ludzie mają w głowie to, że nawet jeżeli jesteś bity, nieszczęśliwy w związku to i tak nie możesz wziąć rozwodu, bo to grzech.
I w ogóle co to za pitolenie, że rozwód jest czymś złym. Jasne, lepiej się męczyć przez całe życie, niż znaleźć kogoś innego.
8
@Azacca Moim zdaniem największym problemem tego meczu było to, że przeciwnicy strzelili dwie bramki, a my żadnej.
0
@Derean Mundial już wygrał, LM nie, więc sprawa jest prosta.
22
Ja pier... te reprezentacje...
1
Braithwaite słuchaj, głupia sprawa wyszła...
24
Grasz sobie w piłeczkę z Gavim, Pedrim, Dembele, Raphinią, Kounde, z ławki Fati... a tu widzisz Krychowiaka, Glika i Frankowskiego. Jak tu się nie załamać.
0
@Sulimo Frankowski jest. I tyle można o jego występie powiedzieć.
4
Lewandowski by nerke oddał za Dembele i Raphinię na skrzydłach.
2
@MesQueUnClub96 Spodenki nie pasują.
0
Lewandowski zapomniał, że to nie Dembele na skrzydle.
4
Szkoda, że mamy te czerwone spodenki, bo grając na biało mielibyśmy przewagę u hiszpańskiego sędziego.
1
Krychowiak prawie gościowi łeb urwał.
2
Hiszpańscy sędziowie już nawet w kadrze prześladują Lewandowskiego.