Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Messibestplayerintheworld Krzysztof Piątek I Welcome to FC Barcelona 2022 I Skills, goals, assists I Akcent - Przekorny los remix
8
@LeoMessi1994 Najlepszy przywódca ZSRR, bo doprowadził do jego upadku.
1
@Essos Oczywiście, że automat.
0
@Pawci023x No to idąc tą logiką Chrześcijanie mordowali z imieniem Jezusa na ustach znacznie dłużej niż 1300 lat. Więc to Jezus jest największym wodzem w historii, a ludzie dalej wierzą w jego powrót po 2000 lat.
2
@HansFCB Cristiano Ronaldo I Welcome to Barcelona I Best hairstyles 2022 I Akcent - Przekorny los remix
1
@VeB10Ronnie P$G i $ity z wiadomych powodów. Kluby, które bez petrodolarów by nic nie znaczyły w futbolu.
2
@Encore Carnaval De Paris na równi z Wavin Flag. Żadne inne Shakiry czy Pitbulle.
Wavin’ Flag
Carnaval De Paris
0
@AllBundy O karpia w Lidlu.
2
@cules100pro https://www.patek.com/en/home
1
@KrychaFCB To tyle co u nas. Dembele 130 + Raphinha 70 :D
1
Rekord Messiego będzie zagrożony.
1
A pomyśleć jak grałby Lewandowski, gdyby jednak się nie skończył...
10
Dembele odpalił po 5 latach. Warto było czekać.
4
@Chaoss Bo Hamilton wygrywa tylko bolidem, ale jak teraz RB ma najlepszy samochód, to Max wygrywa wyłącznie dzięki umiejętnościom.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10932735#comment-10932745
3
@donleoJR Te 65% to chyba nabili przy wyjmowaniu piłki z siatki i rozpoczynaniu od środka :D
0
Genialna przeróbka ze strony Olympique Marsylia :D
https://vm.tiktok.com/ZMNvXkRdR/
6
@Hubsao Czysto było, prawie w piłkę. Gramy dalej.
1
@tomek8756 https://www.accuweather.com
4
@MesQueUnClub96 I nie wygra, bo klątwa rzucona na petrodolarowe kluby dalej trwa.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
16
@Sulimo Przecież z takimi rzeczami od razu dzwoni się do schroniska albo dzowni do TOZu. Tym bardziej nie dzwoni się na policję...
1
@RoberDzik Ciekawe co dostają w zamian. Roczny zapas rosyjskiego gazy, czy może wyjazd na dacze na środkowym Uralu?
2
To było jedne z najlepiej wydanych 0 zł w życiu. Jeszcze ten remix na koniec.
1
Jednak Boxdel posmarował w drugą stronę, żeby Masti pozwu nie wniosła.
1
Jeszcze poczekajmy z oficjalnym werdyktem. Zaraz może Boxdel zacznie rzucać mikrofonami.
3
Lil Masti i tak przegra. FAME nie pozwoli jej zabrać ze sobą 3 pasów, skoro jest zawodniczką innej federacji.
0
Mądrej to aż miło posłuchać.
3
Mogliby tej "muzyki" używać w Guantanamo zamiast waterboardingu.
1
@mrboom
Zombie Nation - Kernkraft 400
0
Komentarz usunięty przez użytkownika