Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@donleoJR Jeżeli masz Realtek to powinno to pomóc. W panelu sobie dostosujesz.
https://apps.microsoft.com/store/detail/realtek-audio-control/9P2B8MCSVPLN?hl=en-us&gl=US
8
Co teraz Nene z Jagiellonii strzelił. 96 minuta meczu... Czapki z głów.
1
@Kgorecki2500 Warto teraz przytoczyć słowa Wielkiego Męża Stanu Jarosława Kaczyńskiego:
"Jestem, proszę państwa, głęboko przekonany, że przyjdzie taki dzień, kiedy nam się uda, że będziemy mieli w Warszawie Budapeszt"
Czyli innymi słowy Jarosław Kaczyński chciałby mieć rosyjską agenturę w Polsce.
2
@NeKenI Byłeś na tylu plażach i nie zrozumiałeś do czego służy parawan? Serio xD
Parawan jest po to, żeby wiatr nie piździł po całym ciele, bo jak wiemy Bałtyk jest specyficznym morzem. Nękający zimny wiatr jest stałym elementem wypoczynku nad Bałtykiem. Nawet przy 30C - powieje wiatr i po prostu jest zimno. Parawan służy więc do ochrony przed tymże wiatrem.
Nad Morzem Śródziemnym, Czarnym itp. czyli w znacząco cieplejszych klimatach, nikt nie używa parawanu, bo jest tam zdecydowanie cieplej, a i sam wiatr nie jest uporczywy. Wręcz przeciwnie - parawan sprawiłby, że człowiek się ugotuje.
Dla kogoś kto był na wielu plażach, w wielu klimatach jest to oczywiste.
Staram się unikać jak ognia naszego brudnego i zimnego morza, ale czasami także spędzam czas nad Bałtykiem. Nie wyobrażam sobie leżenia na plaży bez parawanu. Sorry, taki mamy klimat.
5
@Medium Za tyle mentalu - warto.
7
@FC1899Barca No dobra, ale czy Jan Paweł II strzelił hat-tricka Belgom na Mundialu?
7
@Encore Niech dalej sypią hajsem, a później przyjdzie Real i rozklepie TOP 3 PL jak Novigradzkie kurtyzany.
0
@MesQueUnClub_87 Nie, ale jest to odgórnie narzucone i niezależne od pracowników. W obecnej sytuacji pracodawca nie może zarobić, bo zabrania mu tego bohaterskie państwo. W Twoim przypadku odpowiedzialność spada na pracowników, co spowoduje więcej problemów niż dotychczas.
1
@MesQueUnClub_87 I w takiej sytuacji 70% pracowników oraz pracodawca nie mogą zarobić przez 30% pracowników, których nie można zwolnić ani wymienić. Czyli zaproponowane rozwiązanie tworzy jeszcze większe problemy niż całkowity zakaz handlu.
1
@MesQueUnClub_87 No dobra, ale co ze sklepami typu Ikea lub Auchan? Jak powiedzmy 30% pracowników powie, że nie chce pracować w niedziele? :D W takiej sytuacji sklep może po prostu nie poradzić sobie bez tych 30%. I co, ma na 1 dzień zatrudnić dodatkowych ludzi? Czy jak to sobie wyobrażasz?
1
@Rl9k1nG Nie wiem co to za religia, ale jestem nią zainteresowany.
1
@MatPL Matty Cash albo Drągowski.
1
@dawo17 Po prostu się utopiły, a Ty od razu Covida w to wplątujesz.
16
@marcin62 "Dziennikarz TVP" - czyli też powinien zostać przebadany psychiatrycznie, bo nie wiem jak można w czymś takim pracować przy zdrowych zmysłach.
0
@DonMatteo901 Courtois prawda, ale Mbappe to xDˣᴰ
0
@draxidox Będzie obóz na bagnie? A wieża Xardasa?
Czy można liczyć na taki końcowy efekt?
https://zapodaj.net/7d2a024606e5d.png.html
18
@FC1899Barca Przecież ten komentarz to oczywista pasta. Nawet śmieszna.
1
@Kessie A co z pociągiem? Jakie koszta naprawy? Czy lakier mocno zarysowany?
4
@tristan87 Nasz sąsiad musiał zaatakować zbrojnie innego sąsiada, aby na polskim stadionie rozbrzmiał hymn Ligi Mistrzów...
0
@Criss18Barca Nie pije w ogóle alkoholu. Najgorszy smak na świecie - obrzydliwie gorzki i jeszcze na dodatek pali.
9
@norbi77 No i mają rację. USA i GB nie powinny wysyłać broni, która rani rosyjskich żołnierzy. Powinni wysyłać broń, która całe bataliony kacapów zabija jednym uderzeniem, a nie tylko rani.
2
@klopx A zgodnie z kalendarzem czerwców to co mamy?
0
@Pawel13sz Co 4:0 zrobiło z mózgiem tego typa to jest niesamowite. Klopp 3 razy w finale LM, w Anglii wygrał wszystko. Przegrywa tylko z City, które jest nielimitowanie pompowane przez petrodolary.
1
@DonMatteo901 Dlatego napisałem, że VAR powinien reagować także w takich sytuacjach, bo aktualnie nie reaguje :)
6
@DonMatteo901 Sędzia powinien króciutko z takim obrońcą. Nie ma to nic wspólnego ze sportowym zachowaniem. VAR powinien reagować także w takich sytuacjach.
7
Tylko najlepsi trenerzy w La Lidze remisują pierwszy mecz w sezonie 0:0. Factos.
36
No i bardzo dobrze. Frenkie nie zasłużył, aby iść na tortury do United.
11
Ależ piłkarz Jagielloni to wykończył. Zimna krew, zero presji. Czapki z głów.
https://x.com/majkeI1999/status/1558841076584267776
Co prawda na swoją bramkę strzelał Nastić, ale i tak dobre wykończenie.
0
@bartas97 I bardzo dobrze.
10
@LioNey99 Jak powiedzieć, że jesteś uprzedzony do piłkarza, nie mówiąc o tym, że jesteś uprzedzony do piłkarza.
Dembele wczoraj jeden z lepszych meczów. Piłeczki dawał takie, że Messi by się nie powstydził. No ale gdy piłkarze nie strzelają z podań Dembele to wina Francuza. Gdy piłkarze nie strzelają z podań Messiego to wina tych strzelających.