3

@Messibestplayerintheworld Krzysztof Piątek I Welcome to FC Barcelona 2022 I Skills, goals, assists I Akcent - Przekorny los remix

8

@LeoMessi1994 Najlepszy przywódca ZSRR, bo doprowadził do jego upadku.

1

@Essos Oczywiście, że automat.

0

@Pawci023x No to idąc tą logiką Chrześcijanie mordowali z imieniem Jezusa na ustach znacznie dłużej niż 1300 lat. Więc to Jezus jest największym wodzem w historii, a ludzie dalej wierzą w jego powrót po 2000 lat.

2

@HansFCB Cristiano Ronaldo I Welcome to Barcelona I Best hairstyles 2022 I Akcent - Przekorny los remix

1

@VeB10Ronnie P$G i $ity z wiadomych powodów. Kluby, które bez petrodolarów by nic nie znaczyły w futbolu.

2

@Encore Carnaval De Paris na równi z Wavin Flag. Żadne inne Shakiry czy Pitbulle.

Wavin’ Flag



Carnaval De Paris

0

@AllBundy O karpia w Lidlu.

2

1

@KrychaFCB To tyle co u nas. Dembele 130 + Raphinha 70 :D

1

Rekord Messiego będzie zagrożony.

1

A pomyśleć jak grałby Lewandowski, gdyby jednak się nie skończył...

10

Dembele odpalił po 5 latach. Warto było czekać.

4

@Chaoss Bo Hamilton wygrywa tylko bolidem, ale jak teraz RB ma najlepszy samochód, to Max wygrywa wyłącznie dzięki umiejętnościom.

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10932735#comment-10932745

3

@donleoJR Te 65% to chyba nabili przy wyjmowaniu piłki z siatki i rozpoczynaniu od środka :D

0

Genialna przeróbka ze strony Olympique Marsylia :D

https://vm.tiktok.com/ZMNvXkRdR/

6

@Hubsao Czysto było, prawie w piłkę. Gramy dalej.

1

4

@MesQueUnClub96 I nie wygra, bo klątwa rzucona na petrodolarowe kluby dalej trwa.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

16

@Sulimo Przecież z takimi rzeczami od razu dzwoni się do schroniska albo dzowni do TOZu. Tym bardziej nie dzwoni się na policję...

1

@RoberDzik Ciekawe co dostają w zamian. Roczny zapas rosyjskiego gazy, czy może wyjazd na dacze na środkowym Uralu?

2

To było jedne z najlepiej wydanych 0 zł w życiu. Jeszcze ten remix na koniec.

1

Jednak Boxdel posmarował w drugą stronę, żeby Masti pozwu nie wniosła.

1

Jeszcze poczekajmy z oficjalnym werdyktem. Zaraz może Boxdel zacznie rzucać mikrofonami.

3

Lil Masti i tak przegra. FAME nie pozwoli jej zabrać ze sobą 3 pasów, skoro jest zawodniczką innej federacji.

0

Mądrej to aż miło posłuchać.

3

Mogliby tej "muzyki" używać w Guantanamo zamiast waterboardingu.

1

@mrboom

Zombie Nation - Kernkraft 400


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?